Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

11 Eylül 2001 saldırıları sırasındaki olaylara alternatif açıklamalar....

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Loose Change, Dylan Avery tarafından yazıp yönetilmiş olan ve 11 Eylül 2001 saldırıları sırasındaki olaylara alternatif açıklamalar getiren bir belgeseldir. Film, ABD hükümetinin yetersiz hükümet soruşturmaları ve 9/11 Komisyon Raporunu konularında sert eleştiriler içeriyor. Ayrıca saldıların herhangi bir terörist saldırının sonucu değil, tamamen Amerikan hükümeti tarafından planlanmış zeki bir planın ürünü olduğunu da iddia ediyor. İddialarının tamamını mevcut popüler haber kaynaklarına dayandıran belgeselde; Newsweek, CBS News, CNN, ap, Fox News’de yayınlanan malzemeler ve bilgiler kullanılmış. Belgesel “Louder than Words” adlı şirketin kaydı serbest bırakması (tüm yayın haklarından vazgeçmesi) ve yerel FOX üyesi WICZ-TV’de yayınlandıktan sonra büyük ilgi çekti.

TIKLAYIN

S

seha

Guest
Vurulduğu anda ben evdeydim. İkinci uçağı naklen seyrettim. O saniyede o aşrede bunu Amerikanın kendi yaptığına inandım. Herkez "kim acaba ",derken ben ısrarla adresi veriyordum. Bakın bunu müslümanların üstüne atacaklar göreceksiniz, diyordum.

Neden çok mu akıllıyım?Hayır Müslüman Kardeşlerimi tanıyorum ve düşmanlarını biliyorum. O kadar.
Küfür devam eder, ama zulüm devam etmez.
Selametle

Üst Alt