Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hangi suyu tercih ediyorsunuz?

buyuce

New member
Sular da türlü türlü. Ben mesela Hamidiye su'yu tercih ederdim fakat artık Saka Su içmeye gayret gösteriyorum tadını daha çok seviyorum. Peki ya siz hangi suyu tercih ediyosunuz dışarıda yoldayken vs? Saka? Hayat? Danone? vss

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Arkadaşlar suyu tadından ziyade içerdiği minerallere göre değerlendirmelisiniz,
Kullandınız sular zaman içinde tadını değiştirebilir, onun için eğer mümkünse evde yahut başka bir yerde kullandığınız su firmalarının belli zaman içinde yapılan su lab. deneylerine bakarak değerlendirin. Diceksiniz ki ben o sonuçları nasıl anlıyayım. Bir bilene danışırsanız sizin için faydalı olur. Zamanında istanbul ilinin bir çok su şirketinden lab. sonuçlarını toplamış değerlendirmesini öğretim üyeleri ile yapmıştık. Ama şuan da durum nedir hatırımda kalmadı. Ama kullandığınız suyun analizi bildirirseniz , bizde inceleriz...

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Su hayatın olmazsa olmazlarındandır. Hele de belli yaşlardan sonra çok aranır güzel sular, güzel hava.

Bütün şehirlerin suyu bozuldu maalesef. Ne güzel sular içerdik musluklardan. Şimdi herkes taşıma suyla değirmen döndürmek zorunda.

Temiz su yok ama, olmazsa olur çok şey her an baş ucumuzda. Kirli televizyonlar gibi...

Ben ne Hayat, ne Saka ne de bilmem ne, eski suları tercih ederim...

Üst Alt