Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yönetime Bir öneri

arta1505

New member
besmele.jpg

Esselamu aleykum değerli kardeşlerim
Öncelikle böyle bir öneriyi reklam amacıyla yapmadığıma Rabbim şahittir.Reklam amaçlı olduğunu düşünen yetkili kardeşimiz olursa hemen silebilir konuyu.Tek amacım Peygamber efendimize salavatı yaygınlaştırmaktır.Bu eklenti eklenirse siteye girişte herkesin karşısına kutucuk içinde
salavat2.jpg

resmi çıkacak ve salavat getirmemizi rica edecek.Sağ alt tarafta kapat yazısını tıklayınca pencere kapanacak.Bu pencereyi hem üyeler hemde misafirler görebilecek.Bu sevabı paylaşmak dileğiyle.Selametle

Eklenişi:
Admin paneline girilir.Stil ve Temalar kısmından temalarda ara tıklanır.İçeriğe gör ara kısmına footer yazılır Mesaj başlıklarında ara kısmı evet olrak seçilir.Arama tuşuna basılır.Kullanılan temalardaki footer templatelerin en üstüne aşağıdaki adresteki kod eklenir.Resim boyutu 295x145tir.

arta1505

New member
rica etsem konuyu silermisininiz ben linkleri size yardımcı ve örnek olması amacıyla eklemiştir.Sanırım yanlış anlaşıldım.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Yanlış anlaşılan bir şey yok kardeşim. Anlatmaya çalıştığınız mevzu anlaşılmış ve hala anlaşılmaktadır.

Bu güzel öneriniz için teşlekkür ederiz. Allah sizleri ve tüm ümmeti Muhammed'i O'nun şefaatine nail eylesin.
Konu bir şekilde değerlendirilebilir sanıyorum...

Aklınıza sağlık.

arta1505

New member
Rabbim sizdende razı olsun.Hakkınızı helal edin

HuLuSi_KaLP

New member
Kardeşimin fikirlerine Can-u Gönülden katılıyorum bu uygulanırsa çok güzel olur hani meşhur bir ata sözümüz var ''Bağ bellemede gözün olsun üzüm yemede yüzün olsun''

Üst Alt