Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mesajları silmek, teşekkürü geri almak ve mesajı düzenlemek hakkında...

a l p e r

New member
1-Kaza ile alıntı yerine teşekküre basınca geri alamıyoruz. teşekkürü geri al butonu nerede?

2- Mesajı düzenleme seçeneği nasıl olmaz? Kimi forumlarda sınbırsız düzenleme süresi ile bu seçenek varken burada hiç yok! Bir gaflet ile yazdık gitti diyelim geri alma seçeneği olmaması büyük eksiklik...

3- bunun üzerine bir de açılan konunun ya da yazılan emsjaın çeşitlis ebeplerden dolayı silinmesi icap ettiğinde "bu mesajı/konuyu sil" seçeneği de açık olmalı.

benim düşüncem bunlar karar yönetimin...

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
1-Kaza ile alıntı yerine teşekküre basınca geri alamıyoruz. teşekkürü geri al butonu nerede?
Bu Konundaki Secenegin Aktiv Edilmesinde Bir Sakinca Olmadigindan Tesekkürü Geri Al Secenegi Aktiv Edildi.

2- Mesajı düzenleme seçeneği nasıl olmaz? Kimi forumlarda sınbırsız düzenleme süresi ile bu seçenek varken burada hiç yok! Bir gaflet ile yazdık gitti diyelim geri alma seçeneği olmaması büyük eksiklik...
Mesaj Düzenlemesi Bazi Nedenlerden Dolayi Kapatilmisti: Örnegin Mesaj'i Yazan Kimse "Nerde Böyle Birsey Yazmisim Gösterin" Gibi Tartismalarin Önüne Gecmek Icin.

3- bunun üzerine bir de açılan konunun ya da yazılan emsjaın çeşitlis ebeplerden dolayı silinmesi icap ettiğinde "bu mesajı/konuyu sil" seçeneği de açık olmalı.
benim düşüncem bunlar karar yönetimin...
Bu Secenegin hiçbir Forumda Aktiv Oldugunu zannetmiyorum, Eger Aktiv'isede Yanlis Oldugunu Düsünüyorum.

Böylesi Durumlarda Yönetime Konu Silme Talebi Gönderilmeli

a l p e r

New member
Mesajı göndermeden önce iki kere düşünmek ve "önizleme" seçeniğini kullanmak gerekecek :) Açıklama için teşekkürler.

Ek: bu arada düzelt seçeneği açılmış :) en azından 3-5 dakika kalması benim düşünceme göre yeterlidir. Takdir tabii ki yönetimin.

Üst Alt