Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İBDA külliyatı

ekreme

New member
İBDA Külliyatı

seyhshamil

New member
bu ibda yayınlarının ibda-c ile bağlantısı var gibi görünüyor :)

ekreme

New member
Amerikanın kucağında oturmadıkları kesin !..

seyhshamil

New member
Zulmü alkışlayamam, zâlimi asla sevemem;
Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

seyhshamil

New member
Bu arada bu benim nacizane yorumum kim kimin kucağında sen biliyormuşsun zaten.Benimde bildiğim bişey var ki intihar saldırıları ve suçsuz insanların canını almak bizde yoktur.Eğer gerçek suçlular cezalandırılmıyorsa bu bir zulümdür.El kaide imiş,ibda-c imiş beni bağlamaz.Beni bağlayan islama göre adam gibi yaşamak.Bu tip terör olayları islamın adını karalamak için yapılıyor bunu unutmayalım

ekreme

New member
avatarınızı degistirmenizi salık veririm.Hocaefendi kızabilir.O ne öyle silah falan.Filistin poşusu da giymiş ;olmaz.Diyalogla halledecegiz.

seyhshamil

New member
Avatarımı değiştirmem senin salık vermene bağlı değil.Silah olmasının nedeni Kafkasyadaki ve Filistindeki micahitler gibi yiğitçe çarpışmak için.ibda-c'ci ve El-Kaideci din yoksunu olup ta intihar etmek için değil.Cihad işi ayrı diyalog işi ayrı iyi incelemen niyetiyle.Hocaefendiyi sevmediğin anlaşıldı ama şunu da unutmaki O,Amerika başta olmak üzere tüm dünyada lobileşiyor ve Türkiyeyi güçlendiriyor.

ekreme

New member
Gene de silahı sevmez o.Hele de müslümanın elinde olursa.

seyhshamil

New member
haklısın.Uzatmaya gerek yok yolumuz aynı isteyen uçakla hedefe varır.isteyen bisikletle varır.Biz kendimizce uçakla gitmeye çalışıyoruz.İnşallah öyleyizdir.Allah aldananlardan etmesin.Ve inşallah diğer din kardeşlerimizde dosdoğru yolda 1cm bile kaymadan giderler.

Üst Alt