Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevgili Site Sakinleri

Mücahid

New member
Forumlarda bazı kardeşlerin açılan konudan ziyade konu açan kardeşlerin şahsiyet ve isimleri ile ilgili tartışma yaratacak konu altı mesajları dikkat çekmektedir.Tüm site yönetimi olarak hiç bir üyemizin açtığı konunun kapatılması taraftarı değiliz.Yalnız konu altlarında meydana gelen mesaj kirliliği ve cedelleşmeler hem olaya vakıf olmayan diğer üyeleri rahatsız etmekte hemde forumun kalitesini düşürmektedir.Bütün kardeşlerimden ricam bu güne kadar yaşanan tatsızlıkları ve nefsi tartışmaları bi kenara bırakarak yeni bir metod benimsemeleridir.Zira bu güne kadar yaşananlar izledikleri metodun geçersizliğini ortaya koydu.Herkes açılan konu ile ilgili yorumunu ,konuyu açan şahsı hedef almadan ve rencide etmeden yapsın.Yada o foruma uğramamayı tercih etsin.Ceza kriterlerimiz içerisinde bulunan türkçeyi düzgün kullanma kuralına azami dikkat gösterilmesini haassaten rica ediyorum.Örnek : Deeeeerrrmişimmmmm, yada olmaskiiii türünde ifade ve yazımların bulunduğu mesajlar uyarılmadan kaldırılacaktır.Önemle rica ediyorum mesaj ve konularınızda MSN dilinden yada yazımlarından uzak,kitab yazımı kullanmanızdır.Bu uyarıların dikkate alınmasını ve gereğinin uygulanmasını tüm site sakinlerinden önemle rica ediyorum.Dua ile

Mücahid

New member
Sanırım yazmış olduğumuz bu uyarılar bazı arkadaşlar tarafından okunmamış olacakki bozuk türkçe il e yazılmış mesajlarla uğraşıyoruz.Dua ile

Üst Alt