Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Merhaba Herkese...

unkuser

New member
Merhaba İslamforum ailesi.
Web sitenizi yıllar önce takip ediyordum.Diğer islami forumlara göre daha liberal daha serbest bir sohbet ortamı sunuyordunuz.Uzun tartışmalar,bitmeyen hırçınlıklar,kavga temelli münakaşalar,çekememezlikler vb. çoğu konuda sıkıntılı bir siteydi ve birçok konuda düellolara girmiştim islamforum üyeleriyle.Tatlı bir anı olarak kalmıştı içimde.Çeşitli sebeplerden dolayı siteye pek uğrayamaz oldum ve bıraktım.

Kısmet bugüne imiş,şöyle bir giriş yapmak istedim.Genel olarak tartışılan konulara şöyle bir göz attığımda siyasetten uzak,hilafet konuşulmayan,ideolojik saplantılı tiplerin eskisi gibi olmadığı,ortadan kalktığı izlenimini edindim.Eski elemanları da hatırladım(Duha,Seyfullah Putkiran) gerçekten iyi iş çıkarmışlar ve siteyi omuzlayıp bugünlere getirmişler.
Bundan sonra vaktim oldukça islamforumda takılmaya çalışacağım,umarım birilerine faydam dokunur...

mhmt

New member
Merhabalar, Merhabalar.. Hoşgeldiniz :)

selametle..

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Hoşgeldiniz yeniden...

Sahanın dışından (en azından bir süre) birinin gözlemleri daha objektif olabiliyor muhakkak. Teşekkür ederiz.

Katkı ve katılımlarınızla daha güzel olur inşallah...

unkuser

New member
Sahanın dışından (en azından bir süre) birinin gözlemleri daha objektif olabiliyor muhakkak. Teşekkür ederiz.
Sahanın dışından demekle neyi kastettiniz,biraz daha açar mısınız değerli bekir?

Sevgili mhmt'ye de merhaba,sizi de hatırladım.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Forumdan bir süre uzak kalmanız, uzak kalarak forum psikolojisinden etkilenmemenizi ve daha realist bakabileceğinizi kasdettim.

Üst Alt