Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ya Resulallah şimdi Tekrar Seninleyim Ya Rasulallah

fetih

New member
Katılım
16 Şub 2007
Mesajlar
1,994
Tepkime puanı
355
Puanları
0
Yaş
45
Konum
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
YA RASULALLAH

ŞİMDİ TEKRAR SENİNLEYİM YA RASULALLAH. YAZIYORUM SANA. UTANARAK VE SIKILARAK YAZIYORUM BU MEKTUBUMU DA… AĞLAYAMIYORUM EFENDİM. GÖZYAŞLARI DÜĞÜMLENİYOR GÖZÜMDE. EVİMDE DEĞİLİM ÇÜNKÜ. KALDIĞIM YERDEKİLER BENİM ACİZ GÖZLERİMİN GÖRDÜĞÜ KADARIYLA SENDEN UZAK BİR HAYAT YAŞIYOR EFENDİM. AĞLASAM UTANMAM. SORSALAR NEDEN AĞLADIN DİYE ANLAYAMAZLAR. BABAMI BİLİYORSUN EFENDİM. BENİM BÖYLE BİR ÇOCUK OLMAMI İSTEMİYOR. DUYARSA BENİ SENİN KARDEŞLERİNDEN AYIRABİLİR. ONUN İÇİN İÇİME ATIYORUM EFENDİM. GECELERİ AĞLIYORUM.
EFENDİM HANİ ESKİDEN BİR ÇOCUK VARDI. BU MEKTUBU YAZAN ÇOCUK. HANİ HEP SENİN İSMİNİ DUYARDI DA KILINI KIPIRDATMAZ, YÜREĞİNE BİR ATEŞ DÜŞMEZDİ EFENDİM. HANİ BİR ÇOCUK VARDI; SİGARA İÇENLERE ÖZENİRDİ VE ONLAR GİBİ OLMAK İÇİN İLK SİGARASINI YAKTI. İLK HARAM KILDIĞIN İÇECEKLERDEN İÇTİ. İLK SENİN KULLARININ MALLARINA EL UZATTI. KÜFÜR AĞZINDA SAKIZ OLMUŞTU. SENİN SÖYLEDİĞİN VE BU GÜNE KADAR ASIRLARA ÇARPA ÇARPA DALGA DALGA BU GÜNE KADAR GELEN SÜNNETLERİNDEN HABERSİZ YAŞARDI. SENİ SEVDİĞİNİ SÖYLER AMA HAREKETLERİYLE BUNU TASDİK ETMEZDİ. BAZI GÜNLER İÇİNE BİR ATEŞ DÜŞER ALLAH’I DÜŞÜNÜRDÜ. DEĞİŞMEYİ İSTERDİ AMA BİR TÜRLÜ OLMAZDI. SABREDEMEZDİ HANİ. HEP İSTERDİ AMA HİÇ VERMEZDİ. HER DARA DÜŞÜNCE RAHMET DİLENİRDİ ALLAH’TAN. BUNLAR ÇEVRENİN KÖTÜLÜĞÜNE RAĞMEN İÇİNDE KALAN HAKİKAT KIVILCIMLARIYDI. TUTUŞMAZDI YA HİÇ HANİ O KIVILCIMLAR. HİÇ YANMAZDI EFENDİM. KİMSEDE YAKMAYA ÇALIŞMAZDI ZATEN. ANNEM NAMAZLARINI KILIYOR YA EFENDİM. ÇOK SEVERİM YA HANİ ANNEMİ. AMA BANA DEMEDİ Kİ HİÇ EFENDİM. OĞLUM BAK BÜYÜDÜN ARTIK YETER BUNCA EĞLENCE HAYDİ NAMAZA HİÇ DEMEDİ EFENDİM DESE BİLE HATIRLAYAMIYORUM. AMA ANNEMİ SUÇLAYAMAM. ONA DA O KADARI VERİLMİŞTİ. ÖYLE GÖRMÜŞTÜ AİLESİNDEN.
DAHA SONRA ORTA OKUL YILLARIM… TAM BİR REZALET. ÇALIŞKANDIM. BEN ÇALIŞIRDIM ALLAH’DA VERİRDİ EFENDİM. AMA BEN YOK DENİLECEK KADAR AZ ŞÜKREDERDİM. BAZENDE HİÇ ŞÜKRETMEZDİM. VE BU DÜNYA ADINA YAPTIĞIM EN BYÜK HATALARDAN BİRİ… KIZ ARKADAŞIM OLDU. HAYAT BU MUYDU VAY BENİM HALİME. AMA ALLAH SANKİ BENİM İÇİMİ KORUYORDU. ARKADAŞLARIM ÇOK KÖTÜ ŞEYLER DÜŞÜNÜRLERDİ EFENDİM. ÇOK KÖTÜ ŞEYLER. SİZE SÖYLEYEMEM Kİ EDEP YOKSUNU KELİMELER. SEVMEZDİM BEN ÖYLE… ARKADAŞLARIM KIZ ARKADAŞLARIYLA EL ELE GEZERKEN BEN NEDENDİR BİLMİYORUM AMA GEZMEZDİM HİÇ. KIZ ARKADAŞIMA HİÇ FAZLA YAKLAŞMAZDIM. ÖLE GEÇTİ GİTTİ HAYATIM. BOŞU BOŞUNA HEBA ETTİM O YILLARI. BİR TÜRLÜ DÜZELEMİYORDUM EFENDİM.
AĞLAMAYI UNUTMUŞ GÖZLERİM VARDI HANİ. SENİN İÇİN, ALLAH İÇİN, SENİN O GÜZİDE ASHABINI HATIRLAYIPTA HİÇ AĞLAMAMIŞ GÖZLERİM VARDI HANİ. HANİ PEKTE GÜZELE BAKMAYAN. DAHA ÇOK HARAMLA YÜZ GÖZ OLAN GÖZLERİM VARDI. ELLERİM VARDI YA HANİ YA RASULALLAH. KİRDEN PİSLİKTEN SİMSİYAH GEÇMİŞ ELLERİM. HARAMA UZANMIŞ KALMIŞ. SANKİ RABBİM GÖRMÜYORMUŞ GİBİ DAVRANAN ELLERİM. SÖZLERİM VARDI HANİ YA RASULALLAH. TUTMADIĞIM. UNUTTUĞUM SÖZLERİM. ANNEME VERDİĞİM SÖZLERİM VARDI. KELİMELERİM VARDI YA HANİ YA RASULALLAH. HEP KÜFÜR KOKULU. YALANLARLA YOĞRULMUŞ KELİMELERİM. HAYATINDA HİÇ SENİN GÜZELLİKLERİNDEN BAHSEDİM ŞEREF KAZANMAMIŞ KELİMELERİM.
ALLAH’IM SEN NE BÜYÜKSÜN. SEN KULLARINI HİÇ YALNIZ BIRAKMAZMIŞSIN MEĞER. ONLARA HEP DOĞRUYU GÖZTERİRMİŞSİN MEĞER. NE BÜYÜKSÜN SEN ALLAH’IM. SEN NE YÜCESİN. NE KADAR MERHAMETLİSİN.. YA HARAMA UZANAN ELLERİMİ KOPARIVERSEYDİN, YA KÖTÜYE BAKAN GÖZLERİMİ KÖR EDİVERSEYDİM, YA KÜFÜR KOKULU KELİMELERİMİ AĞZIMA TIKAYIP DİLİMİ KURUTSAYDIN. BEN NE YAPARDIM ALLAH’IM. SENİN ŞANIN NE YÜCEDİR ALLAH’IM. SENİN MERHAMETİN AZABINDAN BÜYÜKMÜŞ MEĞER.
VE OKUL KAZANIP GELDİM YA RASULALLAH. ÇOK GÜZEL BİR OKUL. KIZ-ERKEK KARIŞIK BİR OKUL. BAŞTA NE ÇOK HOŞUMA GİTMİŞTİ BU. DÜNYAYI YAŞAMAK İÇİN NE GÜZEL DİĞİL Mİ EFENDİM…? VE KARŞIMA EFENDİM SENİN AŞIKLARIN ÇIKTI. O SENİN ASIRLAR ÖNCESİNDEN MÜJDELEDİĞİN KARDEŞLERİN YETİŞTİ İMDADIMA.
ARTIK SİGARA, İÇKİ, KÜFÜR,YALAN,HIRSIZLIK VE TÜM KÖTÜLÜKLER GİTMİŞTİ BENDEN. ELLERİM GİBİ KİRLENEN KALBİMİDE TEMİZLEDİLER. İLK NAMAZ. İLK KUR’AN VE SEN YA RASULALLAH. Ü
YA RASULALLAH, SEN ANLATILDIKÇA UTANDIM HEP. DEMEK ÖYLE DEMEK ÖYLE KELİMELERİ BOŞANDI SADECE BOĞAZIMDAN. EFENDİM SENDEN ÖNCEKİ HAYATIMA YANIYORUM ŞİMDİ. YANANLARLA BERABER YANIYORUM. SENİ TANIDIKÇA ASHABINI TANIDIKÇA DEĞİŞİYORDUM. HUZUR GERÇEKTENDE SEN DEYMİŞ EFENDİM. AŞK SANA DUYULUNCA AŞKMIŞ MEĞER. HANİ SENİN NURUNLA BU ÇOCUK NASILDA DEĞİŞİVERDİ. SENİÖLDÜRMEYE GELENLERİN İSLAMLA DİRİLDİĞİ GİBİ EFENDİM.
YA RASULALLAH BEN SENİ HİÇ GÖRMEDİM. BELKİDE GÖREMEM. AMA SENİ SEVİYORUM YA RASULALLAH. BİLİYORUM SENİ GÖRMEK İÇİN SENİN KARDEŞİN OLMAK İÇİN ŞU ANDA YAPTIKLARIM YETER Mİ HİÇ EFENDİM. SENİN YAŞANTINI DUYDUKÇA OKUDUKÇA NEFRET ETTİM KENDİMDEN. YAŞAYIŞIMDAN NEFRET ETTİM. HANİ BİR ÇOCUĞUN ELLERİNDEN ŞEKERİNİ ALIRSINDA AĞLAR YA EFENDİM. ÖYLE AĞLADIM. BOŞLUKLARA DÜŞTÜM AMA SENİN KARDEŞLERİN TUTUYORDU HEP. SENİN KANATLARINDAN BİR KANAT VARDI SANKİ ONLARDA. NE ZAMAN DARA DÜŞSEM YETİŞİVERDİLER EFENDİM.
AMA EFENDİM BEN ÇOK KÖTÜ BiR ÇOCUK OLDUM. BANA SEN ÇOK İYİSİN DİYORLAR EFENDİM. SEN MELEK GİBİSİN DİYORLAR EFENDİM. BU BANA ÇOK DOKUNUYOR EFENDİM. İYİLİK SIFATI SENİNKEN KARDEŞLERİN HAKKIYKEN BANA İYİ DEMELERİ ZORUMA GİDİYOR EFENDİM. BEN MELEK OLURMUYUM HİÇ DİYORUM. BEN GÜNAHLARLA HEM DEM OLMUŞUM DİYORUM. KENDİLERİNİ KIYASLIYORLAR EFENDİM BENİMLE. BİLMİYORLAR EFENDİM BENİM İÇİMDE KOPAN FIRTINALARI. DEMESELER KEŞKE. EN ÇOK ZORUMA GİSEN DE BENİM BU SIFATLARIN HAKKIM OLMADIĞI HALDE ZATIMA YAKIŞTIRILMASI VE BUNU HOŞUMA GİTMSİ EFENDİM..
YA RASULALLAH BUNALDIM. DÜNYADAN NEFRET EDİYORUM. RABBİMİN AZABINDAN YİNE RABBİMİN MERHAMETİNE SIĞINIYORUM. SENİN YOKLUĞUNDA HİÇ BİR ŞEY KAZANMADIM EFENDİM. ELLERİM KİRLENDİ. KALBİM KÖMÜR KARASI BİR HALE GİRDİ. DÜNYAM YIKILDI EFENDİM. SENİ SENSİZ YAŞAMAK ÇOK ZOR EFENDİM. HAYAL BİLE EDEMEMK SENİ. ŞEMAİLİNİ DİNLİYORUM HAYAL EDEYİM DİYORUM HAYALİNLE BİLE KONUŞACAK YÜZÜM YOK EFENDİM. SENİ HAYAL EDECEK CESARETİM. SENİ GÖRMEYİ ÇOK İSTİYORUM. KEŞKE NE CANIM NE MALIM OLSAYDI EFENDİM DE SENİ BİR KERECİK GÖREBİLSEYDİM. TUTUVERİRMİYDİN EFENDİM ELİMDEN YOKSA İTİMİVERİRDİN.?
YA RASULALLAH TÜKENDİM BİTTİM. NE OLUR GEL ARTIK EFENDİM. SENİ SEVENLERE GEL EFENDİM. GÖRÜNÜVER ONLARA. SEN YOKKEN HAYALİNLE AVUNSUNLAR. OLMAZ MI EFENDİM?
BU GÜN BERAAT KANDİLİ EFENDİM. DULARIMDA HÜZÜN, KALBİMDE PİŞMANLIKLA YALVARMA GÜNÜDÜR ALLAH’A. TEVBEM GERİ ÇEVRİLİRMİ BİLMEM AMA İÇİMDE KOPAN FIRTINALARA TEK DERMAN SENSİN EFENDİM…
YİNE YETSİN EFENDİM. KELİMELERİ GÖREME OLDUM. DÜŞÜNEMEZ OLDUM. KELİMELER DÜĞÜMLENİYOR BOĞAZIMDA. EFENDİM BENİ AFFEDİN NE OLUR. BİLİRİM SİZ AFFEDERSENİZ ALLAH’TA AFFEDER EFENDİM….

“ AŞKINA
SANA AŞIK OLANLARIN,
SANA AŞKLA YANANLARIN SEVDASI VAR İÇİMDE.
HERBİRİNİN GÖZLERİNDE BİR MEKKE,
YÜREĞİNDE BİR MEDİNE YAŞIYOR…………….

SANA HASRET DUYANLARIN,
YALNIZ SENİ ANANLARIN ÖZLEMİ VAR İÇİMDE.
GÖZLERİNDE SENDEN KALMA BİR HAYÂ,
SÖZLERİNDE MUHABBETİN YAŞIYOR…………

TAŞLAR YAĞSA ÜSTLERİNE EY NEBİ;
TAİF’TEKİ ŞEFKATİN VAR.
KOVULSALAR YURTLARINDAN;
MEDİNE’YE HİCRETİN VAR.
TERKEDİLSE BİR KÖŞEDE;
DOST OLARAK HİMMETİN VAR.
SIDDIK GİBİ SADIKLARIN,
ÖMER MİSALİ ADİLLERİN,
OSMAN YÜZLÜ, ALİ SÖZLÜ YİĞİTLERİN VAR.
HEM KUR’AN’IN HEM SÜNNETİN VAR………….”
 
Üst Alt