Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ibret Aliyomuyuz?

ebedi

New member
Katılım
11 Şub 2007
Mesajlar
484
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Yaş
34
ESSELAMU ALEYKÜM KARDEŞLERİM,
BİLMİYORUM BELKİ BU KONU AÇILMIŞTIR ÖNCEDEN, BU RESMİ GÖRDÜNÜZ BELKİ AMA BEN BU KONUYU AÇMA İSTEĞİ DUYDUM. ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.
MUSA (as) ZAMANINDA RABBİMİZE İNANAMAYAN FİRAVUNUN FOTOĞRAFINI GÖSTERECEĞİM SİZE. ALLAH (cc) BİZLER İBRET ALALIM DİYE CESEDİNİ BOZMAMIŞ VE ŞU ANDA 3000 YILLIK BİR MÜZEDE SAKLANIYOR SANIRIM MISIRDA. SON ANDA ÖLÜRKEN İNANADIĞI İÇİN ETTİĞİ İÇİN SECDE HALİNDE.
ALLAH HEPİMİZDEN RAZI OLSUN.

http://www.enfal.de/3000-yil.htm
 

Berþan

New member
Katılım
9 Şub 2007
Mesajlar
39
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Yaş
35
Konum
Ýstanbul
Rabbim ölümün de hayırlısını nasip etsin inşallah...... ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ.
 

khan19556

New member
Katılım
11 Ocak 2007
Mesajlar
992
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Yaş
44
Konum
Sancaðýn düþtüðü yerden
Rahmân-ı Rahîm olan Allah’ın, Furkan-ı Hakîmi Arş-ı Azîmden üzerine indirdiği zât olan Efendimiz Muhammed’e (a.s.m.) ümmetinin iyilikleri adedince milyon salât ve milyon selâm olsun.
Risâletini İncil, Tevrat ve Zebûr’un müjdelediği; nübüvvetini doğduğundan hemen önce ve doğumu ânında meydana gelen hârikulâde hallerin, cinnî hâtiflerin, insanlardan evliyâ ve kâhinlerin haber verdiği; işaretiyle ayın ikiye bölündüğü Efendimiz Muhammed’e (a.s.m.) ümmetinin alıp verdiği nefesler sayısınca milyon salât ve milyon selâm olsun.
Çağırmasıyla, ağaçların, yanına geldiği, duâsıyla yağmurun süratle yağdığı, bulutun sıcaktan korumak için başında gölge yaptığı, bir kilelik yiyeceğinden yüzlerce insanın doyduğu, parmakları arasından suyun üç defa Kevser gibi aktığı; Allah’ın kertenkeleyi, ceylanı, kuru hurma direğini, koyun paçasını, deveyi, dağı, taşı ve çakıl taşlarını onun için konuşturduğu; Mi’racın ve, "Göz ne şaştı, ne de başka bir şeye baktı" (Necm Sûresi: 17.) âyetinin sahibi Efendimiz ve şefaatçimiz Muhammed’e, (a.s.m.) ilk indiği andan itibâren Kıyâmete kadar Kur’ân’ın, her okuyanın okuduğunda hava dalgalarının aynalarında Allah’ın izni ile temessül eden her kelimesindeki her harfi sayısınca salât ve selâm olsun. Bu salâvâtların her birisi hürmetine bizi bağışla, bize merhamet et, ey İlâhımız!
Âmin.
 

ebedi

New member
Katılım
11 Şub 2007
Mesajlar
484
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Yaş
34
Amin kardeşim ALLAH razı olsun.
 

hatice_aslan

New member
Katılım
7 Şub 2007
Mesajlar
45
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
38
Allah bütün inananlara şahadet nasip etsin. İmansız ilahi huzura varmaktan bütün inananları korusun.
 
Üst Alt