Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Küçük Aile

denyel334

New member
---------------------------------------

Son düzenleme:

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Şimdi olaya tamamen somut açıdan bakıyorum..Öncelikle 20 yaşında olması ve önlinansına devam etmesi evlilik için önemli bir engel..Aileye bu şekilde bahsedilmesi de doğru değil..birisini seviyorum ve evlenmek istiyorum..buna her aile tepki gösterir..ama bu dayaklamı olur tabiki hayır..Bu olaydan sonra maruz kalınan hakaretler içler acısı zaten..Dinle uzaktan yakından alakası olmayan insanlar gibi gözüküyo..Benim kızımın başına bu şekilde bişey gelse..önce okulunu bitirmesini tavsiye ederim..bu esnada çocuğun ailesini araştırırım..uygun görürsem neden olmasın???...

denyel334

New member
------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
ne kadar enteresan bir durum aslında..aileler sizin için tanışıp kaynaşıyo ve oğlan tarafının yüzüne baka baka sizi bi başkasına veriyo..bunun öğretmen olmak ya da ilkokul terk olunmasıyla bi ilişkisi yok aslında..aile bozuk temeller üzerine kurulmuş..kızları üzerinde egemenlik kurmaya çalışan anne ve baba..
Biz burada anlatılanı yorumlarız..işin duygusal boyutudur zaten insanı çökerten..onun için Allah'tan sabır dilemekten başka elimizden bişey gelmez..

denyel334

New member
-----------------------------------------------

Son düzenleme:
A

a.rabia

Guest
herşey geçici bu hayatta... bunların hepsi 1-2 seneden fazla devam etmez.sadece biraz dayanmak lazım. kendi böyle bir şeyi yaşadım hatta daha 20 bile değilim:) ben ukraynalıyım ve ailem bi türkle hele Bİ MÜSLÜMANLA(ki müslümanlardan nefret ediyolar ben dahi:) ) evlenmek istediğimi öğrenince tabiki hayır olmaz dedi.şimdi diyeceksinizki türk müslüman ailelerde durumu çok farklı ama inanın annesi babası ukraynalı olsun türk olsun heryerde aynı. demek istediğim şeyki babasını annesini kırmayıpta kendi fikrini savunmak lazım ve genelde sonuç herkes için iyi oluyor

Üst Alt