Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Nalet yezit böyle yaptı

kahmel

New member
hz ALLAH TARAFINDAN DERS VE İLİM VERİLMİŞ EHLİBYTİN DERVİŞİ

HANCI PERVANE

arkadaşım ben hz ALLAHTAN korktuğum için ehlibytin imamına hizmet ediyorum sende hz Allahtan kork hz Peygamberimizin nuru ile dile gelen elcisinin sesini kısma halk duysun yanlışsada doğruysada günahı bana

Moderatör tarafında düzenlendi:

kahmel

New member
sayın arkadaşlar reklamını yaptığım kişi hz peygamberimizin cemali nurunda ders verilmiş hakkın yetkili imamı olarak gönderilmiş bir ehlibytin dervişi imamıdır hem reklem dedikleride videonun içerisinde ling adresi
ben hz muhammedin elcisinin reklamını yapmaktan gurur duyuyorum

bu videoyu silende hala yezidin yaptığını yapmaktan ehlibyte düşmalık etmekten gurur duysun
hadi burada reklam yok ama gaye o değil ehlibyti bırkakıpta Hz Allahın işine karışacaklar dini inancı kendi idolijileri gibi yayacaklarya sebeb sadece budur

bekir

sadece bir kul
Yönetici
sayın arkadaşlar reklamını yaptığım kişi hz peygamberimizin cemali nurunda ders verilmiş hakkın yetkili imamı olarak gönderilmiş bir ehlibytin dervişi imamıdır hem reklem dedikleride videonun içerisinde ling adresi
ben hz muhammedin elcisinin reklamını yapmaktan gurur duyuyorum

bu videoyu silende hala yezidin yaptığını yapmaktan ehlibyte düşmalık etmekten gurur duysun
hadi burada reklam yok ama gaye o değil ehlibyti bırkakıpta Hz Allahın işine karışacaklar dini inancı kendi idolijileri gibi yayacaklarya sebeb sadece budur

Ayıp...
Sizi Allah'a havale ediyorum sadece...

kahmel

New member
xxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleme:

GURSUNET

New member
hacı kahmel kardeşim bu derviş imamdan mersiye dinleyeceğimize,yada sen bu derviş imamın mersiyesini buraya ekleyeceğine,ilminden istifade edebileceğimiz bir konuşmasını buraya ekleseydin,biz bu konuşmayı dinleyerek ihya olurduk,derviş imamda kendisine verilen ilmin zekatını vermiş olurdu hani daha hoş olmazmıydı?
netekim bir mersiyeyi kasketli memet ağada söylüyo
demi ama?

abdurrauf

New member
yezide lanet etmek sana ne kazandırırki?

Üst Alt