Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

konularım neden siliniyo seyfullah abi

soldierking

New member
benim yazdığım konular anında siliniyo bunların neden silindiği acıklanırsa aklımızda soru kalmaz.

H

hüma-gül

Guest
Konunun biri silindi icerigi uygun görülmedi,digerini diger arkadaslar inceledikten sonra uygun görürlerse acacaklar

soldierking

New member
ben seyfullah abiye sormustum.
önemli deil sizinle mümkünse tartısmak istemiyorum.
ALLAH RAZI OLSUN..

radikal

New member
Son bir haftadır forumda çocuksu hal ve hareketlerin ile sağa sola edepsizlik boyutunda yaptıklarını bir erkeğe yakıştıramıyorum. Üstelik karşında muhatap olarak bir hanımefendi varken bunu yaptın. Muhatabın bu forumda, açtığı konular ile taraflı tarafsız herkesin takdirini ve sevgisini kazanmış bir kişidir. Bunu görmeden, sırf hakaret amacı ile değişik nickler ile taciz etmen ise maalesef "er" kişiye yakışmayan hal ve tavırlar. Dikkatli olmanı tavsiye ederim, çünkü muhatabın bayan olmasına rağmen, senden daha "er" olmaya özen gösteriyor.
Forumun ana temasına uygun davranmanı beklerim. "Ya olduğun gibi görün, yada göründüğün gibi ol!" Kimsenin sabrınıda deneyip zorlama, derim.

mhmt

New member
demek istediklerimi ifade etmişin abi..aynen.......

soldierking

New member
Son bir haftadır forumda çocuksu hal ve hareketlerin ile sağa sola edepsizlik boyutunda yaptıklarını bir erkeğe yakıştıramıyorum. Üstelik karşında muhatap olarak bir hanımefendi varken bunu yaptın. Muhatabın bu forumda, açtığı konular ile taraflı tarafsız herkesin takdirini ve sevgisini kazanmış bir kişidir. Bunu görmeden, sırf hakaret amacı ile değişik nickler ile taciz etmen ise maalesef "er" kişiye yakışmayan hal ve tavırlar. Dikkatli olmanı tavsiye ederim, çünkü muhatabın bayan olmasına rağmen, senden daha "er" olmaya özen gösteriyor.
Forumun ana temasına uygun davranmanı beklerim. "Ya olduğun gibi görün, yada göründüğün gibi ol!" Kimsenin sabrınıda deneyip zorlama, derim.

ben sana cok TEŞEKKÜR ederim..
böyke güzel bir cevap verdiğin için..
ALLAH RAZI OLSUN

soldierking

New member
demek istediklerimi ifade etmişin abi..aynen.......

HERKES İÇİNDEN GECENLERİ SÖYLEDİĞİ İÇİN ALALH RAZI OLSUN...
ALLAHIN MERHAMETİ ÜZERİNİZE OLSUN.
BEN BURDAYIM KİMSENİN BENİM HAKKIMDA NE DÜSÜNDÜĞÜ ÖNEMLİ DEİL..
ÖNEMLİ OLAN BASKALARINA YARAR VE ZARARI OLAN MESAJLARDIR.
KİMİ MUTLU KİMİ MUTSUZ.

mhmt

New member
SOLDİERKİNG.. demek istediğimiz imzandaki gibi biri olman.. bizde öyle olalım inşallah..anlaşıldık zannımca;)

selametle..

Üst Alt