Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Site yönetimi ve bekir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet7

New member
site yönetimi ve bekir sizin şu yaptığınız insanlığa sığar mı..burda islam adı altında göz önünde tasavvuf denen şirki savunuyorsunuz ona karşı olanı sitede tutmuyorsunuz..bekir beni siteden attın hala arkamdan hakaret edilmesine müsade ediyorsun...artı sende ediyorsun..şu sizin yaptığınızın insanlıkla bir alakası var mı..adama lan dedim diye soydan sopdan başlamış bana bir makale hakaret etmiş..sonrada vay bu benim avradıma sövdü diyor..ayıptır be kardeşim..bu radikal denen kendini övüp duran şarlatanın ne ayrıcalığı var...putperestbaşı içeri girdi onun zoruna mı gitmiş..benim yazdıklarımı silmişsiniz onun yazdıkları neden hala duruyor...sileceksen hepsini sil..kuranda araf suresi 205.ayetde rabbini sessizce an diyor..sapıklar kol kola girmiş bağıra çağıra zikir çekiyorlar...enam suresi 70.ayetde dinlerini oyun ve eğlence edinenlerden bahsediyor..ama adamlar çalgılı zilli defli ilahiler söylüyor...ihlas suresinde başka surelerde allahın eşi ve benzeri olmadığı tek olduğu söyleniyor...ama sapıklar çıkmış allah ın aynası gibi sapıkça şirk söylemler yapıyorlar...benim yazılarımı siliyorsunda radikalinkileri niye silmiyorsun arkadaşım..sen neyin peşindesin...şu anonim nickini kullanan embesil radikalin yazdıklarına imzasını atmış sonra da aynı bölüme uzatmayalım böyle konuları tartışmayalım gibisinden mesaj atmıştı..ya bu iki yüzlülüktür münafıklıktır..sorsan adı müslüman...forumun adı islamforum..deyinki bura tasavvuf dergahı gelmeyelim...ben gittim arkamdan atıp tutuyorsunuz kendi yazdıklarınızı gözünüz görmüyor mu diyen adama ceza veriyorsun..sizin gerçekten insanlıkla alakanız yok..
"Fakat Allah, sana indirdiğini kendi ilmiyle indirmiş olduğuna şahitlik eder. Melekler de buna şahitlik eder. Şahit olarak Allah yeter".(nisa 166)
"Allah, ahirette onlara şiddetli bir azap hazırlamıştır. O hâlde, ey iman etmiş olan akıl sahipleri, Allah’a karşı gelmekten sakının! Allah, size bir zikir (Kur’an) indirdi".(talak 10)ayetler bunu söylüyor ama cüppeli denen şarlatan ne diyor cebraile vahyi hz.muhammed verdi..tövbe estağfirullah.. arkadanda bir grup onu tasdik edercesine bir ses çıkartıyor...bu kuran ayetini inkardır..bu hadisde muhtemenlen bidat peşinde olanlar için söylenmiştir..
"Mâbedleri lebaleb dolduracaklar; fakat Kur'an bir vâdide, onlar bir vâdide olacak; imanları gırtlaktan aşağı inmeyecektir"

anonim

New member
Nickim suratiyle sahsim zikr edilmis.
Ariflerden birine demisler ki, falanca seni ovuyordu, adam uzulmus, sormuslar niye uzuldun seni ovuyor dedik. Demis ki: Acaba, ben onun hosuna gidecek ne yaptim ki!? Simdi mehmet7/87 sayet ovseydin, bak bu bana dert olurdu.

ukubat

New member
Web sitesi
ukubatdavasi.blogcu.com
site yönetimi ve bekir sizin şu yaptığınız insanlığa sığar mı..burda islam adı altında göz önünde tasavvuf denen şirki savunuyorsunuz ona karşı olanı sitede tutmuyorsunuz..bekir beni siteden attın hala arkamdan hakaret edilmesine müsade ediyorsun...artı sende ediyorsun..şu sizin yaptığınızın insanlıkla bir alakası var mı..adama lan dedim diye soydan sopdan başlamış bana bir makale hakaret etmiş..sonrada vay bu benim avradıma sövdü diyor..ayıptır be kardeşim..bu radikal denen kendini övüp duran şarlatanın ne ayrıcalığı var...putperestbaşı içeri girdi onun zoruna mı gitmiş..benim yazdıklarımı silmişsiniz onun yazdıkları neden hala duruyor...sileceksen hepsini sil..kuranda araf suresi 205.ayetde rabbini sessizce an diyor..sapıklar kol kola girmiş bağıra çağıra zikir çekiyorlar...enam suresi 70.ayetde dinlerini oyun ve eğlence edinenlerden bahsediyor..ama adamlar çalgılı zilli defli ilahiler söylüyor...ihlas suresinde başka surelerde allahın eşi ve benzeri olmadığı tek olduğu söyleniyor...ama sapıklar çıkmış allah ın aynası gibi sapıkça şirk söylemler yapıyorlar...benim yazılarımı siliyorsunda radikalinkileri niye silmiyorsun arkadaşım..sen neyin peşindesin...şu anonim nickini kullanan embesil radikalin yazdıklarına imzasını atmış sonra da aynı bölüme uzatmayalım böyle konuları tartışmayalım gibisinden mesaj atmıştı..ya bu iki yüzlülüktür münafıklıktır..sorsan adı müslüman...forumun adı islamforum..deyinki bura tasavvuf dergahı gelmeyelim...ben gittim arkamdan atıp tutuyorsunuz kendi yazdıklarınızı gözünüz görmüyor mu diyen adama ceza veriyorsun..sizin gerçekten insanlıkla alakanız yok..
"Fakat Allah, sana indirdiğini kendi ilmiyle indirmiş olduğuna şahitlik eder. Melekler de buna şahitlik eder. Şahit olarak Allah yeter".(nisa 166)
"Allah, ahirette onlara şiddetli bir azap hazırlamıştır. O hâlde, ey iman etmiş olan akıl sahipleri, Allah’a karşı gelmekten sakının! Allah, size bir zikir (Kur’an) indirdi".(talak 10)ayetler bunu söylüyor ama cüppeli denen şarlatan ne diyor cebraile vahyi hz.muhammed verdi..tövbe estağfirullah.. arkadanda bir grup onu tasdik edercesine bir ses çıkartıyor...bu kuran ayetini inkardır..bu hadisde muhtemenlen bidat peşinde olanlar için söylenmiştir..
"Mâbedleri lebaleb dolduracaklar; fakat Kur'an bir vâdide, onlar bir vâdide olacak; imanları gırtlaktan aşağı inmeyecektir"

Allah akıl fikir versin...
Çok hastasın dostum çok...

mehmet7

New member
ukubat genelde böyle dersiniz biliyormusun..şu yazdıklarımdan bi tanesine yalan yada yanlış diyebilir misin..diyemezsin..ya sen saçmalıyorsun ya cahilsin felan filan işte..sizin tek lafınız bu..cevap veremeyeceğin şeyse hiç cevap verme...
anonim sen kendini nerde görüyorsun..ariflerden biri haa :))))kendini arif mi yaptın..
allah size akıl fikir versin..bu forumun adını değiştirin tasavvufforum yapın..kirlettiniz bidatlarla tevhid dinini...

mehmet7

New member
samanyolu madem üsluba dikkat ediyorsun radikalin bana sözlerini niye silmiyorsun..niye sadece benim yazdıklarımı siliyorsunuz

mehmet7

New member
ukubat bana hasta diyorsun..bütün selefiler hasta mı bütün tasavvuf karşıtları hasta mı...o yazdıklarıma cevap veremeyeceğini sende biliyorsun..

ukubat

New member
Web sitesi
ukubatdavasi.blogcu.com
ukubat bana hasta diyorsun..bütün selefiler hasta mı bütün tasavvuf karşıtları hasta mı...o yazdıklarıma cevap veremeyeceğini sende biliyorsun..

Evet hastasınız...
Ama bu hastalığın asıl suçlusu senin gibi saf ve cahil kişilerin kanına giren önderlerdir...
Bu ateşe çağıran sapkın önderlerin kitapları sizi bu hale getirmiş...
Allah dostlarına düşmanlık kalplerinizi tamamen kapkara hale getirmiş...
Rabbim sizi tekrar Ehli Sünnet akidesine döndürsün inşaallah...
Vehhabilik,selefilik,şia,mezhepsizlik gibi cereyanlardan müslüman kardeşlerimizi muhafaza buyursun...

mehmet7

New member
wwwyoutube.com/watch?v=IouxGl6Gy3Mşu videoyu izle hasta kimmiş daha net görürsün..

mehmet7

New member
hepside gerçek..bu adamı savunanlar neyi savunuyor bir daha düşünsünler

mehmet7

New member
benim bu siteye gelmemdeki amacım birilerine hakaret etmek için değil...birilerine söverek islamın bahsedildiği bir yeri kirletmek değil..benim yazdığım rezillikleri sildiniz...demek istediğim muhattap olduğum insanın yazdıklarını neden silmiyorsunuz..belki bu forumu bir çok insan takip ediyor..konusu islam olan kuran ve sünnetten bahsedilen bir forumda rezil ve aşırı tepkiler verdiğim özür diliyorum..muhattap olduğum insanda dahil..amacım sadece kendi inandığım şeyleri anlatabilmek..

bekir

sadece bir kul
Yönetici
benim bu siteye gelmemdeki amacım birilerine hakaret etmek için değil...birilerine söverek islamın bahsedildiği bir yeri kirletmek değil..benim yazdığım rezillikleri sildiniz...demek istediğim muhattap olduğum insanın yazdıklarını neden silmiyorsunuz..belki bu forumu bir çok insan takip ediyor..konusu islam olan kuran ve sünnetten bahsedilen bir forumda rezil ve aşırı tepkiler verdiğim özür diliyorum..muhattap olduğum insanda dahil..amacım sadece kendi inandığım şeyleri anlatabilmek..

İslamForum onlarca İslami forumdan sadece birisi. Doğal olarak siteyi kuran ve yönetenlerin oluşturduğu bir çizgi var. Böyle bir çizginin olması da gayet doğal. Bu çizgi Forum sahibinin strateji değiştirmesi ve benimde yöneticilikten ayrılmamam durumunda inşaallah değişmeyecek.

İslamForum'un çizgisi Ehli Sünnet'tir. Ehli Sünnet itikadı dışında ki İslami itikadların hepsine de saygı duymakla beraber bu itikadların yazıları, yorumları, hükümleri ve fikirlerinde ki Ehli Sünnet'ten farklı olanlarının belirtilmesi hakkımızdır. Biz Ehli Sünnet dışında ki tüm fikirleri dayatma ve zorlama olmaksızın görmeye, duymaya, okumaya rızadarız. Bu tarzı herkesten de bekliyoruz.

Tüm katılımcılarımızdan edeb sınırlarını zorlamamayı bekliyoruz. Hepimizin hata ve yanlışları muhakkak olabilir ancak sınırları korumak zorunda olduğumuzun bilincini her klavye vuruşunda hissetmeliyiz.

Özrünüzün sahibini/sahiplerini bulmasını ve makbule geçmesini diliyorum.

İnandığınız her şeyi yazın, İslam dairesi içinde, okuruz, kabul eden/etmeyen olur ama biz de bu inançların/fikirlerin Ehli Sünnet'e muğayir kısımlarını belirtmek durumundayız, kurallarımız çerçevesinde vazifemizdir.

raþid

New member
Bana bak lan;

Öncelikle sen burada bu konuyu açmış olmakla ne kadar yüzsüz ve arsız bir tip olduğunu gösteriyorsun. Site yönetiminin yaptığını eleştirirken, kendi yaptığın terbiyesizliğin ve basitliğin adını bile anmıyorsun. Ve birde arkandan hakaret edildiğini iddia ediyorsun. Ya sen salaksın, yada bu foruma girip de bu yazıları okuyanları salak sanıyorsun. Yaptığın basitliği bu baskın türü konu açmak ile gidereceğini düşünecek kadar da basitsin. Sen kimsin ki radikal hocam sana hakaret yada küfür etsin ? Tenezzül dahi etmez, cevap bile vermez.

Tasavvufun şirk olduğundan tut da herşeye varıncaya kadar, kimin müslüman olduğunu kimin olmadığına varıncaya kadar ahkam kesmesini biliyorsun, ama gel gör ki daha taharetin ağızdan başladığını dahi bilmiyorsun.

Senin sitede yaptığın terbiyesizliği (hatta terbiyesizlikten de öte) herkes gördüğü halde ve sana yine de soğukkanlı davranıp küfür etmemiş birine, yaptıklarını yine islami terbiyede veren birine, şarlatan diyorsun. Ki, forumda daha bugüne kadar şarlatanlığını görmedik radikal hocamızın, gerçek hayatta hiç ama hiç görmedik, ama senin basitliğini bu foruma o gün 500 kişi girdiyse cümlesi görmüş oldu. Radikal senin değil anana avradına küfür etmeyi, 7 ceddine dahi halen dua eder, sen bunu dahi bilemeyecek kadar andavalsın ! Çünkü; cahilsin.

Sen, radikal hocamıza küfür ederek erkekmiş havalarına yatıyorsun ama, erkekliğin;öfkenlendiği zaman nefsine künde vurup tuş etmeye çalışan yiğitlikten geçtiğini de bilmiyorsun. Çünkü erkek değilsin ! Erkeklik fiziki şartları bulundurmakla olmaz, yürekle olur. Aksi takdirde olsaydı, eşekler bizden daha erkek olurdu.

Kendini öven şeytandır sözünü bize öğreten radikal hocamızdır, sen radikal hocamızın kendini övdüğünü söylemişsin. Kendi değerlerini bilip ortaya koyup haddini bilmek başkadır, olmayan yada olması dahi düşünülemeyen değerleri varmış gibi havalara girip birde üstüne ahkam kesmek başkadır. İkisinin arasını ayırt etmek ise o bambaşkadır. Onun da sende olması zaten düşünülemez.

En'am 70. ayetini örnek vererek def ile ilahi söylemeyi sapıklık olarak görüyorsun. Ayetin, bazı kişiler tarafından Dinin ibadet ve ameli yönden oyuncak edinenleri ihtar ettiğini anlayamayacak kadar anlayıştan uzaksın. İlahi söyleme ile yapılan herhangi bir dini ibadeti bir tutacak kadar da cahilsin. Sen ayakta durup ellerini şaklatarak ibadet edenleri de görmediğin ve bilmediğin için bu konuda mazur görünmek isteyebilirsin, ama radikal hocam bunlar hakkında kitap yazacak kadar görgü ve bilgiye de sahiptir. Bunu da göremeyecek kadar cahilsin.

İnsan Allah'ın aynasıdır, o nedenle halife tayin edilmiştir. Kim Allah'ın ayetlerine iman edip de amel ederse o kişi ayna hükmündedir. İrade sadece Allah'ta (cc) ve insanda vardır. Allah'ın iradesi külli iradedir, insana verdiği ise cüzzi iradedir. Başka hiç bir canlıda irade yoktur. Kul, ayetlere iman edip de yaşadığı takdirde Allah'ın (cc) iradesi o insanda tecelli etmiş olur. Bu sende dahi vardır (maalesef) sen bunu dahi bilmeyecek kadar avamsın, cahilsin, körsün. Bu nedenle radikal hocamın yazdıkları yerinde kalır herkes tarafından okunur, ama senin yazdığın küfürler silinir. Çünkü burası İslamforum'dur. Küfürforum değildir. Öyle bir forumda herhlade yoktur. Ama sen kurabilirsin, admini de sen olursun. O zaman beni, Bekir abiyi, radikal hocamı, samanyolunu, eflatunu, selimi ve anonimi banlarsın. Bizde o zaman sapıklık yaparız sana göre, her fırsatta değişik isimlerle üye olup sana ayet örnekleri yazar kaçarız.

Anonim, gördüğümüz kadar şii meşrebi ile amel ediyor. Yani bir islami terbiyesi var. Senin gibi ne idüğü belirsiz selefileri 5000 defa cebinden çıkaracak kadar ahlakı da var. O nedenle radikal hocamın yazdıklarının altına imzasını atarken, diğer yandan da forum ortamında küfür gibi bir terbiyesizliği hoş görmediği için doğal olarak (insan nede olsa), küfür edilmesin diye uzatmayın böyle konuları tartışmayalım türünden mesaj atmış olabilir. Bu ne iki yüzlülüktür ne de münafıklıktır. Bu sadece erdem'dir. Sen onu da bilemeyecek kadar erdemsizsin.

Sen gittikten sora kimse senin arkandan atıp tutmadı. cengizhan adında üye hadsizlik yapıp radikal hocamında cezalandırılmasını isteyerek bir nevi senin yaptığın terbiyesizliklere (sırf radikal hocama şahsi ezikliğinden dolayı) arka çıkmaya çalıştı. Bekir abi ve diğer üyeler de gereken şekilde cevabını verdi. Çünkü herkes neyin ne olduğunu görecek kadar akıl sahibidir.

Cüppeli hoca, radikal hocamın ne abisidir ne de hocasıdır. Sadece din kardeşidir. O nedenle radikal hocam O'nu da savunur ve her zamanda savunmuştur. Sana mı soracak lan ?

Talak 10. ayeti de senin düşünceni desteklemeyecek kadar senin anlayışından uzaktır. "Alemlere rahmet olarak gönderilen" peygamberimiz, Cebrail (a.s.)'dan da makam olarak yüksektir. İbadetini layıkı ile yap, sen de o makamın üstüne çık, elini tutan mı var.

Son mesajında muhatabına da hakkını helal etmişsin. Dur bakalım ! senden helallik isteyen oldu mu ? Olmadı, o zaman bekle bakalım. Belki radikal hocam hakkını helal eder belki etmez. Senden böyle bir şey talep etmediği sürece sen hiç kimseye "hadi hakkımı helal edeyim bari" türü ayaklara yatamazsın. Senden kimse helallik dilenmedi. Dur bakalım, senin dileneceğin gün geldiğinde ne tür bir muamele ile karşılanacaksın.

Ben neden bu bir sayfa yazıyı yazdım sana ? Bu yazıyı henüz radikal hocam görmedi. Görünce cevap verir mi bilmem. Belki tenezzül dahi etmez. Belki yine tatlı sert uslubu ile sana yaptığının yanlışlığını anlatamaya çalışır, bilemem. Ha, sen onun avukatımısın dersen, değilim ama o benim sevdiğimdir. Kişide sevdiği ile beraberdir hadisi şerifince, sevdiğini her ortamda savunur ve savunmalıdır. Kendisinin amcası vefat etti bir süredir buralarda yanımızda değil. Yakında döner inşaallah. İçim elvermedi benim, o nedenle bu yazıyı yazdım.

Şimdi, bana da radikal hocama yaptığın gibi küfür edebilirsin. Gerçi senin küfürlerin bize ulaşmaz ama etmek isteyebilirsin. Kendini tutma, rahat rahat et. Hatta sana mail adresimi vereyim "abdulrasid@mynet" buraya gönder ayrıca küfürlerini. Sivas bana yabancı bir memleket değil hem. Her zaman gider geliriz oradaki alperenler ile buluşuruz. İnşaallah adreste verirsin, bir daha ki sefere senide bir ziyarete gelir, hal hatır sorarız. Sanal delikanlılık ile gerçek delikanlılık üzerine belki sohbet de ederiz. Ama bil ki; her ne yaparsan yap en az 2 misli ile cevap alırsın.

mehmet7

New member
ulan raşid denen şerefsiz haysiyetsiz putperest şarlatan..senin gelmişinden başlarım geçmişine kadar direk yol veririm...ben o şarlatandanda özür dilemedim..sadece tevhide sarılmış insanların olduğu yerde ağzımı bozduğum için özür diledim...o insanlardan özür diledim..haysiyetsiz şarlatan..islamı kitabı oyuncak edinen şerefsizler..radikal kim ki ben ondan senden senin gibilerden özür diliim...radikal hocanda sende gelsin lan bekliyorum...sanal delikanlılık felan yapmıyorum gelin hadi bekliyorum sivastayım...radikal şarlatanı şunu yaparım bunu yaparım dedi e-mail adreslerimi yazdım adreslerimi yazdım hani nerde adamlığı..klavye başında oluyor mu bu işler..mehmetakkaya7 hotmail com tr ekleyin bu adresi görüşelim...sizin yedi sülaleniz gelsin siz kıralınız kimse onu alın öyle gelin yanıma...şerefsizler putpurest haysiyetsizler..sizin avradınıza söven bende hata..sizin avradınız sizin gibi mikroptur

mehmet7

New member
siz böyle yapın..siz böyle islamı kirleten..bidatlarınızla yahudiler gibi kafirleşin..daha çok şarlatanlıklarınız çıkaracaz ortaya..şerefsizler...putperestler..bağıra çağıra zikir yapıyor haysiyetsizler..islama saygınız ibadete saygınız yok...yazdım oraya adreslerimi ne klavye başında atıp tutuyorsunuz..gelin yüzüme söyleyin...putperestler...cüppeli kendini ilahlaştırdı ya..hadi bekliyoruz helak etsin kendini hapse atanları...hani ete kemiğe büründüm diyordu o şarlatan...adam olun arkamdan atmayın...yedi sülalenize başlarım sizin...adam gibi gelin adreslerim orda putperest şerefsizler...

mehmet7

New member
bundan sonrası senle özeldeyiz raşid efendi

mehmet7

New member
raşid denen şarlatan..bide bana küfret diye mail adresini yazmışş..ulan şarlatan işte...inönü mah. alibaba cad.. adımda mehmet akkaya geldiğin gibi bulursun..sen bulmazsan ben seni zaten bulurum...lan haysiyetsiz sen benim karşımda nefes alabilirmisin...senin kulaklarını alırım başka bi yerine dikerim...

raþid

New member
Bana bak lan haysiyetsiz şerefsiz mahluk ! Özel yoldan gönderdiğin o maili de aldım.
Cevap mı ? Elbette ben bekledim. Şimdi bekleme sırası sende. Bak bakalım ne şekilde bir cevap geliyor sana göreceğiz.
Seni gidi seni ? Internetcafeden girince kolaymı oluyor önüne gelene sövmek. Bak bakalım o cafe sahibi ile beraber koro halinde nasıl ciyaklayacaksın.
Bekle ve gör. Severim bu taktiği. Sende seveceksin emin ol.

raþid

New member
ulan raşid denen şerefsiz haysiyetsiz putperest şarlatan..senin gelmişinden başlarım geçmişine kadar direk yol veririm...ben o şarlatandanda özür dilemedim..sadece tevhide sarılmış insanların olduğu yerde ağzımı bozduğum için özür diledim...o insanlardan özür diledim..haysiyetsiz şarlatan..islamı kitabı oyuncak edinen şerefsizler..radikal kim ki ben ondan senden senin gibilerden özür diliim...radikal hocanda sende gelsin lan bekliyorum...sanal delikanlılık felan yapmıyorum gelin hadi bekliyorum sivastayım...radikal şarlatanı şunu yaparım bunu yaparım dedi e-mail adreslerimi yazdım adreslerimi yazdım hani nerde adamlığı..klavye başında oluyor mu bu işler..mehmetakkaya7 hotmail com tr ekleyin bu adresi görüşelim...sizin yedi sülaleniz gelsin siz kıralınız kimse onu alın öyle gelin yanıma...şerefsizler putpurest haysiyetsizler..sizin avradınıza söven bende hata..sizin avradınız sizin gibi mikroptur

bu alıntıları özellikle yaptım ki, silinsen dahi en azından benim mesajlarımda ne yazdığın görünecek.
Ayrıca, o kadar komiksin ki, radikal hocam o gün bizim yanımızdaydı üstelik hiç de şunu yaparım bunu yaparım demedi. Hatta sanaldan verdiğin adrese bile mail attı. Aynen şurada verdiğin mehmetakkaya7 hotmail.com adresini verdiğin gibi biraz önce bol küfürlü gönderdiğin maildeki adresin mehmtt4 mynet adresin gibi hepsi hikaye çıktı. :)

Ama cumhuriyet savcıları öyle demiyor maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt