Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Oku ve düsün

alptraum

New member
Katılım
1 Ocak 2005
Mesajlar
2,908
Tepkime puanı
166
Puanları
0
Yaş
39
Konum
Aþk`dan
Web sitesi
www.muhakeme.net
Bu memleketin ekmegini yiyip suyunu mu içiyorsun? Bu ülkenin ilelebet var olmasini istiyor musun? Oku o zaman.

Yahudiler Hitlerin elinden kurtulduklarinda hiçbirseyleri kalmamisti . Birakin devlet kurmayi yiyecek ekmekleri dahi yoktu. Ancak uluslarasi camia Almanyanin soykirim yaptigini kabul ettiginde yahudilere tazminat yolu açilmis oldu . Yahudiler açtiklari davalarla neredeyse tüm alman sirketlerini ve alman bankalarini tazminata mahkûm ettirdi. Bugün satilan bir Mercedesten bile belli oranda Ýsrail hükümetine pay gidiyor ve bu durum gizli degil, zaman zaman gündeme geliyor. Ýsrail bugün dünyanin en zengin ülkelerinden biri. Ülkelerinde nükleer reaktörlerden tutun en son teknolijiye sahip uçak fabrikalari bile var. Ancak Hitler döneminde dünyanin en zengin ve en gelismis ülkesi olan Almanya bir dönem toparlanmis gibi görünse de belini dogrultamadi. Ekonomisi son 10 yildir gittikçe kötülesiyor .
Ermenistan çok fakir bir ülke. Hiçbiseyleri yok. Açlar. Sanayileri, markalari hiçbiseyleri yok. Avrupanin lider ülkesi Fransanin bu soykirimi taniyip bize tazminat davasi açilmasi yolunu açmasi bir anda tüm diger ülkelere siçrayacak . Su an cigerci kapisinda bekleyen kediler gibi ellerinde dosya bekleyen ermenistan hükümeti açacagi binlerce tazminat davasi ile Türkiyeyi çok zor duruma düsürecek . Zaten belimiz kuruldugumuz günden beri bükük duruyor, bu tazminatlar Osmanliyi çökerten kapitilasyonlar gibi bizi de çökertecektir.
Siyasi görüsün ne olursa olsun, bu memleketin insaniysan bu maili yayabildigin kadar yay, su bilinçsiz halkini uyarmaya çalis .
Fransiz markalarindan alisveris yapma, 3 kurus fazla ver, 2 adim fazla yürü baska marka kullan. Cebin haysiyetinin önüne geçmesin.
 
Üst Alt