Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sana Müştak ve Müteşekkir Bir Ümmetin var

fetih

New member
Katılım
16 Şub 2007
Mesajlar
1,994
Tepkime puanı
355
Puanları
0
Yaş
45
Konum
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Bir bahar gecesi parlak bir yildiz düsüyor rüyama bin yildiz var arkasinda. Allah Resulü seyre dalmis gökyüzünü seyretmede... Gözlerinin içi gülüyor. Parmagiyla isaret ediyor aya; Sahabelerine dönerek; "Su ayi görüyormusunuz?" diyor. "O da kulluk ediyor biz de..". Hayran hayran bakiyorlar hep birlikte..
Hasrin habercisi bahar geliyor.. Elim yerdeki çiçeklere gidiyor...
"Bu gördügünüz çiçekler benim nurumdan yaratildi" diyor Güllerin Efendisi. Hemen çekiyorum ellerimi mahcup bir edayla. Ey kainatin Efendisi ! Neye baksak, neyi yasasak sen hep oradasin. Seni göremesek de biz, bakamasak da Nur-u Cemaline Sana müstak ve mütesekkir bir ümmetin var.. Uhud"da düsen inci misali disin olmaya, Taifte'te kanayan mübarek yaralarin olmaya talibiz. Sen buyurmussun ki "Ahir zamanda kim benim sünnetimi yaparsa yüz sehit sevabi alir." Bedir sehidi olamasak da, bu kutlu müjdeyi anarak yasiyoruz. Salat ve Selamlar gönüllerimizin Efendisi'ne ve gökteki yildizlar misali Ashabina olsun...
 
A

ahdevefa

Guest
Allah razı olsun salat ve selam O gül yüzlü Nebi'ye olsun...
 

fetih

New member
Katılım
16 Şub 2007
Mesajlar
1,994
Tepkime puanı
355
Puanları
0
Yaş
45
Konum
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
ecmain olsun saygıdeğere kardeşlerim.. Medine minberinde ümmeti ümmeti diyerek hüznü giyen sevgiliye, alemler hesabına Allah diyen sevgiliye,taif seferinden dönerken kanlı elleri semaya kaldırıp affet Yarab onlar bilmiyorlar bilseler yapmazlardı diyen sevgiliye Varlıklar adedince salatu selam olsun.. VE Biz aciz kullarınıda O Yüce rahman O EN SEVGİLİYE layık ümmet eylesin inş.
 
Üst Alt