Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

O'na Herkes Hayran

casus021

New member
Katılım
30 Ocak 2007
Mesajlar
1,475
Tepkime puanı
380
Puanları
0
Yaş
40
Konum
istanbul
Web sitesi
www.islamportali.net
muallime bildirdi: "BATI NE DİYOR

Yalnız İslâm âleminin değil, akıl sahibi olan tüm insanların hayran olduğu Peygamber Efendimiz (s.a.v) hakkında batı âleminin ünlü düşünür ve yazarları bu gerçeği ifade etmekten kendilerini alamadıkları söylemlerinden bir kaçını burada tekrarlamak istiyorum.

(PRENS BİSMARK.)
*“Ben sana çağdaş olamadığımdan dolayı üzgünüm ey Muhammed (s.a.v.). İnsanlık senin gibi seçkin bir kudreti bir defa görmüş, bundan sonra göremeyecektir. Ben, heybetli huzurunda derin bir saygı ile eğilirim.”

(TOLSTOY)
*“Peygamber Hz. Muhammed (s.a.v.) büyük bir ıslahatçıdır. İnsanlığa çok büyük hizmette bulunmuştur. Bir ümmeti hak nuruna kavuşturdu. O’na bu şeref olarak yeter. Onları kan dökmekten kurtardı. Barışa eriştirdi. Onlara yükselme yollarını açtı. O’nun gibi büyük bir zat, her türlü saygıya lâyıktır.”(Prof. Dr. MICHAEL H. HARİ)
*“Dünyanın en etkili şahsiyetleri listesinin başına Hz. Muhammed (s.a.v.)’i seçmiş olmam bazı okurlarımı şaşırtabilir. Fakat Hz. Muhammed (s.a.v.) tarihte dinî ve dünyevî açılardan en üstün başarıya ulaşmış tek şahsiyettir”
 

unzurna

New member
Katılım
12 Ocak 2007
Mesajlar
542
Tepkime puanı
4
Puanları
0
Yaş
57
Allah'ın tüm peygamberleri saygıyı hakediyorlar.
 
Üst Alt