Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İnternete Girdiğinizde İlk Ne Yapıyosunuz?

İnternete Girdiğinizde İlk Ne Yapıyosunuz?

• MSN AÇIYORUM..

Kullanılan: 7 30.4%
  • HABER SAYFALARINI AÇIYORUM..

Kullanılan: 3 13.0%
  • CHATLEŞİYORUM...

Kullanılan: 0 0.0%
  • FORUM SAYFALARINI AÇIYORUM...

Kullanılan: 9 39.1%
  • DİĞERLERİ......

Kullanılan: 4 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    23

Enver Ýstek

metin mete
Girdigimde ilk ve sonu yok hemen üye oldugum forumlardan bir cogunu aciyorum(Cogunlukla aktif bir konu varsa)Onlari tek tek inceledikten sonra cevap yazmaya calisiyorum.Bazan aktif olmayan konulari incelerim ama cogunlukla aktif konunun coklugu hangi sitede ise oraya en cok takilirim.Bosluklarimda ise neti kapatir yine Netten indirdigim konulari okurum cevap hazirlarim sonrasinda yazdigim cevaplari Kurana basvurarak tekrardan incelerim..Yani netten tek yararlandigim sey hem Tebyin yapabilmem hem bazi konularda bilgi alabilmemdir yoksa cet filan sadece gece gec vakite sohbetlere katilirim...

sumisali

New member
bende islam forumun çok büyük önemi var hemen (islam forumu ) açarım bildiklerimi öğretmeye bilmediklerimi öğrenmeye çalışırım zamanımın çoğunu forumunda geçiririm gözlerim yorulup omuzlarımın çökene kadar inanıyorumki moderatörler kadar forumdayım evde kimseye sıra gelmez tanıdığım herkese bu forumu önerdim burda gerçek dostlukların olduğunada inanıyorum dua etmek dua almak bilgilenip bilgilendirmek varmı islam forum gibisi gönlümüzün incisi haydi islam foruma .

samanyolu

New member
bende islam forumun çok büyük önemi var hemen (islam forumu ) açarım bildiklerimi öğretmeye bilmediklerimi öğrenmeye çalışırım zamanımın çoğunu forumunda geçiririm gözlerim yorulup omuzlarımın çökene kadar inanıyorumki moderatörler kadar forumdayım evde kimseye sıra gelmez tanıdığım herkese bu forumu önerdim burda gerçek dostlukların olduğunada inanıyorum dua etmek dua almak bilgilenip bilgilendirmek varmı islam forum gibisi gönlümüzün incisi haydi islam foruma .

İslam forum ailesi için düşündükleriniz için Allah(c.c) razı olsun.

Dostlara duacýyýz

New member
nasipse giriyorum islam foruma bildiklerimi yönlendirmeye bilmediklerimide öğrenmeye...boşişlerle uğraşmayı sevmem mesala kimilerii sabhla kadar sohbet odalrına girerlr boyunları ağrıyana kadar girerrler benim derdim neki?hiç sevk almam tanımadığım insanlarla sohbet etmekten...sağlık olsun Hayatta yapılmasın gereken o kadar önemli şeyler varki.!!!:)

Üst Alt