Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

:.Özgün İrade.:

tevhideri

New member
Selamun aleyküm değerli dostlar.
Size çok beğendiğim bir dergiden haber vermek istedim. Eminim siz de beğeneceksiniz. Derginin adı ÖZGÜN İRADE. Ramazan KAYAN hoca nın Genel Yayın Yönetmenliğini yürüttüğü bu dergi aylık olarak çıkıyor ve tüm Türkiye de gazete bayilerinde yerini alıyor. Her sayısında müslümanlar için önemli konu başlıklarının değerli yazarlar tarafından özenle ele alındığını rahatlıkla söyleyebilirim. Dünyada, etrafımızda ve ülkemizde neler oluyor ve ben bu olup bitenler hakkında neler öğrenebilirim diye sorduğunuzda ÖZGÜN İRADE size gerçekten doyurucu cevaplar sunuyor. Tabii dergide her ay TEFSİR, SİYER, HADİS, FIKIH vb. bir çok konuda işin uzmanı kalemlerden seviyeli yorumlar da bulabiliyorsunuz. İşte yazar kadrosundan birkaç isim: Ümit Aktaş, Abdulaziz Tantik, Adil Akkoyunlu, Atasoy Müftüoğlu, Gazi Kılıçparlar, H.Sezgin Çelik, Hasan Eker, İbrahim Şahin, Mehmet Cengiz, Mustafa Altunkay, Mustafa Özcan, Necip Cengil, Orhan Kıtay, R. İhsan Eliaçık, Ramazan Kayan.
Tavsiye ederim...
Derginin web adresi. www.ozgunirade.com
Bi inceleyin ;)

tevhideri

New member
EVET arkadaşlar, inceleyebildiniz mi ÖZGÜN İRADE yi? Görüşlerinizi alabilir miyiz ?

Mücahid

New member
Çok nefis bir dergi olmuş hazırlayan ve emeği geçenlerin ellerine ve emeklerine sağlık.Dua ile

talha_

New member
EVET arkadaşlar, inceleyebildiniz mi ÖZGÜN İRADE yi? Görüşlerinizi alabilir miyiz ?

bir kaç aydır takip ediyorum yazarların tesbitleri ve dsünceleri çok güzel bilhassa ramazan kayan atasoy müftüoğlu ali bulaç ve necip cengil i okumadan edemiyorum..

nisan ayının konusu da modern dünyada cemaat kavramıydı..siddetle tavsiye ederim..selametle

Üst Alt