Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Başlıksız veda...

alem-i ervah

New member
selamun aleykum.
bilgiler paylaşıldıkça çogalır denirdi ama bu da yalanmış meger..burada üye olarak kalmanın ve bilgi paylaşmanın bana hiç bir katkısı olmadıgı görüşündeyim..bu son mesajımdır..üyeligimi kendim siliyorum..lakin becerememişsem admin olan arkadaşlardan ricam benim adıma bunu yapmalarıdır..çünkü kotrol panelinde bu özellik yok..

Peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafaya(sav) inamayan,islamın şartından olan kelimei şehadeti kabul etmeyen bir ortamda kalmamın hiç bir anlamı yok...Ne diyeyim Allahu teala hepinizin gönlüne göre versin..

not:seyfullah kardeşim ALLAH yardımcın olsun..selam ve dua ile..

isimsiz

New member
kardeşim sana hak veriyorum.çünkü sadece bir konuya odaklanılmış başka tartışma konusu geçmiyor.her yolun her konunun sonu aynı tartışmaya çıkıyor.faka tterketmekte yanlış diye düşünüyorum çünkü malum konu hakkında tartışmak istemeyen çok kişi var bizlerde farklı yönde bilgi alış verişinde bulunabiliriz

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Bardak hacmi kadar doldurulabilir.

Sürahi bundan HHHHiiiç etkilenmemelidir.

Kararlar şahsidir. Ancak tevhid inancını zedeleyen 2 kişiden bu şekilde kurtulacaksın ya geri kalanlardan....

ilim paylaşmak zahmetli ve meşakkatli bir uğraştır.

Allah cümlemizi hidayetiye şereflendirsin İnşallah...!

alem-i ervah

New member
isimsiz ve karababa söylediklerinizde haklıydınız..Kaçmak yok inşallah..şimdilik kovulana kadar burdayım..
ALLAH a emanet olun..
selam ve dua ile..

y oglu

New member
bicaregül' Alıntı:
selamun aleykum.
bilgiler paylaşıldıkça çogalır denirdi ama bu da yalanmış meger..burada üye olarak kalmanın ve bilgi paylaşmanın bana hiç bir katkısı olmadıgı görüşündeyim..bu son mesajımdır..üyeligimi kendim siliyorum..lakin becerememişsem admin olan arkadaşlardan ricam benim adıma bunu yapmalarıdır..çünkü kotrol panelinde bu özellik yok..

Peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafaya(sav) inamayan,islamın şartından olan kelimei şehadeti kabul etmeyen bir ortamda kalmamın hiç bir anlamı yok...Ne diyeyim Allahu teala hepinizin gönlüne göre versin..

not:seyfullah kardeşim ALLAH yardımcın olsun..selam ve dua ile..

kardeşim bende burada y oglu nikinde menerefe sırlarını yazıyorum yanlız gerekli gördüğüm konuları acıp cevap yazıyor bilgim dahilinde cevap veriyorum sizden isteğim şikayet ettiğiniz kişiyi siteye kayıtlı nikiyle hitap etseniz kime hitap ettiğiniz daha iyi acığa cıkar bizlerde töhmet altında kalmayız

pusula

Üyeliði durduruldu
burada kim ne alıyor? hadi kimse gitmesin de ne yazacağız?
onlarca forum var. herkes orada bi çevre oluşturur. aşağı yukarı genel bi mevzu etrafında dostluklar paylaşılır.

burada nasıl olcak? biçaregül kaldığında bundan sonraki tavrı nasıl olacak?

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
kimi peygamberler vardır ümmet nasip olmadığı kimi veliler vardır mürid nasip olmadığı lakin hepsi direttiler, davalarını benimsediler bataklıkta çamur değil nilüfer olmayı başardılar onlar vazifelerini yapıp Hakka ulaştılar , ama asla vaz geçmediler geri dönmeyi düşünmediler onlar karşılık alamadılar kişilerden onlar bundan etkilenmediler çünkü Asıl karşılığı Allah C.C. dan aldılar.
unutmamak lazım ki; öğretmen sınıfa girer vazifesini yapar gönül ister ki dilesi herkes ama dinlemsede değişmez o vazifesini yapar maaşını alır inşallah sizlerde asıl karşılığı Hak tan alır bataklıkta nilüfer olmayı başaran velilerden olursunuz inşallah..

saygılarımla...

alem-i ervah

New member
y oglu' Alıntı:
kardeşim bende burada y oglu nikinde menerefe sırlarını yazıyorum yanlız gerekli gördüğüm konuları acıp cevap yazıyor bilgim dahilinde cevap veriyorum sizden isteğim şikayet ettiğiniz kişiyi siteye kayıtlı nikiyle hitap etseniz kime hitap ettiğiniz daha iyi acığa cıkar bizlerde töhmet altında kalmayız

eger siz benim yazdıgım mesajdaki gibi düşünenlerdenseniz üzerinize alınabilirsiniz..ama zaten üzerine alınması gereken insanlar alınacaktır..direkt isim vermeme gerek yok..

alem-i ervah

New member
pusula' Alıntı:
burada kim ne alıyor? hadi kimse gitmesin de ne yazacağız?
onlarca forum var. herkes orada bi çevre oluşturur. aşağı yukarı genel bi mevzu etrafında dostluklar paylaşılır.

burada nasıl olcak? biçaregül kaldığında bundan sonraki tavrı nasıl olacak?

ben çevre oluşturmak için üye olmadım foruma..bilmediklerimi ögrenmek ,bildigim kadarıyla bildiklerimi aktarmak için..başkalarının niyetinide bilmem! (ameller niyetlere göredir)

Benim tavrım ne mi olacak??? Ben ALLAH-u tealanın kulu, Hz.MUHAMMED (as) ümmetindenim inş.mücadelem Allah-ın izniyle bu yönde olacak..ayrıntıya gerek yok..aklı!!! olan anlar zaten...
selametle..

alem-i ervah

New member
seyfullah putkıran' Alıntı:
kimi peygamberler vardır ümmet nasip olmadığı kimi veliler vardır mürid nasip olmadığı lakin hepsi direttiler, davalarını benimsediler bataklıkta çamur değil nilüfer olmayı başardılar onlar vazifelerini yapıp Hakka ulaştılar , ama asla vaz geçmediler geri dönmeyi düşünmediler onlar karşılık alamadılar kişilerden onlar bundan etkilenmediler çünkü Asıl karşılığı Allah C.C. dan aldılar.
unutmamak lazım ki; öğretmen sınıfa girer vazifesini yapar gönül ister ki dilesi herkes ama dinlemsede değişmez o vazifesini yapar maaşını alır inşallah sizlerde asıl karşılığı Hak tan alır bataklıkta nilüfer olmayı başaran velilerden olursunuz inşallah..

saygılarımla...

İnşallah seyfullah kardeşim inşallah...
selametle..

Üst Alt