Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Türk genç esir...

ekreme

New member
Katılım
28 Kas 2006
Mesajlar
297
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Yaş
51
Türk Mücahid Esir
AlixSoytekinoxlu.JPG
Dagistanda esir edilen Türk Mücahid'e isbirlikçilerden ceza..

Dagistan bölgesinde isbirlikci munafiklar tarafindan esir edilen kardesimiz Ali Soytekinoglu isbirlikci Cecen mahkemesi tarafindan ‘’Rus askerlere saldirdigi’’ gerekcesiyle 23 yil agir hapisle cezalandirildi.Ilk savasda da bulunan kardesimiz Soytekinoglu bölgeye ikinci gidisinde isbirlikci hain Dagistan polisleri tarafindan esir edilmis ve akabinde önce Ruslara daha sonrada isbirlikci Kadirov adamlarina teslim edilmisdi. Zaman zaman gelen haberlerde esir mucahidin agir sorgulamalara maruz kaldigi anlasildigi ailesiylede görusmelerine izin verilmedigi anlasilmisdi. Rus hapishanelerinde bulunan ve savasmaya giden 8 Türkden biri olan Soytekinoglu isgal altinda zulüm altinda bulunan kardeslerine yardim icin gitmisdi. Ülkelerini isgal eden ve namuslarina halel getiren Ruslara karsi savasmak yerine emperyalist rusyaya karsi direnis ve namus savasi veren mücahidleri ‘’Ruslara karsi savasmak’’ gibi komik bir suclamayla sözde yargilayip Ruslara teslim eden isbirlikci Kadirov cetesi ise halen benzeri uygulamalarla kendi halkina düsman tavirlara devam ediyor. Soytekinoglu 14 rus askerinin öldürüldügü bir eylemde bulunmaktan suclanmisdi.[/size]
Isbirlikcilerin bu yaptiklari hesap hanesine yazilirken mücahidlerde son aldigimiz haberlerde isgalin ve isbirlikciligin cezasini kesmek icin Dagistan ve Çeçenistan iclerinde önemli operasyonlarin startini vermislerdi.
Rus hapishanelerinde su an aldigimiz haberlere gore 46 yabanci savasçinin esir olarak tutuldugu bildirildi. Bu esirlerin bir kisminin Stavrapol bölgesinde tutuldugu cok az bir kismininda isbirlikci hainlerin denetiminde bulunan hapishanelerde oldugu bildirildi.

kyn: www.gonuldasforum.com
 

Mücahid

New member
Katılım
17 Mar 2007
Mesajlar
2,553
Tepkime puanı
223
Puanları
0
Yaş
56
Konum
Tr
Allah razı olsun kardeşim.Dualarımız yiğit Ali ve onun gibi mücahidlere olsun inşallah.
 
Z

zeynep_hearty

Guest
amin insallah rabbim yar ve yardımcısı olsun ..selam ve dua ile...
 

Serhan Eðeryýlmaz

New member
Katılım
1 May 2007
Mesajlar
385
Tepkime puanı
12
Puanları
0
Yaş
36
4664 - Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:

"Mü'min erkek ve kadının nefsinde, çocuğunda, malında bela eksik olmaz. Tâ ki hatasız olarak Allah'a kavuşsun."

Muvatta, Cenaiz 40, (1, 236); Tirmizi, Zühd 57, (2401).
 
Üst Alt