Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ihlas suresinin aciklamasi

Enver Ýstek

metin mete
Ey Alemlerin Rabbi sana sigindim,sana iltica ettim ve benligimle senin karsinda hic oldugumu hissetmemi ve senden gelenle iman etmemi nasib eyle.
Sen bilirsin kulunun icinide disinida senden sana sigindim eger hilafim varsa beni
nasil münasip görürsen öyle kahret,kahretki senin ayetlerini bu denli asagilayanlara muhattab olmak zorunda kaliyoruz.Vede ne sesimiz cikiyor nede
cevap yazma zahmetinde bulunuyoruz sadece yaptigimiz kilit vurmak?Nerede bu yönetici arkadaslar neden cevap yazmazlar yazmamiza neden müsade etmezler neden silmezler,kendi sahsima sizden davaciyim hakkimi isterim Allahin kitabini bu sekilde dejenere edenleri kovmayin yasaklamayin ama cevap yazin hemde öyle cevap yazinki birdaha böyle sacma fikirlerle gelmesinler burasi seviyeli bir site olarak kalmali yada cevap yazmamiza müsade adin en azindan bu yazilan her seyi sansürleyin baska bir sey kalmadimida Ihlas suresin bu sekilde bir mucnunun aciklamasini sitede hala tutuyorsunuz,icimden sizleri (site yöneticilerini selamlamak gelmiyor)selamlarim.

Üst Alt