Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ceza nedeni: ŞEYHİEKBER: Başka üyeye hakaret / tatsız ikili sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
User: ŞEYHİEKBER
Infraction: Başka üyeye hakaret / tatsız ikili sohbet

Administrative Note:
Message to User:
lakap ile karsindakine zulüm yapmaya hakkin yok egerki israrla devam edecek oldugun takdirde 2. cezayi alacaksin
Original Post:
Muhyîddîn Arabî hazretlerinin müşâhedesi bu yöndedir ve ben de o büyük veliyye inanıyorum. Buna i'tirâz etmekten başka çaren olmadığını biliyorum ama senin Hz. Muhammed (s.a.v.) e inandığın gibi ben de Muhyîddîn Arabî hazretlerine inanıyorum. Ve ben Muhyiddîn Arabî hazretlerinin peygamber efendimizin iç yüzü olduğunu bilerek ona inanıyorum. Muhyîddîn Arabî hazretlerini inkâr edenlerin peygamber Efendimiz in iç yüzünü inkâr ettiklerini de biliyorum. Neyse konudan sapmayalım... şeyhiekber

şu xxxxxxxxx yazdığınqa bir bakın hele biz nasıl hz muhammede inanıyorsak oda arabiye inanıyormuş

Daha öncede söylemiştim, bektâşi üslubuyla Kur'ân-ı kerîmden de güzel alıntılar yaparsınız, yeter ki canınız sağ olsun.

İşin sonunu sezdin değil mi daha bişey yazmaya fırsat vermeden yahûdî gibi yaygaraya başladın,, cevapları sonuçlandırmaya fırsat vermeden iktibasta banladınız gibi daha Firavun'un îmânı hakkında bir satır yazmadan,, kulakları çınlasın birisinin, teneke muhabbetine dâhil olduk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt