Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

aşk

Doðuþ

New member
Web sitesi
WwW.MaviRuya.NeT
Karanlıklardaydım, sen belirdin birden karşımda. Bir elinde güneş bir elinde ay. Yüzünde tebessüm... Anlayamamıştım seni; anlayamamıştım seni... Güneş aydınlıktı... Bana güneşi vaad ettin. Ay nurdu... Karanlığıma ışık sundun. Bilememişim, anlayamamışım seni... Üçüncü vaadini görememişim. Tebessümündü en büyük lütuf. Tebessümün aşk'tı...Baharı da, güneşi de, ay'ıda ardı sıra sürükleyen.
Hayatımı hayat yapacak olan aşk.

Doğuş

Not: Galiba birde 'Denemeler' formu açılsa güzel olurdu...

E

Esra Uzun

Guest
Dogus abi bu senin besteledigin bir siirse siirlerle yasayan bir insan olarak söylüyorum: inanin bana cok güzel ve anlamli olmus!
InsALLAH siirlerin devamini bekliyoruz ve paylastigin icin ALLAH sizden razi olsun! :)
(NOT aslinda bu siirde anlatilmak istenilen bence cok sey var ama uzun olur ben karismayayim ok.)

E

Esra Uzun

Guest
haklisin tabii ki dogus abi bu bir düz yazi ama sonucta bu yazinin icinde bir insanin dökülmüs "duygulari" var degilmi (bence)!
Siir illada cizilmis bicilmis yzlili olmasi gerek degil bence ! Bana bakarsaniz o zaman benim hikaye gibi sayfa tutan siirlerim var bence sizin yazdigniz tipy tip siir! Cok da güzel olmus ya siz o´na bakin insALLAH!

Goldstone

New member
Gül Yüzlü Sultanım

Gönül yaralarım azdı gidiyor
Nerdesin sultanım Merhem ver bana
Bir yel beni uzağa sürüklüyor
Nerdesin cananım himmet ver abna

Senden ayrı kalmak ölümden beter
Yıllardır çektiğim bu hasret yeter
Dostlarım derlerki sabreyle geçer
Gül yüzlü sultanım Himmet ver bana

Sarardı yaprağım soldu güllerim
Mevlaya açıldı titrek ellerim
Görünmüyor bana baki illerin
Nerdesin cananım himmet ver bana

Hasretin bir alev tende yanıyor
Halimi bilmeyen deli sanıyor
Bu gönül ezelden seni anıyor
Nerdesin cananım himmet ver bana

Senden ayrı kalmak ölümden beter​

gute_hexe

New member
tebrik ederim.. güzel bir sesleniş..

evet denemeler bölümü açılsa çok güzel olur... öyle ki taşıyor denemelerim.. paylaşmak isterim..

Üst Alt