Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

YeryÜzÜnde Sadece TÜrkİye Kalsa Nemİ Olurdu Buyrun Bİ Tik ....

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Bir sabah uyandınız ve tüm dünya sular altında, Suların üstünde kalabilen tek ülke Türkiye..Neler olur bakalım

* Amma balık yeriz artık be!
* "Türk 'ün Türk 'ten başka dostu yok" derlerdide inanmazdım.
* tüh tamda Uluslar arası ilişkiler bölümünü kazanmıştık, şansa bak..
*Artık ne ihracat kaldı ne ithalat.. Nihayet cari açığı sıfırladık..
* Ülke olmak için ilk başvuran ilimiz Yalova oldu..
* Tarkan 'ın ingilizce albümü rafta kaldı..
* Bakanlar kurulu kararı ile kara sularımız 12 bin mile çıkarıldı...
* Piyasaya sahte dolar ve euro sürmekten gözaltına alınan kalpazanlar kendileriyle dalga geçen polislere saldırı...
* Ankara 'da resmi temaslarda bulunan Fransa Cumhurbaşkanı Jack Şirak T.C. vatandaşı olmak için başvurdu, Şirakın Türkiye Birliğine alınması için referandum yapılacak..
* Stratejik açıdan hiçbir önemimiz kalmadı ama ne önemi var..
* Ülkemizde bulunan yabancı turistler "ne iş olsa yaparım abi" diyerek iş aramaya başladılar..
* Apo "atın beni denizlere" diyerek sürekli ağlıyor komutanım..
* Heyyooo!! Dünya Coğrafyasından yırttık oğlum, dersler boş geçecek...
* Edirne !den Ardahan 'a gidilirmi bee! Dünyanın öteki ucu...
* Tüh işin yoksa 4 yılda bir olimpiyat düzenle..

ÇAPANOÐLU

New member
Bir maddede benden..

Ulan tam da Hac'ca niyetlenmiştim, beni Gemi tutar iyimi?..Cik cik..

Nurgül

New member
ölcem heralde....bukadar gülmek gercekten sagliklimi??yüz eksersizi yaptim kaslar kaldi öylece....Fetih kardes sana ne diyeyim Allah ne muradin varsa versin....bir konu mu acsak acaba Fetih kardesin olaganüstü Yüz gerdirici Hikayeleri, Fikralari, Tavsiyeleri diye?? Dikkat gülmekrizi tutabilir falan? :) Süper!!

fetih

New member
ölcem heralde....bukadar gülmek gercekten sagliklimi??yüz eksersizi yaptim kaslar kaldi öylece....Fetih kardes sana ne diyeyim Allah ne muradin varsa versin....bir konu mu acsak acaba Fetih kardesin olaganüstü Yüz gerdirici Hikayeleri, Fikralari, Tavsiyeleri diye?? Dikkat gülmekrizi tutabilir falan? :) Süper!!

:) ALLAH C.C Yüzünüzden Tebessümü Her iki Cihandada gülümsemeyi eksik etmesin inş.

yýldýz

New member
Abi şu reklamlarda diyo ya hani reklam gibi olmasın,
Oh be!! :D
Aslında bilemiyorum yani bide öteki taraftan düşünmek lazım,
- Bizim arkadaşlar gitmiş yalnız kalmışız,
gerçi insan çabuk kaynaşır ya. Yeni arkadaşlar buluruz.
- Bakın ilk kıtanın tek olduğunu söylüyorlardı hani belki o günlere döneriz fakat ufalmış olarak.
- Her şey mazi olur gider. insanlar hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya başlarlar. Tarih tekerrürden ibarettir diyorlardı fakat ibret alan yok ki değişsin değil mi?

fetih

New member
Abi şu reklamlarda diyo ya hani reklam gibi olmasın,
Oh be!! :D
Aslında bilemiyorum yani bide öteki taraftan düşünmek lazım,
- Bizim arkadaşlar gitmiş yalnız kalmışız,
gerçi insan çabuk kaynaşır ya. Yeni arkadaşlar buluruz.
- Bakın ilk kıtanın tek olduğunu söylüyorlardı hani belki o günlere döneriz fakat ufalmış olarak.
- Her şey mazi olur gider. insanlar hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya başlarlar. Tarih tekerrürden ibarettir diyorlardı fakat ibret alan yok ki değişsin değil mi?

evet malesef tarihten ders alan yok ;)

KaCe

Mesajlari Onaylanacak
Fatih bey, teşekkür edeyirom.
Tebessümler kimsenin yüzünden eksik omasın.
Yalnız bir maddenize itirazım var.
* Bakanlar kurulu kararı ile kara sularımız 12 bin mile çıkarıldı...
Bence bu iş Türk kara suları tüm dünyayı kapsar niteliktedir demeye kadar gider. Kim tutar bizi. :))
Bir iki madde geldi aklıma eklemek istiyorum izninizle,

*Sırf Türkiyeyi dünya kamuoyu önende küçük düşürmek için AİHM'nde açılan davaları süren yüzlerce vatandaşımız Türkiyeyi övücü sloganlar atarak ve davalarını çektiklerini her adımda haykırarak Meclise yürüdü.

*Dalgıçlık kursuna başvurular başını aldı gidiyor. Bu olaya Cumhur Başkanının el atması bekleniyor.
Bilindiği gibi dalgıçlık kursunu ileri derecede bitirenlere sular altında kalmış ülkelerin teknolojilerini çıkarıp yurt içine getirme izni Bakanlar Kurulu Kararı ile geçen ay verilmişti. Ancak kıymetli eşya çıkarma izni veren kanun halen meclis kulislerinde tartışılmakta.

mhmt

New member
abi gerçekten sizi tebrik ediyorum. bu konularda üstünüze yok..
ama bişi diyecem. bizim bu yöneticiler yinede avrupa birliğine girmemiz lazım demesinler?? bundan şüpheleniyorum.

selam ve dua ile...

yýldýz

New member
Bulursak gireriz. :D
Belkide yeni bir birlik kurulur oraya gireriz. :D

fetih

New member
Bulursak gireriz. :D
Belkide yeni bir birlik kurulur oraya gireriz. :D

avrupa birliği HİKAYE'den başka birşey değil maksatları bizim birliğimizi bozmak şunu belirtelimk ki: Dünyanın neresine giderseniz gidin İSLAM Türkiyedeki gibi huzurlu ve rahat yaşanmıyor biz birliğimizi bozmayalım inş. Selam ve Dua İle

ESAT OLCAY

New member
s.a kardeşlerim
konu bence sitenin içeriğine cok uzak bi konu.Konu içindeki "ULAN" kelimesi bence boyle bi ortamda kullanılmamalıydı.Allaha emanet olun

fetih

New member
s.a kardeşlerim
konu bence sitenin içeriğine cok uzak bi konu.Konu içindeki "ULAN" kelimesi bence boyle bi ortamda kullanılmamalıydı.Allaha emanet olun

söylemiş olduğunuz kelime düzeltilmiştir sitemizin içeriğinde böyle şeylerin olması hadis ve sünnet düşmanlığı hakaret istibra' ya sidik yarışı denmesi vs. bunun gibi kalitesiz yazılar yerine ve onu yazan kalitesizlerden bir nebze uzaklaşmak için böyle bir konu açtık şu ana kadar bütün kardeşlerimiz memun oldular İSLAMİYET aynı zamanda gülümsemeyide uygun görüyor ...

Üst Alt