Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kaydirildi

harabati

New member
burası ne mene bir site bea bir yerde mesaj yazamazsınız diyor başka bir yerde mesaj yazmaya müsade var burası dengesiz bir yer herhalde..

samanyolu

New member
sayın harabati formumuzda İman ve İslam ile uyanış topiğine cevap ve mesaj yazamıyorsunuz diğer yerlere mesaj yazabilirsiniz burası bir İslami forum sitesi ve bu tür yazı şekliniz hiç uygun değil. sorunlarınızı moderatörlere bildirebilirsiniz...

harabati

New member
huu

huu

bu sitede her birşey ingilizce neden ?? başkası olmayın kendiniz olun ...bunca başkalarına özenerek bilerek veya bilmeyerek laikçi faşistler gibi milleti kültür emperyalizmine maruz bırakıyorsunuz ...

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
bu sitede her birşey ingilizce neden ?? başkası olmayın kendiniz olun ...bunca başkalarına özenerek bilerek veya bilmeyerek laikçi faşistler gibi milleti kültür emperyalizmine maruz bırakıyorsunuz ...

saygi deger kardesim, iklk önce bu yazdiginiz konuya ait bölüm burasi degil , buna dikkat ettseydiniz daha iyi olurdu. Sistemde 3 ayri dil paketi mevcut sitenin altindan secebilirsiniz, elimizden geldigi kadar sistemi türkceye cevirmeye calistik ve devam etmekteyiz, isterseniz size dil paketini gönderelim siz tercüme edin kalan yerleri bizim icin ne dersiniz ?

harabati

New member
huu

huu

moderetör kim ve nasıl ulaşabilirim ??? zaten sıkıntı yaratan ve beni agresif yapanda sorunuma çare bulamakltan kaynaklanıyor.. siteye kayıt ve üye olurken ve giriş yapabilmek için verdiğim mücadele ve sıkıntı beni deli divane etti ve haliyle stres içinde bunlar yazılır ..buranın yetkilisi veya her kimse işini doğru dürüst yapsa ve ulaşılmaz olmasa sorun olmaz.. bul ve ulaş bulabilirsen ve ulaşabilirsen..

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
moderetör kim ve nasıl ulaşabilirim ??? zaten sıkıntı yaratan ve beni agresif yapanda sorunuma çare bulamakltan kaynaklanıyor.. siteye kayıt ve üye olurken ve giriş yapabilmek için verdiğim mücadele ve sıkıntı beni deli divane etti ve haliyle stres içinde bunlar yazılır ..buranın yetkilisi veya her kimse işini doğru dürüst yapsa ve ulaşılmaz olmasa sorun olmaz.. bul ve ulaş bulabilirsen ve ulaşabilirsen..

siteye 3.870 üye kayit olmus sorun yasamamis, bu birazda kisinin internet tercübesinden kaynaklaniyor sanirim, sizde üye olmayi basarmisiniz iste sorun kalmamis artik agresif olmanizada gerek kalmadi.

Üst Alt