Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

86 mesaja modluk

• Konbuyu başlatan teslimolan
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

teslimolan

Guest
saygıdeğer teslimolan.. bence bu önemli bi konu değil.. mod olsa ne olmasa ne?? onunla ilgili bi sıkıntınız mı var? zannetmiyorum. önemli değil o zaman.. bilmediğimiz bi yönde buraya fazlasıyla hizmeti vardır.. :)

selametle...

Eyvallah kardesim benim yapimda sorgulamak vardir yanlis bir sey gördümmü sorgularim sorguladigim seyde yanlisim varsada özür dilemesini bilirim :) Bu arada senin masa üstü ne öyle insan kör olucak :p

mhmt

New member
Eyvallah kardesim benim yapimda sorgulamak vardir yanlis bir sey gördümmü sorgularim sorguladigim seyde yanlisim varsada özür dilemesini bilirim :) Bu arada senin masa üstü ne öyle insan kör olucak :p

anladım..

çalıştığım yerdeki masaüstüydü o..kendiminkinide koyyum şimdi:) benim masaüstü normal;)

selametle..

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
86 mesaj yazan insan bu foruma hic bir sey vermemis dir. Burda emek sarfeden insanlari esgecmekten baska hic bir sey degildir bu uygulama. Bana sormayin sorsaniz hic birinize modluk vermem o kapasite de görmüyorum sizi onun icin. Bayanin biri bir masa üstü koyuyor ona bile karisiyorsunuz yav size ne ?

Benim derdim modluk filan degildir benim derdim adalet ve herkeze esit uygulama. Daha gecen modluk icin cok online kalman lazim diye yazi varken biriniz cikip öyle bir sey yok diyemediniz neden demediniz peki ? Isinize gelmiyor cünkü ben iftira atmiyorum bir tane nurcu olmayan mod varmi aslinda nurcu diyerek utaniyorum cünkü islam da nurcu murcu yoktur mümin ile müslüman vardir.

haddini aşma, istersen. edebini al nedemek sizene biz burda bostan korkuluğumuyuz? kimsey ekaırşmasaydık bu forumunda diğerlerinden farkı olmazdı seviyesiz paylaşımlar tartışmalar olurdu...

merak etmeyin sitede adalet var, görememiş olabilrisiniz bu olmadığı anlamı doğurmaz..öyle bri kural var me3rak etmeyin modlar bunu uyguluyor... nurcu olmıyan mod var merak etmeyin...

T

teslimolan

Guest
had asmak - bir bayanin masaüstü resmini kaldirmak - kim had asmak ?

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
arkadaslar baska tartisacak konu kalmadi sanedersem artik, konuyu kapatiyorum, sorunuz birisinin 86 mesajla nasil moderator oldugu idi, ve cevaplanmistir, birde dikkatli baksaydiniz bu konuyu bile acmayacaktiniz, sözkonusu "moderatorun" isminin altinda Üye yazmaktadir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt