Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ceza nedeni: CENGİZHAN: Forum Kurallarını İhlal/Kur'an'a ve Sünnet'e Aykırı Tutum

bekir

sadece bir kul
User: CENGİZHAN
Infraction: Forum Kurallarını İhlal/Kur'an'a ve Sünnet'e Aykırı Tutum

Administrative Note:

Message to User:

Original Post:

Bak kardeşim, ne demagoji yapın ne polemik! Yazdıkların yukarıda, Sen kimsin ya, nesin ki milyonlarca insanın inandığı dini bir değere "masal" diyebiliyorsun!!! Siz hadislere inanmıyor olabilirsiniz, bu sizin ve ya hiç kimsenin; burada hadisler hakkında ileri-geri konuşmasını, alaya almasını, terbiyesizleşmesini gerektirmiyor! Forum'un kuralları ve düzeni bellidir, tahammül sınırlarını kimse zorlamasın.

Bekir bey,

Benim kim olduğun az çok belli, belirtmiştim öğretim görevlisi olduğumu...

Pekiiii...Sen kimsin ya, nesin ?

Senin kim olduğunu birazcık öğrenelim..?? Eğitim durumunuz nedir...???

Şüphesiz burada kimsenin terbiyesizleşmesini gerektirmiyor!

Burada yazı yazan insanları eski mahalle mektebi hocaları gibi azarlama ,hakaret etme hakkını
nereden alıyorsunuz..???

Hep beraber ve karşılıklı olarak terbiyeli olalım değil mi...??

Şüphesiz burada kimsenin terbiyesizleşmesini gerektirmiyor! Sizin de tabii ki....

Hadisle konusunu 50 defa tekrarladım KUR'ANA VE AKLA UYGUN tüm hadisler baştacımdır..

Her hitabınızda Siz hadislere inanmıyor olabilirsiniz, diyerek iftira ediyorsunuz...

milyonlarca insanın inandığı dini bir değere "masal" diyebiliyorsun!!! Siz hadislere inanmıyor olabilirsiniz,

Bekir bey,

Bu gün milyonlarca değil milyarlarca insan İsanın Allahın oğlu olduğuna inanır..
Milyarlarca insan buna inanıyor diye İsa allahın oğlumudur.. Bu bir hikaye ,bir masal değil midir..??

Kişiye anlatılan bir olaya kişi inanmamış isa, o olay kişiye göre masaldır. Buradan bir hakaret unsuru çıkarmak
'' Vay sen bana ördek dedin '' hikayesine benzer...( Bu arada bu hikayeyi bildiğinizi varsayıyorum)

Bekir bey;

Sizin bir yönetici olarak :

Ya tartışmalara girmeyeceksiniz...
Veya herhangi bir üye gibi anlayışlı ve mütehammül olacaksınız...

Her yazınızın altında..Ben burada yöneticiyim, hemen seni atarım..Gibi tehdit kokulu yazılar...

Babasının top aldığı çocuğun diğer çocuklara '' Top benim bak oynatmam sonra'' ifadesini andırır...

Şunu da unutmayınız ki..
Bu gün internetin en muvaffak olmuş forumları... En uç tartışmaların yaşandığı forumlardır...

Yazık etmeyin bu güzel foruma...

Selam

Üst Alt