Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bunu izleyin !

emrahyldrm

New member
İnsan sadece aklının aldığı ve gözünün gördüğü şeyi idrak edebiliyor.
Daha bilemediğimiz ve göremediğimiz nice şeyler var.
Herşeyi bilen O'dur. Allahu Alem.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda sayfa ortasında bir java açılacak.Evrende bulunduğumuz yere 10 milyon ışık yılı uzaklıktan başlayacak serüven bir yaprağın protonunda son bulacak. 100 attometreye kadar inen bu gösteriyi izleyin derim. ( java nın altında auto ve manuel seçenekleri var)

http://micro.magnet.fsu.edu/primer/java/scienceopticsu/powersof10/

aborjine

New member
sewgili arkadaşım böyle bir güzellik yaptığın için teşekkür ederek başlamak istiyorum. bu link bize yüce yaradanın büyüklüğünü tekrar gösteriyor. bir şeyin farkına vardınızmı bilmiyorum ama başlangıç ve bitişler birbirinin aynısı, yani evrenin anahtarını ben hücrelerinize yazdım demek bu..

tekrar teşekkür ederim...

devamını bekliyorum...

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Bizimle böyle güzel bir ilmi paylaştığın için.
Allah c.c Senden Razı olsun.
Hiç şübhe yok ki cenabı zül celal Hazretlerinin Al-ı imran suresi 191.Ayeti kerimesinde,

191.Onlar, ayakta dururken, otururken, yanları üzerine yatarken (her vakit) Allah'ıanarlar, göklerin ve yerin yaratılışı hakkında derin derin düşünürler (ve şöyle derler) Rabbimiz! Sen bunu boşuna yaratmadın. Seni tesbih ederiz. Bizi cehennem azabından koru !

Ayeti ile tefekkür edildiğinde İnsanların gözlerine uyku giremeyeceği kanatindeyim.

Üst Alt