Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

varmisiniz bulmaya?

• Konbuyu başlatan asiga dogru
  • Başlangıç tarihi
A

asiga dogru

Guest
Günlük hayatta karsilastiginiz ,size en cok sorulan soru nedir ve en cok hangi soruya gicik olursunuz:p evde,iste,okulda,sokakta,camiide neresi olursa olsun bakalim en sinir bozucu soru kime sorulmus...

nicksizadam

New member
En sevmediğim soru karşılarında dikildiğim halde "Geldin mi?" diye sorulmasıdır.Son zamanlarda bu sorunun sayısında bir artış kaydedilmiştir.Kuvvetle muhtemel bunun sebebi Amerikanvari davranışları model almak istememizdir.:)

A

asiga dogru

Guest
...ise basladigim ilk gün "sen yenisin galiba" sorusuna oldu bitti sinir olmusumdur ama her defasindada gülüp gecmisimdir...(sanirim ekmek kapisi oldugundan böyle bi yola basvuruyorum:))

Asya

New member
ben dantel örerken ne örüyorsun sorusuna sinir oluyorum.bir de "kaç kilosun" sorusu beni çileden çıkarıyor.

Azra

New member
bende kaç yaşındasın sorusuna sinir oluyorum yaaaaaaaaa.

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
bende eve geliyorum kapiyi aciyorum beni gören kisi geldinmi diye soruyor buna sinir oluyorum gelmedim diyorum

Asya

New member
geldiğinizi gördüğü halde "geldin mi" sorusu hep vardı zaten.o soruyu sormaktan kimsenin vazgeçeceğini zannetmiyorum.

unzurna

New member
Cepten kim ararsa dikkat edin hemen "neredesin?" sorusu sorulur ya sinir olurum. Bunu sormak zorunlumu bilmem.

Üst Alt