Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yaratişi Değiştirmek

YOL GÖSTERÝCÝ

New member
Katılım
2 Nis 2006
Mesajlar
237
Tepkime puanı
166
Puanları
0
Yaş
68
Web sitesi
www.yolgosterici.com
"Yemin olsun, onları saptıracağım, onları kuruntulara/hurafelere/anlamını bilmeden okumaya mutlaka iteceğim. Onlara mutlaka emir vereceğim de davarların kulaklarını yaracaklar; onlara muhakkak emredeceğim de Allah'ın yaratışını/yarattıklarını değiştirecekler." Kim Allah'ı bırakıp da şeytanı yandaş edinirse açık bir hüsrana kesinlikle yuvarlanmış olacaktır. NİSA SURESİ 119.

ALLAH BİR ŞEYİ YARATIRKEN KENDİ BELİRLEDİĞİ BİR TAKIM ÖLÇÜ VE KURALLAR KOYAR VE BU DEĞERLER O YARATILAN İÇİN EN İDEAL DEĞERLERDİR.

BUGÜN JAPONLAR KÜP ŞEKLİNDE KARPUZ YETİŞTİRDİLER. KÜP ŞEKLİNDE BİR KARPUZUN SAKINCASI NEDİR BİLİR MİSİNİZ ? DEPOLAMAK VE SAKLAMAK….
ÇÜNKÜ KARPUZ, YERE TEMAS ETTİĞİ NOKTADAN ÇÜRÜR. KÜP ŞEKLİNDEKİ BİR KARPUZUN YERE TEMAS NOKTASI DAHA FAZLA OLDUĞU İÇİN DAHA HIZLI ÇÜRÜME SÖZ KONUSUDUR.

GÜNÜMÜZDE ALLAH’IN YARATIŞINI DEĞİŞTİRİLMESİNİ ÇOK AÇIK ÖRNEKLER İLE GÖREBİLİRİZ.

BAZI KADINLAR ALLAH’IN KENDİLERİNE VERMİŞ OLDUĞU GÜZELLİĞİ BEĞENMEYEREK ESTETİK AMELİYAT İLE BURUNLARINI, GÖĞÜSLERİNİ HATTA DUDAKLARINI DÜZELTTİRMEKTEDİRLER. HATTA BAZILARI BELLERİ DAHA ESTETİK GÖRÜNSÜN DİYE BELLERİNDEN AMELİYAT İLE OMUR ALDIRTMAKTADIRLAR.
BUNUN TEK BİR NEDENİ VARDIR; KENDİLERİNİ İNSANLARA BEĞENDİRMEK…
YANİ İNSANLARIN RIZASINI KAZANMAK…OYSA ÖNEMLİ OLAN ALLAH’IN RIZASINI KAZANMAKTIR.

İNSAN VÜCUDUNDAKİ TÜM ORGANLAR, EN İDEAL, ÖLÇÜLÜ VE AMACINA UYGUN BİR BİÇİMDE ERGONOMİK OLARAK YARATILMIŞTIR.

İNSANOĞLU KENDİNİ BİR YARATICI GİBİ GÖREREK, İNSANI KOPYALAMIŞTIR.

Yaratan, yaratmayana benzer mi? Hiç düşünmüyor musunuz? NAHL SURESİ 17.

YOKTAN BİR ŞEYİ VAR ETMEK İSE YALNIZCA ALLAH’A MAHSUSTUR. İNSANOĞLU YALNIZCA BİR TAKLİTÇİDİR… HEM DE KÖTÜ BİR TAKLİTÇİ… YARATILMIŞ OLANI BOZAR. ASLINDAN VE AMACINDAN UZAKLAŞTIRIR.

GENETİK MÜHENDİSLERİNİN AŞILAMA YOLU İLE ÜRETTİKLERİ GÜLLER, NORMAL BİR GÜL GÖRÜNÜMÜNDEDİR. FAKAT, KOKUSU ORİJİNALİ GİBİ DEĞİLDİR. HORMONLU BİR DOMATES, TARLADA DOĞAL YOLLARLA ÜRETİLMİŞ BİR DOMATESTEN DAHA İRİDİR. AMA LEZZET OLARAK ASLI GİBİ DEĞİLDİR.

ALLAH BAZI SEBZE VE MEYVELERİN YETİŞMELERİ İÇİN DÖNEMLER BELİRLEMİŞTİR.
İNSANOĞLU BU YARATIŞ DÜZENİNİ DE DEĞİŞTİRMİŞTİR. BUGÜN KIŞ ORTASINDA PATLICAN BULABİLİRSİNİZ. YADA YAZIN ORTASINDA PORTAKAL YİYEBİLİRSİNİZ. AMA MEVSİMİNDE YETİŞEN GİBİ AYNİ LEZZETİ VERMEZ HİÇ BİRİ…

İNSANOĞLU DÜNYANIN YARATIŞINI DA DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞMAKTADIR. OZON TABAKASINI DELMİŞ, DOĞAYI VE DENİZLERİ SÜREKLİ KİRLETMEKTEDİR. KONUT YAPIP RANT KAZANMAK UĞRUNA DÜNYANIN CİĞERLERİ OLAN ORMANLARI KATLETMEKTEDİR. HAYVANLARIN NESİLLERİNİ TÜKETMEKTEDİR. OYSA BİR TÜRÜN YOK OLUŞU ONUNLA BESLENEN DİĞER TÜRLERİN YOK OLUŞU DEMEKTİR. İNSAN MENFAATLERİ UĞRUNA BUNU UMURSAMAZ.

İşte Allah'ın yaratışı/yarattıkları! Hadi gösterin bana onun dışındakiler ne yaratmıştır? Hayır, hayır, zalimler açık bir sapıklık içindedirler. LUKMAN SURESİ 11.

ALLAH YAR VE YOLDAŞINIZ OLSUN.
 

ibrahimonur

New member
Katılım
26 Nis 2006
Mesajlar
364
Tepkime puanı
0
Puanları
0
kardeşim Allahın verdiği güzellik bence değiştirilmemeli

orasını burasını estetik yapanlarda hiç düşünmüyolarmı onlarda ölecek yaptıkları beyhude
hadi estetik yaptırdın diyelim öleceksin yılanlar çıyanlar böcekler
sen öldükten sonra o estetik yaptığın yeri bak bu estetik yaptırmış karışmayalımmı diyecek :D
gerçekten Allah(CC)ın yarattığı her şey güzeldir ve haktır
 

ibrahimonur

New member
Katılım
26 Nis 2006
Mesajlar
364
Tepkime puanı
0
Puanları
0
insanlar kesinlikle ekolojik dengeyi ve kurulu olan mizanı bozmak için ellerinden geleni yapıyor
 
Üst Alt