Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Derya diyorki

E

Esra Uzun

Guest
Ama kizlar siz beni gercekten yanlis anliyorsunuz ben erkekleri kormumam istersen gelin bunu benim tüm sülalaeme sorun vercekleri cevap kesin eminim ki su olacak: Sen hanggi emineyi diyorsun erkekleri koruyormus diye? yok bizde o zaman öyle emine keske ama nerdeee!"
Ama sevenleri ayirmak bu benim kitabima hicccc girmez ama öyle sizin demek istediginiz sekilde bende iistemem erkek merkek inanin bana ama siz büyümemeissiniz o yüzden alttan aliyorum (saka ha) :cool:

E

Esra Uzun

Guest
Ha birde söyle söyliyeyim isterseniz : Eger birgün erkekler- kizlara karsi bir savas olursa ilk kaydini yapanlar arasinda emine diye birisi olacak birde ilk safhada ben olacagim süphesiz !InsALLAH anlatabildim siz savasdan örenek verirsem daha iyi anlarsiniz! :D

Derya

New member
Esra Uzun' Alıntı:
Ama kizlar siz beni gercekten yanlis anliyorsunuz ben erkekleri kormumam istersen gelin bunu benim tüm sülalaeme sorun vercekleri cevap kesin eminim ki su olacak: Sen hanggi emineyi diyorsun erkekleri koruyormus diye? yok bizde o zaman öyle emine keske ama nerdeee!"
Ama sevenleri ayirmak bu benim kitabima hicccc girmez ama öyle sizin demek istediginiz sekilde bende iistemem erkek merkek inanin bana ama siz büyümemeissiniz o yüzden alttan aliyorum (saka ha) :cool:

Yoook esracim Ben anladim senin nedemek istediginide sadece biraz espiri yapayim dedik :pp

Ama ben senin yerinde olsam benim buymemi beklemezdim.
Cünkü sen ,50, 60 yaslarina gelirsin birde bakarsin.
Bizim Derya hala böyle (Eh ne yapalim huy iste) :p

Derya

New member
Esra Uzun' Alıntı:
Ha birde söyle söyliyeyim isterseniz : Eger birgün erkekler- kizlara karsi bir savas olursa ilk kaydini yapanlar arasinda emine diye birisi olacak birde ilk safhada ben olacagim süphesiz !InsALLAH anlatabildim siz savasdan örenek verirsem daha iyi anlarsiniz! :D

Ama bu savas sevenlerin arasinda olursa o zaman hangi tarafi tutarsin merak ediyorum.
(Yinede elimden espiriyi birakmiyorum napayim huyum iste :D )

E

Esra Uzun

Guest
Derya' Alıntı:
Ama bu savas sevenlerin arasinda olursa o zaman hangi tarafi tutarsin merak ediyorum.
(Yinede elimden espiriyi birakmiyorum napayim huyum iste :D )
Cevap isityorsan gercek sevenin derdim ama bu durumda haklinin tarafini kesinlile canim! (Al iste espirine bal gibi cevaaaaap!)

Derya

New member
Esra Uzun' Alıntı:
Cevap isityorsan gercek sevenin derdim ama bu durumda haklinin tarafini kesinlile canim! (Al iste espirine bal gibi cevaaaaap!)

ben ortada pek bal goremiyorum ama hayirlisi..! :D
Zaten istemez bugun kahvaltida yeterince yedim..! :p

E

Esra Uzun

Guest
Sen o bali kurtlar vadisinin baronundan alimisa benziyorsun amaaaaaaaa ha askin abölam yok diye simdi hodri meydan bize kaldi diye halay cekmeyin o zaman be sizin kulaginizi cekerim haa!

Derya

New member
gizlarrrr ben geldim cekilin yoldan...!!

yooh be esra sen beni tanimamssin ben o hodri meydanda halay degil elime bir sopa alip damatlari kostururum :p
HAlayi nasil olsa Burcunun dugununde istedigim kadar cekerim :pPPP
(Aldinmi cevabini :D )

haa birde bizim camdan bakinca etrafta kurtlar falan gezmiyor 2-3 kopek var o kadar
sanirim bizim vadinin kurtlari size tatil yapmaya gelmis. :D
Ohlara iyi bakk haa :p

Üst Alt