Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şehadet Duasi

Mücahid

New member
Katılım
17 Mar 2007
Mesajlar
2,553
Tepkime puanı
223
Puanları
0
Yaş
56
Konum
Tr
Ya Rabbi! Bizi bencillik ve ra*hatlık girdabından, heva ve heves tufanlarından kurtar, bize fedakar*lık gücü ihsan et ve bütün vücu*dumuzla fedakarlığın lezzetini tat*mamıza izin ver.

Ey Rabbimiz! Bizi iman ve fe*dakarlıkla güçlendir, kalbimizi ve ruhumuzu öylesine fethet ki, sade*ce sana tevekkül edelim ve hiç kimsenin karşısında eğilmeyelim.

Ya Rabbi! Kalbimiz aşkınla yansın, muhabbetinle dolup taşsın, ki kurşunların acısı bize tatlı gelsin.

Rabbimiz! Bizi dünya sevgi*sinden kurtar ki senin kurbangahında, İbrahim ve İsmail gibi senin mukaddes hedefin uğruna vücu*dumuzu aşkla kurban etmeye hazır olalım.

Rabbimiz! Bize yakıcı aşkınla birlikte sabır ve tedbir ver ki, yolu*nun zorluklarına güleryüzle ta*hammül edelim ve bizim şehadet yolundaki acelemiz yanlış kararlar vermemize neden olmasın.

Rabbimiz! Bizi öylesine cezbet ki, senden başkasını düşünmeye*lim, senden başkasını istemeye*lim, senden başkasına gitmeyelim ve bütün bencillik ve egoizmi se*nin kurbangahında kurban edelim…
AMİİİİN
 
Z

zeynep_hearty

Guest
Ya Rabbi! Bizi bencillik ve ra*hatlık girdabından, heva ve heves tufanlarından kurtar, bize fedakar*lık gücü ihsan et ve bütün vücu*dumuzla fedakarlığın lezzetini tat*mamıza izin ver.....amin amin.. rabbim razı olsun.. selam ve dua ile...
 

mhmt

New member
Katılım
7 Kas 2006
Mesajlar
2,965
Tepkime puanı
715
Puanları
0
Allahım riyadan sana sığınırım.

selametle..
 
Üst Alt