Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Medeniyeti Garbiye Ve Desiseyi şeytaniye (flört)

sinang

New member
Katılım
10 Eyl 2006
Mesajlar
1,628
Tepkime puanı
276
Puanları
0
Konum
bezm-i ezelden
esselamü aleyke.Allahın kulları.Bilinki medeniyeti islamiye olmayan medeniyet tek dişi kalmış bir medeniyettir,medeniyeti cahiliyedir.Hey müslüman genç sen devşirme,cahiliyeden fikri küfrü,fikri fıskı ve tarzı hayatı cahiliyeyi.Çünkü medeniyeti garbiye senin imanını ve islamını almak istiyor,dessas bir şeytan gibi yavaş yavaş öldürmek istiyor,nuru imanını ve ruhu islamını.Zaafa uğratmak amacı,seni tarzı hayatı islamdan uzaklaştırıp soğutmak amacı.Şeytana ve onun yardakçısı olan şu medeniyete meyletme ki felah bulasın,çelişkiden kurtulasın.Şeytan ve yardakçıları apaçık düşmandır,islama,mümine.
Sen onları seversin lakin onlar sana içten içe kin duyar.işte onların felsefesinin ,sosyal bilimlerinin ve biyoloji gibi fenlerinin temelleri ağızlarından fışkıran küfürleridir.
Sakın,Allaha sığın şu karanlık dehlizlerden.İslam alimlerini oku ve sadece işine yarayacak pozitif ilimi al,çok uyanık ol..Alah rızası için hoşgörme genç kardeşim iyiliğin için Allahın hoş bakmadığı dalaleti garbiye ve medeniyeti cahiliyeyi.Ön yargı değil bu inan.biz hepimiz adem oğluyuz itikatımız bu.

Ve dikkat et,şu zamanda mümin gençler şu iki kelimeden uzak kalmalı aşk ve flört(ayartma,kur).şu iki kelimeyede yaklaşmalı dava-i islam,hayatı şeriat.bunlar bize gerekir.Ayatı beyanatta bizler dusturü Kuran ve takliti sünnet ile yaşar isek kalplerde sevgimizin yer edineceği sadukul vadül emin olan Allah sözüyle sabittir. Allaha tevekkület , islama teslim ol her sahada.inşaallah.

İSTİKBAL İSLAMINDIR..!
 
Üst Alt