Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün Din Kardeşlerimi Bu Cihata Davet Ediyorum

TiKky

New member
Sevgili Din Kardeşlerim Sitemizde Bir Takım Çatlak sesleri hepiniz malum duymakta ve Çirkin yazılarını Okumaktasınız !!!

Bu yazıları Yazan insanlar bu yazıları size bilmediklerini sormak için veya kafalarında ki soruları gidermek için değil Bilakis sizlerin ve bizim temiz kalbizi kirletip fesat sokmak için !!! yazılmış konular olup hiç bir şekilde hoş görülemez !!!

Ben tüm kardeşlerimi oluşturacağım bu kampanyaya davet ediyorum !
BU İNSANLARIN AÇTIKLARI TOPİKLERE YANIT VERMEYİN !!!
BU İNSANLARIN SORULARINI YANITLAMAYIN !!!
BU İNSANLARLA MUHATTAP OLMAYIN !!!
BU İNSANLARIN AÇTIĞI TOPİKLERİ OKUMAYIN BIRAKIN DÜŞSÜN GİTSİN !!!

BUNLARI MUHATTAP ALMAYALIM

ALLAH'A VE AHİTER GÜNÜNE İNAN KİM VARSA BU DAVETİME KULAK VERSİN ...
Bunları muhattap almadığımız müddetçe silinip giderler ...

Çok yanıt bekliyorlarsa web sitesi linkleri veririz AÇIP OKUSUNLAR ! MÜSLÜMANIN ZAMANI DEĞERLİDİR ... BUNLARA HARCAMAMLIYIZ ...

Şu basit şeyi bile yapamayacaksak ozaman biz neden varız

TiKky

New member
Temizlik Operasyonu başlamıştır

BÜYÜK SUSUŞ GİBİ Gözüksede Bu Onlara BÜYÜK BİR CEVAP !!!

Madem Onlara Göre ( Müslümanlık yetersiz Kur'an gerekli yanıtları vermiyor ) Yok dinozorlar neden yazmıyormuş gibi !!! Ozaman Burada ne zaman Kaybediyorsunuz !!! Çekin gidin ...

Hasta olmasam yanıt yazmak problem değil ! Çok Rahatsızım ama Allah'a Hamdolsun buda Rabbimden diyorum ... Ölücek olacağımı bilsem Sizin gibi lerden asla korkmuyorum ve çekinmiyoruz ... Her türlü fikir düşüncesine girerim ama size ayıracak zamanım yok !

mehmetk

New member
selamun aleykum
sevgili kardeşim bunlara cevap vermediğimiz zamanlarda müslümanları sindirdik bizdemn çekiniyorlar dinlerini bilmiyorlar tartışmayı bilmiyorlar gibi heyezanlara kapılıyorlar.bence bunlara her alanda cevap verilmeli bunların sesi ancak böyle kesilir bence.

Üst Alt