Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sahte Dinin Sonu Yakin !

Rahmet4

New member
Bugün bana bir bayan misyoner türk obürü alman bir brösör verdi kapidan anlasiliyoki bütün evleri gezip dayitmislar. brösörün üstünde SAHTE DININ SONU YAKIN! yaziyordu.hangi dine sahte diyordu bi göz gezdirdim söyle yaziyodu:
SAHTE DIN NEDIR?
Din adina islenen suclar sizi rahat siz ediyormu?Tanri'ya hizmet ettigini iddia eden kisilerin yaptigi savaslar,terör olaylari ve yolsuzluk,adalet duygunuza ters geliyormu?Neden bunca sorunun altinda din varmis gibi görünüyor?
Aslinda bunlardan tüm dinler degil,sahte din sorumludur.Dinsel acidan genis capta saygi gören biri olan Isa mesih, nasil 'cürük agac kötü meyve verirse',sahte dinin de kötü islere yol actigini söyledi (matta7:14-17).Sahte din nasil meyveler veriyor?
cogu din,can veya ruhun insanin görünmez bir kismi oldugunu ve fiziksel bedenin ölümünden sonra yasamaya devam ettigini ögretir.o dinlerin cogu ögretiyi kullanarak mensuplarini sömürüyor,ölülerin ruhlari icin dua kasiliginda para oliyor .ancak mukaddes kitapta farkli bir ögreti var."Suc isleyen can ,ölecek olan odur"(hezekil 18:4)."Yasayanlar biliyor ki,öleceklerdir;fakat ölüleri bir sey bilmezler"(vaiz9:5).Isa ölülerin dirildecegini ögretti.Eger insanlarin ölümsüz bir cani olsaydi,dirilmeye gerek kalir miydi?(yuhanna11:11-25).Peki, sizin dininiz canin ölümsüz oldugunu anlatiyormu? Eger daha fazla insan Yehova'nin sahitlerininögretilerini uygulasalardive davranislarini örnek alsaydi,Yahudi soykirimi önlene bilirdi.
Daha neler neler ....
Türkiyede ise yargitay'in1986daki karari ile yehova sahitligi farkli din olarak kabul edilmis ve ibadet özgürlükleri anayasa güvencesi altina alinmistir.Ülkemizde yaklasik 25_30 cemaatlari vardir ve ayrica ibadet salonlari mevcuttur. yahova sahitligi ülkemizde son yillarda artan oranda örgütlenme faaliyetlerine baslamis olup"uyan"adli aylik "gözcü kulesi "adli 15 günlük 2düzenli dergi yayinlamaktadir .ayrica "kule yayinevi"adi altinda birde yayin evleri vardir.
BIZ BU ÜLKENIN NESI OLUYORUZ!!!

mhmt

New member
güzel bi konudan bahsetmişsiniz. aşağıdaki de onun bi kolu.

"Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in davetlisi olarak Türkiye’ye gelecek olan 16. Benedictus’un programındaki belirsizlik kafaları karıştırıyor. Özellikle programın İstanbul ayağının netlik kazanmaması ve Fener Rum Patrikhanesi’nin basın tarihinde görülmemiş akreditasyon işlemlerine girişmesi Papa’nın ziyareti konusunda endişeleri bir kat daha arttırdı. Her ne kadar Ayasofya ziyaretinde ibadet etmesinin programda yer almadığı belirtilse de, ilginç gelişmeler; müze olduğu gerekçesiyle Müslümanların ibadetine izin verilmeyen Ayasofya Camii’nde Papa’nın ibadet yapacağı şüphelerini kuvvetlendiriyor.
Papa Ayasofya’yı kutsama, “Ekümenikliğini” ilan eden Patrikhane ise Bizans’ı hortlatma peşinde. Baş Yahudi sermayedarı Rockefeller yüzbinlerce dolar akıtarak “Kutsal Hac yolu” adı altında Urfa’da dejenerasyona başladı. Haçlıların “Sahipsiz köy” gibi gördüğü ülkeyi yönetenlerin ise gıkı çıkmıyor.
ABD’nin etkin Yahudi sermayedarlarından Rockefeller Grubu vakfının açık destek verdiği “ortak hac” projesi, Hz. İbrahim’in doğduğu Harran’dan başlayıp Suriye, Ürdün ve İsrail'in ardından türbesinin bulunduğu Filistin'in El Halil kentine kadar uzanan 1100 km’lik bir yürüyüş yolu inşa edilmesini öngörüyor..."
...GAZETE
selam ve dua ile...

New member
evet bu YEHOVA lar Avrupada da cok buyuk propaganda yapiyorlar...ev ev dolasiyolar, kitap dergi vs baziyolar... cok paralari var anlasilar!!! bazilari finanasmanlarini sagliyor bunlarin!!!

Ayrica sadece Yehova MISYONERLIK yapanlardan degil...daha cookk var!!! mesela Tom Cruise gibi unlu bazi insanlarda BAZI gruplara uyeler ve oraya ibadet edip hatta FILMLERINDE azar azar MISYONERLIK yapiyolar....

Bunlardan cokk vaaarr... AMMA ALLAH HEPSININ BELASINI ELBETTE VERIR

yýldýz

New member
Kardeşler bu yolların hepsi aynı yere çıkıyor. Oniki havari ve 12 değişik inanış. Sonuç Deccal.

mhmt

New member
evet bunların hepsi aynı yere çıkıyor. hemde aynıkaynaktan besleniyorlar. SİYONİZM. herşeyi kontrol ediyorlar. ama çalıştıkları için ALLAH onlara bunu vermiş. müslümanlar olarak islam için yeterince çalışmadığımızdan onlar evimize kadar girdiler..
avrupa yı geçtik, bakın nerelere kadar geldiler. size bi örnek..
KONYA'NIN sağlık kasabası var. şehirden 45km dışarda. dağların arasında. misyonerler taaa oraya incil götürüp belli yerlere bırakmışlar. tabii içinde 100$ var. parayıda birileri almış.. ALLAH sonumuzu hayır etsin.
selam ve dua ile...

huramiral

New member
olsun bunların şuan konuşulması ve dile getirilmesi bile güzel bence. Dünya üzerinde ne kadar çirkef olay var ise gün yüzüne çıkmıştır. Önemli olan şudur ki kim ne yaparsa yapsın son ana kadar hak ve batıl kavgası devam edecektir. Sonuç ise "allah nurunu tamamlayacaktır."
uyanık olalım ve katkımız neye yetiyorsa katkıda bulunalım.

Enver Ýstek

metin mete
Bugün bana bir bayan misyoner türk obürü alman bir brösör verdi kapidan anlasiliyoki bütün evleri gezip dayitmislar. brösörün üstünde SAHTE DININ SONU YAKIN! yaziyordu.hangi dine sahte diyordu bi göz gezdirdim söyle yaziyodu:
SAHTE DIN NEDIR?
Din adina islenen suclar sizi rahat siz ediyormu?Tanri'ya hizmet ettigini iddia eden kisilerin yaptigi savaslar,terör olaylari ve yolsuzluk,adalet duygunuza ters geliyormu?Neden bunca sorunun altinda din varmis gibi görünüyor?
Aslinda bunlardan tüm dinler degil,sahte din sorumludur.Dinsel acidan genis capta saygi gören biri olan Isa mesih, nasil 'cürük agac kötü meyve verirse',sahte dinin de kötü islere yol actigini söyledi (matta7:14-17).Sahte din nasil meyveler veriyor?
cogu din,can veya ruhun insanin görünmez bir kismi oldugunu ve fiziksel bedenin ölümünden sonra yasamaya devam ettigini ögretir.o dinlerin cogu ögretiyi kullanarak mensuplarini sömürüyor,ölülerin ruhlari icin dua kasiliginda para oliyor .ancak mukaddes kitapta farkli bir ögreti var."Suc isleyen can ,ölecek olan odur"(hezekil 18:4)."Yasayanlar biliyor ki,öleceklerdir;fakat ölüleri bir sey bilmezler"(vaiz9:5).Isa ölülerin dirildecegini ögretti.Eger insanlarin ölümsüz bir cani olsaydi,dirilmeye gerek kalir miydi?(yuhanna11:11-25).Peki, sizin dininiz canin ölümsüz oldugunu anlatiyormu? Eger daha fazla insan Yehova'nin sahitlerininögretilerini uygulasalardive davranislarini örnek alsaydi,Yahudi soykirimi önlene bilirdi.
Daha neler neler ....
Türkiyede ise yargitay'in1986daki karari ile yehova sahitligi farkli din olarak kabul edilmis ve ibadet özgürlükleri anayasa güvencesi altina alinmistir.Ülkemizde yaklasik 25_30 cemaatlari vardir ve ayrica ibadet salonlari mevcuttur. yahova sahitligi ülkemizde son yillarda artan oranda örgütlenme faaliyetlerine baslamis olup"uyan"adli aylik "gözcü kulesi "adli 15 günlük 2düzenli dergi yayinlamaktadir .ayrica "kule yayinevi"adi altinda birde yayin evleri vardir.
BIZ BU ÜLKENIN NESI OLUYORUZ!!!

Selam,o bröjürü okudum Cok enteresan geldi hele ölüm-ruh hakkindakiler bende bunun icin tekrar tekrar Kitabullahi okudum neyse adamlar tek ülkemizde degil her yerde bu kitabciklari serbestce dagitiyor onlarinki irtica degil her halde o nedenle BIZIM NE OLDUGUMUZU?Bende cözemiyorum Insallah yakinda aciklarlar..
Not uzun süre sitede degildim cevap gec oldu özür dilerim?

yýldýz

New member
http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=202502
Yazıyı bir okuyun kardeşler. Buraya taşımak istemedim. Yalnız bazılarını yazıyorum.
> Çelik, ''Empatiyi'', kendini karşıdaki kişinin yerine koymayı hayata mal etmek gerektiğini kaydetti. > ''Aman kilise açıldı memleket elden gitti... Bir yere gitmez.
> 'Din elden gidiyor, Avrupalılar şöyle yapıyor'... Geçin bunları.''
> ''Maziperest'' olunmaması gereğine işaret eden Çelik, ''İçinde yaşadığımız günü bileceğiz ama mazi düşmanlığı da yapmayacağız. Büyük bir tarihe sahibiz ama önümüzde de gelecek var. Hayallerimizi hatıralarımızın önüne geçireceğiz'' diye konuştu.

>Çelik, ülkede ekonomik açıdan önemli ve iyi gelişmeler olduğunu da anlattı.Toplantı daha sonra basına kapalı devam etti.

Ne diyeyim bilmiyorum ki. Sözler tanıdık geldi. :rolleyes: Kendimizi halkın yerine geçmiş saymak gerek. 380 YTL MAAŞ
Din elden gitmez!!!
Doğal olarak elimizde birşey yok ki gitsin. Bir şeyler var olan tabiki ALLAH TEALA' nın yardımıyla gitmez.
Anlayan anlasın diyeceğim. İlerisi tehlikeli. :D

mugealanya

New member
s.a

s.a

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=202502
Yazıyı bir okuyun kardeşler. Buraya taşımak istemedim. Yalnız bazılarını yazıyorum.
> Çelik, ''Empatiyi'', kendini karşıdaki kişinin yerine koymayı hayata mal etmek gerektiğini kaydetti. > ''Aman kilise açıldı memleket elden gitti... Bir yere gitmez.
> 'Din elden gidiyor, Avrupalılar şöyle yapıyor'... Geçin bunları.''
> ''Maziperest'' olunmaması gereğine işaret eden Çelik, ''İçinde yaşadığımız günü bileceğiz ama mazi düşmanlığı da yapmayacağız. Büyük bir tarihe sahibiz ama önümüzde de gelecek var. Hayallerimizi hatıralarımızın önüne geçireceğiz'' diye konuştu.

>Çelik, ülkede ekonomik açıdan önemli ve iyi gelişmeler olduğunu da anlattı.Toplantı daha sonra basına kapalı devam etti.

Ne diyeyim bilmiyorum ki. Sözler tanıdık geldi. :rolleyes: Kendimizi halkın yerine geçmiş saymak gerek. 380 YTL MAAŞ
Din elden gitmez!!!
Doğal olarak elimizde birşey yok ki gitsin. Bir şeyler var olan tabiki ALLAH TEALA' nın yardımıyla gitmez.
Anlayan anlasın diyeceğim. İlerisi tehlikeli. :D

Allah razı olsun bunları tekrar hatırlattığın için.tekrar tekrar hatırlanmalı ki aynı duygu ve din sömürüsünü bir daha yapamasınlar.
nedense devlet yönetimine gelenlerin hepsi aynı tas aynı hamam.hiçbirinin diğerinden farkı yok.farkı varmış gibi lanse edilse de dikkatlice idrak edersek hepsi toptan aynı.Allah bize yardım etsin.
eman:123
Böylece, her kentte ileri gelenleri, oranın suçluları yaptık ki, orada hileler çevirsinler. Halbuki bunlar, kötülüğü başkasına değil kendilerine yapıyorlar da farkına varmıyorlar.

Z

zeynep_hearty

Guest
bakın ab bayrağına neden her ülke katıldığında bir yıldız artarken yıldızlar 12 ye gelince bayrakta bir değişme olmadı ve olmuyor büyük oyunlar oynanıyor fakat bizim insanımızın ben müslümanın diyen bir çok kişi uykuda sanki farkında bile değiliz...istanbulda istiklal caddesinde şişlide yehovanın oğulları olarak kendilerini adlandıranlarmı dersiniz misyonerlermi dersiniz bir çok kişi bunlara hizmet ediyor ve bu insanlar nedendir bilinmez bu propagandalarını o kadar rahat yapabiliyorki ... rabbim tuzaklardan emin etsin ..rabbim akledenlerden etsin .. payalşım için rabbim razı olsun...selam ve dua ileee

Üst Alt