Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mutlaka okuyun

barbie

New member
ÇOK ETKİLENDİĞİM BİR FİLMİ ÖZETLEYEREK ANLATTIM SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ

Çok zengin fakat kalp yetersizliği hastalığından dolayı kalp nakli olacak bir çocuk vardır
Annesinin yanında çalışan genç güzel kıza aşık olmuştur ama annesine bu ilişkiden bahsedemez çünkü annesi kalp yetersizliği olduğu için onun üzülmesinden korkup onun için endişelenmektedir kızda biran önce evlenmek istemektedir.en sonunda annesine ilişkisiden bahseder ve annesi bu duruma kızar çünkü kıza güvenmiyordur neden bu kız kalp nakli olucak bir erkekle evlenmek istesin acaba parası içinmi yoksa aşık olduğu içinmi?

Daha sonra oğlu annesine karşı gelir ve kızla ameliyattan önce evlenir.annesi ise bu evliliğe kızsada sesini çıkarmaz ve oğlu için en iyi doktoru bulur fakat oğlu kalp doktoru arkadaşına güvenir ve böyle hayati bir ameliyatı arkadaşının yapmasında diretir annesi üzülsede oğlu kararlıdır ameliyatını çok güvendiği dostuna yaptırıcaktır…

Ameliyat vakti gelir …ameliyat için bayıltılır fakat bedeni haraket etmesede hala uyanıktır bazı insanlarda görülen ender durumlardan biridir doktorlar bayıltır ama o sadece bedenini haraket ettiremez ameliyatın tüm acısını yaşar…

Bu sırada tabiki konuşulanları duyar tüm bunlar o kızla evliliği her şey kumpastır kalp nakli esnasında sevgilisiyle anlaşan birkaç doktor içlerinden biride çok güvendiği dostudur …para için onu öldüreceklerdir.ama annesi kızın davranışlarından doktorları tanımasından şüphelenir hatta anlamıştır

hemen sonrasında hastanede üzüntü içinde duran annenin yanına giderler ve kalbi kabul etmedi şimdi başka kalp de bulamayız kalp yok kabul ederseniz fişi çekilecek derler ama annesi her şeyi, kumpası anlamıştır hiç birşey söylemeden hastanenin kantinine iner oğlu için bulduğu en iyi kalp doktoru arkadaşını arar durumu anlatır hemen gelip kendi kalbini oğluna nakledip hayatını kurtarmasını ister ve intihar eder sırf kendi kalbi oğluna takılsın oğlu hayata dönsün diye…

Öylede olur kalp doktoru yanındaki polislerle gelip acil bir şekilde annesinin kalbini oğluna takar ve hayatını kurtarır…

New member
Bu nasil bir filmmis ya! Cok acikli bir film, acaba adi ne??? Hangi kanalda baktiniz?

barbie

New member
ismi anestezi mutlaka izleyin derim sinemalara yeni gelmişti henüz ekranlara gelmedi ben bilgisayardan dvx den izlemiştim çok etkilenmiştim birde filmlere ilginiz varda the others (diğerleri) filmini mutlaka izleyin çok etkileniceksiniz

Üst Alt