Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Democratik Islam Birligi Kurulacaktir!

AhmetErcan

New member
Muhammed Rasulullah!sav

Allah!cc

Benim Mu-Min Bacilarim ve Kardeslerim!

Biliniz ki bu sahte dúzen bóyle devam etmeyecektir!
Peygamberiniz Muhammedin (sav) Islam'i ve Sunneti bóyle kan aglayamaz ve siz Muslumanlar hergún kan aglayamazsiniz! Buna Sizin ve benim Sahibim olan Rabbil Alemin Kahhar Allah cc músade etmez! Bilmi$ olun ki, Rabbim Allah cc bu dúnyayi batirmadiginin sebebi,siz 1 bucuk Milyar Muslumanlara ezelde verdigi sóz icindir!! Sizin ve benim Sahibim Allah cc siz Mu-Minlere verdigi sóz $óyledir:

Kuran Enbiya 105 "Andolsun,Zikirden sonra Zeburda'da:Yeryuzune iyi kullarim varis olacaktir diye yazmistik."

Allah!cc Rasulullah!sav Cebrail!as

Ey Muhammedin (sav) úmmeti!

Sizin ve benim Sahibim Allah cc Islami birle$tirecektir ve mezheplerinizi kaldiracaktir! Bilmi$ olun ki bunun zamani gelmi$tir ve Muhammedin (sav) 1400 yildir sakli olan sancagini acma zamani gelmi$tir!
Bu Turkiye ónderliginde olacaktir,cúnkú benim Sahibim Allah cc óyle olmasini istemi$tir!

Rasulullah!sav

Ey Islam gúlleri ve temsilcileri!!

Hur Islam birligi kurulacaktir ve túm kral ve kraliyetler kaldirilacaktir! Ayrica bilmi$ olun ki Turkiyedeki Cumhurba$kanligi da kalkacaktir! Bunlarin ba$ina Allah'in cc tayin ettigi Elcisi ve son Halifesi gececektir!
Turkiyede túm fuhu$ yuvalari,bacilarimizin evden kacma nedeni olan túm $eytanin evleri ve yuvalari kapatilacaktir! Turkiye dahil túm Islam úlkelerinde alcohol denilel zikkim yasaklanacaktir! Ba$órtúlú bacilarimiz aynen ba$i acik bacilarimiz gibi ve beraber istedikleri Unifersitelere girebileceklerdir ve hakim veya milletvekili gibi resmi meslek edinebileceklerdir! Demokrasi demek insanin din ve húrriyetini garanti altina almak demektir,ama neyazik ki,$imdiki Demokrasi ile yónetilen úlkelerde (Avrupa ve diger úlkeler dahil) gercek Demokrasi uygulanmiyor ve dinimiz gittikce yasaklaniyor! Ki$iligimiz bile sinisi bir $ekilde elimizden aliniyor ve bizleri zorla kendi kúltúr ve dinlerine dóndúrmek istiyorlar!!

Rasulullah!sav

Islam birle$ecektir! Bundan hic kimsenin $uphesi olmasin! Ancak Islam birle$tigi zaman dúnya huzur,gúven ve bari$ icinde ya$ayacaktir,ve Sahibim Allah'in cc sizlere verdigi sóz yerine gelecektir ve Altin Cag ba$layacaktir!!

Allah!cc Rasulullah!sav

Siz karde$lerim sabir edin ve zaman yakla$mi$tir!

Kendinize,Anne ve Babalariniza iyi bakin ve saygi gósterin! Gece hayatindan kacinin ki kurtulu$a eresiniz ve gercek yolda yúrúyesiniz!
Bir Múslúman ancak Múslúmanin karde$idir ve dostudur!! Bunu bóyle bilmi$ olun!

Ahmet!

Muhammed Rasulullah!sav

AhmetErcan

New member
Allah cc sizlerden ve dostlarindan razi olsun benim can yolda$larim,benim Islam yolda$larm,benim Islam'i ayakta tutan arkada$larim!!
Allahu Ekber!
Allahu Ekber!
Allahu Ekber!

AhmetErcan

New member
Muhammed Rasulullah!sav

Allah!cc

Benim Bacilarim ve kardeslerim!

Bu demokrasi hakkinda kisa bir yazi yazmak istiyorum.
$imdi benim istedigim Islam húr bir Islam olacak. Nasil Peygamber (sav)efendimizin zamaninda kadinlarimiza cok deger verilirdi,aynen óyle bir Islam istiyorum! Kurt ile kuzu beraber gezecekler ve dúnya'ya huzur ve gúven gelecek ve hic bir fakir Musluman kalmayacak! Heryere Kuran ahlaki yerle$ecek!Tabi bunlari Rabbim Allah cc yapacak.

Benim Islamim da her insan rahat edecek ve dinler ayrimciligi yapilmayacak! Kafirlere iyi ve saygili davranilacak ki,kafirler Islama ilgi duysun! Demokrasi ismi sadece bir isimdir,Yunan ismi olsun ne cikar! Bizler yónetme sistemine bakalim. Húr bir Islamda kadin bile ba$bakan veya daha iyi meslek edinebilir!
Cumhurba$kanligi,Kral ve kraliyetler kaldirilacak. Diktatórler górevlerinden men edilecek! Bunlarin yerine Allah'in cc son Resulu ve Muhammedin (sav) son Varisi gececektir! Heryere Kuran ahliki yayilacaktir. Kanunlar Kuran ahlakina uygun olarak degi$tirilecektir! Alkol yasaklanacaktir ve satan yerlerde kapatilacaktir! $imdiki bankalar yerine Islam bankalari kurulacaktir,ve faiz yasaklanacaktir! Imam Hatip okullari devam edecektir. Ilim ve fene ónem verilecektir ve desteklenecektir! Kuran ahlaki giysiler giyinilecektir ve isteyen ba$ini kapatacaktir isteyen acacaktir! Bilmi$ olun ki Islamda zorlama yoktur! Kafasini kapatmazsa,o Allah'inan cc kendi arasinda olan bir gúnahtir ve cezasini Ahirette górecektir.

Zaten zorlarsaniz Islamdan korkarlar ve tepki gósterirler ve bunun sonucuna sizler katlanmak zorunda kalirsiniz. Insanlarimiz rahat ve huzurlu olacaklar ki ekonomi iyi olsun ve insanlar i$lerine zevkle gidip gelsinler!
Isteyen Cami ve okul yaptirabilecektir! Aya sofya Musesi tekrar Cami olacaktir! Alevi vatanda$larimizin Cem evleri kúltúr amacla kullanilacaktir ve aksi takdirde kapatilacaktir! Hiristiyanlarla dialog kurulacak ve onlarla beraber ticarete ónem verilecektir! Bu verdigim misaller sadece bir kac tanesi,yani anlayacaginiz her yerde Kuran ahlaki ile ya$anactir ve insanlar húr olacaktir!

Allah'a cc emanet olun!

Ahmet Ercan!

Muhammed Rasulullah!sav

tarikay

New member
..

..

Allah ın izniyle türk islam birliği mutlaka kurulacaktır

AhmetErcan

New member
MUHAMMED RASULULLAH!SAV

Once Turki Cumhuriyetleriyle birlik saglanacaktir ve daha sonra diger Islam ulkeleri bu Birlige katilacaklardir!! Bunun bóyle olmasini benim Sahibim istemis. Zaten Peygamberimin (sav) 1400 yil once soyledigi gibi olacaktir! En sonunda da Arablara hakim olacagiz ve onlari da Birlige katacagiz! Zaten baska turlu de olmasi imkansiz. Turkiye hem Avrupa Birligine girecektir hem Islam Birliginde lider rolunu ustlenecektir ve dunya bir baris ve huzur icinde son donemini yasayacaktir ve Muslumanlar Sahibimin vaat etdigine kavusacaklardir! Sonra Hz. Mesih Isa aleyhisselamin dunya ya tekrar zuhur etmesiyle,Kafirler Hak din Islama doneceklerdir ve ALTIN CAG baslamis olacaktir!
Bunun boyle olmasini benim Sahibim Rabbil Alemin Allah cc istemistir!

Ahmet Ercan!

MUHAMMED RASULULLAH!SAV

phpcooker

New member
Günümüzdeki Demokrasi ile islamn hiç bir alakası yktur.

Ve islam önüne demokratik ekini almasına gerek yoktur.

İSLAM CUMHURİYETLERİ BİRLİĞİ

İNŞAALLAH...

emrahyldrm

New member
Bi tv programında (galiba ayna) hindistanı geziyolardı.sokaktaki halk ile röportaj yapan programcının türk oldunu ve kanalın da türk olduğunu öğrenen yaşlı ama aklı yerinde babayiğit bi amca o kadar sevindiki görmeniz lazım.Türkleri çok seviyor.Ve islamın sancaktarı olarak türkleri görüyor.Ve diyorki " inşallah türkler yine bizim liderimiz olur".Hangi islam ülkesi olursa olsun, ister arap ister türk ister başka bi ülke.hemen hemen bütün halk türklerin lider olmasını istiyor.Devlet yöneticileri yada ülkeyi yöneten diğer güçler tam tersini düşünüyor.benim Mısır'da el-eser ünv. ve şamda şeriat fakültesinde okuyan arkadaşlarım var.onlarda hemen hemen aynı şeyleri söylüyolar. Benim düşüncem bu.

Üst Alt