Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şeytanın adamları

yýldýz

New member
Katılım
22 Ağu 2006
Mesajlar
1,359
Tepkime puanı
8
Puanları
0
ESRARENGiZ SiYAH GiYEN ADAMLAR (M.I.B)

Uçandairelerle ilgili bilgiler arttikça, bu konuda arastirma yapanlara siyah elbiseli kisiler tarafindan gerçeklestirilen "susturucu" baskinlarin da arttigi ileri sürülüyor.

Amerika'nin Connecticut eyaletinde bulunan Uluslararasi Uçandaireler Bürosu'nun Müdürü Alfred Bender "uçandairelerin esrarini ögrendim" diye bir açiklama yapti. Ama bugün bizler hala eskisinden fazla bir bilgiye sahip degiliz. Çünkü Bender bu konu ile ilgili daha fazla bir açiklama yapamadan üç esrarengiz ziyaretçi tarafindan susturuldu! Siyah elbiseli üç adam "susturucu"lar olarak taniniyorlar.

Esrarengiz Ziyaretçiler

Bender, ilginç buluslarini kendisine ait olan Uzay Haberleri gazetesinde yayimlamak istiyordu. Ancak daha önce bir meslektasinin fikrini almak istedi ve hazirladigi raporu arkadasina gönderdi. Bir kaç gün sonra siyah elbiseliler geldi.

Yatak Odasinda Üç Kisi

Bender, yatak odasinda üç gölgeyi andiran yabancilari farkettiginde yari uykulu yatiyordu. Sekiller belirginlesti. Hepsi de siyahlar giymislerdi. Fötr sapkalarinin disinda halleri ürkütücüydü. Sapkalarinin gizledigi yüzleri seçilmiyordu. Bender'in içini bir korku kapladi. Bender, o ani söyle anlatiyor:

"Gözleri aniden el feneri gibi parladi ve bana dikildi. Büyük bir aci vererek sanki gözlerimden girip ruhumu yakmak istiyorlardi. O zaman anladimki, telepatik olarak bana bir mesaj vereceklerdi."

Çok Korkmustu

içlerinden birinin elinde Bender'in raporu vardi. Önce raporda yazilanlarin dogru oldugunu söylediler. Hatta bazi tamamlayici bilgiler de verdiler. Fakat Bender o kadar korkmustu ki, siyahli adamlarin istegine uyarak hem büroyu hem de gazeteyi kapatmayi kabul etti.

Herkes Saskinlik içinde

Bender'in öyküsüne bir çok kimse inanmadi. Bütün dost ve meslektaslari büyük bir saskinliga düstüler. içlerinden yalniz biri, Gray Barker, "Uçandaireler Hakkinda Çok Sey Biliyorlardi" adli bir kitap yayinladi. Daha sonraki yillarda ise Bender de arkadaslarinin israrlarina dayanamayarak "Uçandaireler ve Üç Adam" adli bir yazi yazdi. Bu garip yazida uzaylilardan, uçandairelerden ve ANTARTiKA daki uçandaire üslerinden söz ediliyordu.

Dünyanin Baska Yerlerinde de Var

inandirici olsun olmasin, Bender'in üç yabancidan söz eden öyküsü arastirmacilar için çok önemli bir hareket noktasi oldu. Çünkü Bender'den hiç haberi olmayan baska kisiler de benzeri olaylari yasadiklarini öne sürüyorlardi. Uçandaireleri gören veya bu konuya ilgi duyan baskalari, siyah elbiseli kisiler (SEK) tarafindan ziyaret edilmislerdi. Çogunlugu Amerika'da olmasina ragmen isveç, italya, i

ngiltere ve Meksika'da da benzeri olaylar yasanmisti Uçandairelerin geçmisi kadar SEK'lerin varligi da çok eski zamanlara uzaniyor.

SEK'in ÖZELLiKLERi

Tipik bir SEK olayinda su özelliklere rastlaniyor.

1-SEK'ler, uçandaireleri gören veya inceleyen kisilere gidiyorlar.

2- Bu ziyaretler, olayin herhangi bir yolla topluma açiklanmasina zaman birakmayacak kadar kisa bir süre içinde gerçeklesiyor.

3- Ziyaret edilen kisi çogunlukla kendi evinde ve yalniz oluyor.

4- Ziyaretçiler çogunlukla 3 kisi olarak ve siyah bir araba ile geliyorlar. Arabanin modeli Cadillac. En son model olmamakla beraber, sanki yeni alinmis kadar temiz ve bakimli. Plakasi tespit edilip de arastirildiginda, hiçbir yerde kayitli olmadigi görülüyor.

5- Ziyaretçiler çogunlukla erkek. Çok seyrek olarak aralarinda sadece bir kadin oluyor. Giyimler sanki CIA veya gizli örgüt üyelerini animsatacak sekilde:

Siyah takim elbise, siyah sapka, siyah çorap ve ayakkabi, siyah kravat ve daima beyaz bir gömlek. Son derece temiz ve bakimlilar.

6- Yüzleri çogunlukla dogululari andiriyor. Çekik gözlü, yanik veya koyu derili, ciddi ifadeli.

7- Hareketleri sert ve beceriksiz.

8- Genel tutumlari ciddi, resmi, soguk ve ürkütücü. Dostça bir sicakliktan eser yok, insan görünümünde....

9- Bazi SEK'ler, istenildiginde gerçekle ilgisi olmayan kimlik ve görev karti gibi belgeleri de çekinmeden gösteriyorlar.

10- Konusmalar bazen sorgu, bazen de uyari niteligi tasimasina ragmen, biraktiklari etki sanki herseyi önceden bildikleri seklinde. Vermek istedikleri mesak çok açik ve kesin dille anlatiyorlar. Örnegin:

"Tekrar bay Smith, çok dürüst olmadiginiz inancindayim" veya " Bu raporu postalamaniz büyük bir akilsizlik olurdu bay Veich" gibi. Konusmalar çogunlukla, görünenlerin kimseye anlatilmamasi veya yapilan arastirmalarin durdurulmasini saglayici uyarilarla sonuçlandiriliyor.

11- SEK'ler, geldikleri gibi beklenmedik bir anda gidiyorlar..

http://www.ufonet.be/kutuphane.htm (alıntı)

Bazı görülen uçan daireler meleklerindir. :rolleyes:
 

yýldýz

New member
Katılım
22 Ağu 2006
Mesajlar
1,359
Tepkime puanı
8
Puanları
0
Selamün aleyküm kardeşler.

Michael E. Salla, PhD' nin yazısı;
"Paul Hellyer UFO fenomeninin doğruluğu hakkındaki ifadelerini cesurca sürdürüp herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Aşağıda, geçen gün Fox News' la yaptığı röportajın bir kopyası bulunmakta."

JARRETT: "Gezegenimiz ile başa çıkmak bugün en önemli problemlerden biri haline geldi. Ortada uzaylılar ile yaşadığımız ilginç bir galaktik savaş var." Bu, Paul Hellyer' ın (Kanadalı eski Savunma Bakanı ve Yardımcı Başbakan) Eylül ayındaki son konuşmalarından biri. Şimdi, Kanada Parlamentosundan yabancı medeniyetlerle olan ilişkilerimiz hakkındaki söylentileri önemsemesini istiyor. Şu an Paul Hellyer bunları açıklamak için bizimle birlikte bulunuyor. Bize katıldığın için çok teşekkür ederiz…

PAUL HELLYER, Eski Kanada Savunma Bakanı: Benim için bir zevk.
JARRETT: Daha önce söylediğiniz bir cümleyi aktarmak istiyorum. "UFO' lar üzerinizden geçen uçaklar kadar gerçekler." Wow, bunu nerden biliyorsunuz?
HELLYER: Eh, çünkü gerçekler ve her zaman da üzerimizden geçip gidiyorlar.
JARRETT: Peki, onlar uçak değiller mi?
HELLYER: Hayır, uçaklar sürekli uçarlar, fakat bunu diğer galaksilerin araçları da yapıyorlar.
JARRETT: Bunların sadece uçak olmadıklarını nasıl biliyorsunuz?
HELLYER: Çünkü birçok insan bunları gördü. Birleşmiş Milletler hükümetlerin bünyesinde bunlardan en azından 1-2 adet bulunmakta. Halkın birçoğu Roswell olayındaki enkazı da gördü ve bulunan bazı parçaların üzerinde Birleşmiş Milletler endüstrisinin yararı için yeniden tasarım uyguladılar.
JARRETT: Bana, Amerikan bilim adamlarının 1947 de New Mexico'da yaşanan Roswell UFO kazasında bulunan parçaları tasarım için yeniden incelediklerini mi düşündüğünüzü söylüyorsunuz? Ne yapmak için? Bir çeşit modern teknoloji harikası üretmek için mi?
HELLYER: Evet, kesinlikle. Mikroçiplerden atom silahlarına, lazerlere, modern harikalar gibi görünen her çeşit şeyin gelişimine kadar… Bunların birçoğunun gelişim projesi Roswell' deki enkaz sayesinde inanılmaz derecede hızlandırıldı.
JARRETT: Bu enkazı hiç kendiniz gördünüz mü?
HELLYER: Hayır, görmedim fakat bunları gördüklerini söyleyen insanları tanıyorum, buna Beyaz Saray' ın tabanındaki bazı kişiler de dahil.
JARRETT: Öyle mi? Peki hiç UFO gördünüz mü?
HELLYER: Hayır, görmedim.
JARRETT: Peki, muhteşem deneyiminizle insanların gözü önünde olmadan önce bir UFO' yu yakından görüp " Bakın, söylentileri önemsemeliyiz, uzaylılar geliyor!" demek istemez miydiniz?
HELLYER: Hayır, çünkü itibarlı insanların yazdıkları birçok kitap okudum, buna Yarbay Corso'da dahil ki o Roswell kazasındaki uzaylı cesetlerinden birini gördü . 10 sene sonra ise Birleşmiş Milletler donanması için çalışıyorken kişisel olarak oradaki bazı endüstrilerde enkazı incelemekle görevliydi.
JARRETT: Zamanımız kısıtlı olduğu için birkaç soru daha sormama izin veriniz. Birleşmiş Milletler askeriyesi, uzaylılara karşı kullanılabilecek silahlar hazırlıyorlar ve bizi galaksiler arası bir savaşa sokabilirler. Bush yönetimi sonunda askeriyenin Ay' da bir üs kurmasına izin verdi ki bu, onların uzaydan gelen ziyaretçilerin gidiş gelişlerinden haberdar olmaya yardımcı olacak ve onları vurmaya da.
HELLYER: Evet, sanırım bu da planlara dahil. General Trudeau' nun bu fikri aslında 40 - 50 yıldır planlara dahildi.
JARRETT: Bay Hellyer, süremiz bitmek üzere fakat belki de sizin çılgın olduğunuzu düşünen birçok belki birkaç veya sadece bir kişi olabilir. Onlara ne söylemek istersiniz?
HELLYER: Onlara tamamen gerçeklerden uzak olduklarını ve araştırma yapmak için hiçbir çaba göstermediklerini söylemek isterim. Eğer biraz zahmete katlansalar şüpheleri tamamen ortadan kalkacak ve sonuçtan en az benim olduğum kadar emin olacaklar.
JARRETT: Peki, Paul Hellyer, eski savunma bakanı, ve Kanada'nın Yardımcı Başbakanı. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.
(Bir siteden alıntı)
 
Üst Alt