Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Keçi Boynuzu

YOL GÖSTERÝCÝ

New member
Katılım
2 Nis 2006
Mesajlar
237
Tepkime puanı
166
Puanları
0
Yaş
68
Web sitesi
www.yolgosterici.com
HAYATINIZDA HİÇ KEÇİ BOYNUZU YEDİNİZ Mİ ? HAYIR MI ? ASLINDA YEDİNİZDE FARKINDA BİLE DEĞİLSİNİZ. VE YAŞARKEN YEMEĞE DEVAM EDİYORSUNUZ. ÇÜNKÜ HAYATIN KENDİSİ BİR KEÇİ BOYNUZUDUR.

HEPİMİZ BU HAYATTA ÇOK UFAK BİR TAT İÇİN BİR ARABA ODUN YEMEKTEYİZ.

BU UFAK TAT BAZEN MAL MÜLK TUTKUMUZ OLUR. ASLA EBEDİYEN SAHİBİ OLAMAYACAĞIMIZ BİR MADDİYATIN PEŞİNDEN KOŞAR DURURUZ. BU TAT BAZEN, ŞÖHRET VE MEVKİ TUTKUMUZDUR. BU TUTKU İLE RAKİPLERİMİZİ EZER GEÇERİZ. YÜKSELEBİLMEK İÇİN ONLARI BASAMAK OLARAK KULLANIRIZ. BU TUTKUMUZ BAZEN BİR BARDAK ŞARAPTIR. VE BU TUTKUMUZ BAZEN ŞEHVET OLUR AKAR GİDER. BİR ANLIK BİR LEZZET UĞRUNA BİR ARABA ODUNU KEMİRİP DURURUZ.

ŞÖYLE BİR ETRAFINIZA BAKIN… MASMAVİ BİR GÖKYÜZÜ, PIRIL PIRIL BİR DENİZ, YEMYEŞİL AĞAÇLAR, MİS KOKULU ÇİÇEKLER, CIVIL CIVIL KUŞLAR… CENNET GİBİ DEĞİL Mİ ?

ŞİMDİ ŞÖYLE BİR DÜŞÜNELİM; BİZİM İÇİN BU DÜNYADA BÖYLESİNE GÜZELLİKLER YARATAN ALLAH, KİM BİLİR KENDİ KATINDA NE GÜZELLİKLER YARATMIŞTIR ? KİM BİLİR ONUN CENNETİNDE NE GÜZELLİKLER VARDIR ?

BİZLER BURADA HALA BİR PARÇA LEZZET İÇİN KEÇİ BOYNUZUNU KEMİRE DURALIM.

Şu iğreti dünya hayatı, bir eğlence ve oyundan başka şey değil. Âhiret yurduna gelince, asıl hayat işte odur. Ah, bilebilselerdi! ANKEBUT SURESİ 64.
HEM BİLİYOR MUSUNUZ ? CEHENNEMDE ODUN FALAN YOK… ATEŞTE YOK…
HERKES KENDİ ATEŞİNİ ORAYA KENDİ GÖTÜRECEKTİR. VE O ATEŞİ DE BU YEDİĞİMİZ KEÇİ BOYNUZUNUN ODUNU İLE YAKACAĞIZ.

Ey iman sahipleri! Kendilerinizi ve ailelerinizi öyle bir ateşten koruyun ki, yakıtı insanlarla taşlardır. TAHRİM SURESİ 6.

EĞER BAKLAVAYI KEÇİ BOYNUZUNA TERCİH EDERİM DİYORSANIZ, SİZ BİLİRSİNİZ… KEMİRMEYE DEVAM EDİN….

ALLAH YAR VE YOLDAŞINIZ OLSUN.
 
Üst Alt