Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dünya Hayatının Beynimizde oluştuğu, Teknik Gerçektir

mertozgur

New member
Katılım
19 May 2005
Mesajlar
9
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Yaş
48
Bütün hayatımızı beynimizin içinde yaşarız.Görgüğümüz insanlar,kokladığımız çiçekler,dinlediğimiz müzik,tattığımız meyveler elimizde hissettiğimiz ıslaklık....Bunların hepsi beynimizde oluşur.Gerçekte ise beynimizde, ne renkler, ne sesler, ne de görüntüler vardır.Beyinde bulunanabilecek tek şey elektrik sinyalleridir.Kısacası biz, beynimizdeki elektrik sinyallerinin oluşturduğu bir dünyada yaşarız.Bu görüş veya varsayım değil , dünyayı nasıl algıladığımızla ilgili bilimsel açıklamadır.

İnsanlar her ne kadar beyinllerinde gördükleri görüntülerin dışarıda asılları var diye ısrar etseler de, bilimsel bulgular ,beynimizin dışında sadece enerji dalgalarının, enerji paketçiklerinin bulunduğunu bizlere göstermektedir.Dahası, maddeyi oluşturan atomlar ve atomaltı parçacıklarda gerçekte boşluktan meydana gelen enerji kümeleri gibidirler.

Sonuçta bazı insanlar maddeyi var zannetseler bile, madde boşluktan oluşmaktadır.Gerçekte Allah maddeyi bir görüntü olarak, bu özellikler ile yaratmaktadır.


Gerçek olan şudur:İnsan, Allah'ın kendisine verdiği ruhu taşıyan, bu ruh ile düşünen, konuşan, sevinen, karalar alan, medeniyetler kuran, ülkeler yöneten bir varlıktır.


Notgeniş bilgi www.maddeninardindakisir.com ,www.insanmucizesi.com ve www.dunyahayati.com
 
Üst Alt