Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mod Başvurum

seyit

New member
Biliyorum mesajdan almassınız ama şansımı deniyorum

admin kardşlerimizden sadece bekir online oluyor bende günlük 4-5 saat online olduğum için başvurumu yapıyorum...

Bekir eğer almassan allah senden yinede razı olsun kardeşim

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Değerli kardeşimiz seyit; evveliyatla teveccühünüz için çok teşekkür ederiz. Henüz daha bu gün üye olduğunuz görünmekte. Bir süre birbirimizi tanıyalım inşallah. Acil bir arayışımız olmamakla beraber, eğer nasipse, hayırlısı ile, neden olmasın.

seyit

New member
Değerli kardeşimiz seyit; evveliyatla teveccühünüz için çok teşekkür ederiz. Henüz daha bu gün üye olduğunuz görünmekte. Bir süre birbirimizi tanıyalım inşallah. Acil bir arayışımız olmamakla beraber, eğer nasipse, hayırlısı ile, neden olmasın.

Tabiiki Bende Hemen demiyorum zaten.Tabi birbirimizi tanımalı ve anlamalıyız sağolun cevaplarınız için...

seyit

New member
Yeniliyorum...

Cevaplarınızı bekliyorum...

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
Basvuru formunu Doldurunuz lütfen.

Moderator Basvuru

Selamun aleyküm,

İşim gereği moderatörlük yapacak kadar zaman ayırabileceğimi ve inşallah, islama hizmet için bu görevide yüzümün akıyla yapacağıma inandığım için bu forumda moderatör olmak istiyorum.

Burada ve yurt içinde ve dışında bir çok imansızın özellikle kendi sitelerinden yaptığım mücadelelerin örneklerinden, adil, islama uygun görüş ortamını sağlayabilecek; her görüşü dinleyip dinden cevap verebilecek beceriye sahip olduğumu görebileceğinizi belirterek, bu görevi istiyorum.

Gerekli başvuruyu yapabilme imkanı verilirse, kişisel bilgilerimi de vererek, hizmete başlamak istiyorum.

Saygılarımla...

aorskaya

Üst Alt