Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hayaliniz...

Gül_i Rana

New member
yapılması mümkün olan ama yapamadığınz bir hayaliniz varmı

öyleyse alalım...

Dostlara duacýyýz

New member
Hiç birzaman büyük hayallerim olmadı benim..herzaman küçük şeylerle mutlu olmayı denedim ve başardım ...ve diyorumkiii ya kur-an okumayı namaz kılmayı bilemseydim bence en büyük cahillik olurdu..yaşamaya diar hayallerim var nişanlandım 1 mart pazar günü..tek istediğim karşımdaki kişinin ahlaklı olması içinde allah korkusunun olmasıı ve inşallah öyle olur allahım kalbimize göre verir inşallah..gözünüz hiçbirzaman yükseklerde olması herzaman yetinmeyii bilmelisniz allahım pişmanlık vermez inşallah alllahım utandırmaz inşallah allahım kimseye muhtaç etmez inşallah..amin amin cümlemizin..selametle hayırlıı olur inşallah allahım kalbinize göre versin ..selametle....

psikobilmis

New member
Web sitesi
yaylakentlimm.azbuz.com
Hiç birzaman büyük hayallerim olmadı benim..herzaman küçük şeylerle mutlu olmayı denedim ve başardım ...ve diyorumkiii ya kur-an okumayı namaz kılmayı bilemseydim bence en büyük cahillik olurdu..yaşamaya diar hayallerim var nişanlandım 1 mart pazar günü..tek istediğim karşımdaki kişinin ahlaklı olması içinde allah korkusunun olmasıı ve inşallah öyle olur allahım kalbimize göre verir inşallah..gözünüz hiçbirzaman yükseklerde olması herzaman yetinmeyii bilmelisniz allahım pişmanlık vermez inşallah alllahım utandırmaz inşallah allahım kimseye muhtaç etmez inşallah..amin amin cümlemizin..selametle hayırlıı olur inşallah allahım kalbinize göre versin ..selametle....
hayırlı olsun inş gönlünce biridir ve iki cihanda beraber olun.ama haddim olmayarak yaşınız profilde 18 küçük değil mi biraz yanlış anlamayın lütfen bende 18 yaşındayımda ondan sordum.
hayalime gelince gerçekten tam bir mümin olmak ve kendimden başkalarının da olmasına yardım etmek için psikolog olmak hayırlısıyla inş

Son düzenleme:

BeyazKelebek

New member
Hayirlisi Olsun Kardesim Benim...
Yas Nedir Ki Gelip Gecer Önemli Olan Ahlak Ve Akil Yasidir Güzel Kardesim psikobilmis...
ALLAH EN HAYIRLISINI NASIP EDER INSALLAH GÜZEL KARDESIMIZE..
ALLAH ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR VERIR INSALLAH...
Allaha Emanetsiniz Selametle insallah..

Gül_i Rana

New member
burda tek ben küçüğüm sanmıştım fakat baya varmış benim gibi 18 liler:D

hayalim hiç değişmiyor gitmek istiyorum oraya ama ne zaman yaşımın musait olduğu bir zamanda güzel bir yuvam olursa eşimle gitmek isterim kim bilir ne zaman

BeyazKelebek

New member
burda tek ben küçüğüm sanmıştım fakat baya varmış benim gibi 18 liler:D

hayalim hiç değişmiyor gitmek istiyorum oraya ama ne zaman yaşımın musait olduğu bir zamanda güzel bir yuvam olursa eşimle gitmek isterim kim bilir ne zaman

Bende Henüz 18'ime Giricegim Nisanda :D
insallah Gidersin Güzel Kardesim..
Allah insallah hepimize Nasip Eder...
Bende gercekden gitmeyi Cok istiyorum insallah Hepimiz Gideriz...
Hayirlisi Olsun insallah..
Allaha Emanetsiniz...
Selametle insallah...

Gül_i Rana

New member
acele ettiğimiz felan yokki elbette büyüyücez biliyorum dönüşü yok şimdiden geleceğin hayali diyeli,m günün birinde yaşımın 18d den üstün olduğunu biliyorum aman gene karıştırdım soru neydi??

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Allahdan Baska Kimsem Yok...

Bu sözü bilmek, bilerek söylemek, hissederek, yaşayarak söylemek...

Eğer gerçekten O'ndan başka kimsen yoksa ne mutlu sana...

Eğer gerçekten O'na yaslanmış ve sarılmışsan ne mutlu sana...

Eğer "hasbiyallahu ve niğmel vekil, niğmel mevla ve niğmel nasir" diyebiliyorsun hüsnü kalbile... Ne Mutlu Sana

Daha kimin olsun ki?...

BeyazKelebek

New member
Bu sözü bilmek, bilerek söylemek, hissederek, yaşayarak söylemek...

Eğer gerçekten O'ndan başka kimsen yoksa ne mutlu sana...

Eğer gerçekten O'na yaslanmış ve sarılmışsan ne mutlu sana...

Eğer "hasbiyallahu ve niğmel vekil, niğmel mevla ve niğmel nasir" diyebiliyorsun hüsnü kalbile... Ne Mutlu Sana

Daha kimin olsun ki?...

Evet Abicim Bu Dogru Ne Mutlu Bana...
Allaha Sükür Sizin Gibi Kardeslerim Abilerim Ablalarim Oldu Allahdan BAska Sizlerde Varsiniz Allahin izni ile :)
Allah Razi Olsun Abim icimi Rahatlatin...
Allahda Seni insallah Cennetin En iyi Kösesine Sokar :)

Üst Alt