Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu sitenin amacı zulum etmek mi???

cade

New member
kayıt oldum üye oldum ve 1 hafta güvenlik ve soruşturma bekledim MOSSAD sitesinden ardından link göndermiş linke tıkladım giriş yap deniyor giriş yapmanın imkanı yok , ardından tekrar , tekrar uğraşı verdim ulan şerefsiz müptezeller altı üstü mossad sitenize gireceğim alıpta götürecek değilim ,,ya siz ne mene insanlarsınız ya ??? bu dönme ce zulum sitesini kimse farkına varamasın diye mi ,,islami forum adı altında müslümanlarta gavur eziyeti için mi yaptınız ???? düşün ulan müslümanların yakasından zalimoğlu zalim yezidler...

bunca işkenceyi yaparak beni günaha sokarak mutlumu oluyorsunuz ??? düzenbaz hainler.

cade

New member
Sakin ol önce. Bir bakalım, dinleyelim. Derdin ne, ne oldu?

ne dediğini ve ne anlatmak istediğini hiç mi hiç anlamadım.. ben bana yapılan zulme ve bana gavur eziyeti yapanlara tepki verdim ve İslamın ardına saklanarak zulum tezgahı kuranlara tepki verdim ,,yarası olan varsa o hangi müptezel ise o alınır... beni saatlece hangi müptezel uğraştırdı ise o alınsın.

radikal

New member
kayıt oldum üye oldum ve 1 hafta güvenlik ve soruşturma bekledim MOSSAD sitesinden ardından link göndermiş linke tıkladım giriş yap deniyor giriş yapmanın imkanı yok , ardından tekrar , tekrar uğraşı verdim ulan şerefsiz müptezeller altı üstü mossad sitenize gireceğim alıpta götürecek değilim ,,ya siz ne mene insanlarsınız ya ??? bu dönme ce zulum sitesini kimse farkına varamasın diye mi ,,islami forum adı altında müslümanlarta gavur eziyeti için mi yaptınız ???? düşün ulan müslümanların yakasından zalimoğlu zalim yezidler...

bunca işkenceyi yaparak beni günaha sokarak mutlumu oluyorsunuz ??? düzenbaz hainler.

Heyt be koçuma! maaşallah! gelir gelmez kafadan çizdirmiş.

MOSSAD, şerefsiz, müptazeller, zalim, yezidler havalarda uçuşmuş.

Ya hu! Bekir kardeşim bütün suç sende! Koy şu forumun sağ üst köşesine püfür püfür split kilimayı, bak sıcaklar ne hale getiriyor insanı. Millet kafayı sıyırıyor bu sıcakta, bir nefeslik ferahlık vermiyorsunuz insanlara.

Hadi klima koymuyorsunuz, bu serinleten elamanları neden cezalandırıyorsunuz ?

Bu mudur yani ? pes yani! :p

Gel cade kardeşim gel, bende bir adet yelpaze var.

;) Çaktırma!

radikal

New member
Ya hu! Ruşen; adam öyle bir giriş yapmış ki, bodozlama girmiş olaya. Bir de ithamlara bak, yani saydığı sıfatları yanyana koy, bu forumun kenar bezi dahi olmaz sıfatlar, ki yıllarca ve sayfalarca bu konuların karşısında yazılar koymuşuz ortaya, geldiğimiz noktaya bak.

Heyhat!..

(Şşşt! cade! nerdesin ? bak burada bir adet "Agaf ha-Modi'in" var! Senin üyeliğini bu engelledi, Bekir'in üstüne yıktı, kaza süsü verdi. Bu amerika var ya ulen alayını söndürürüz ama şuan sıcaktan kolumuz kıpırdamıyor. Bir kendimize gelelim de bu forumu hackleyelim, okey mi ? nerdesin ulen(*) ? )

(*) O kadar sıfatlar saydın bize, bu ulen lafını da bize çok görme!

samanyolu

New member
Cade isimli üyenin niyeti paylaşım yapmak değildiki zaten siteye giriş yapar yapmaz hakaretleri başladı birde bana özelden yazdıkları Allah(c.c) iyi eder inşallah.

Niyazen

New member
bence buraya üye olamayışının nedeni kendi andavallığındandır :D ben dün üye oldum 5 dakikamı almadı :D Eğitim şart! internet kullanmayı öğretmek lazım bence böyle tiplere :p

Enver Ýstek

metin mete
Ya hu! Ruşen; adam öyle bir giriş yapmış ki, bodozlama girmiş olaya. Bir de ithamlara bak, yani saydığı sıfatları yanyana koy, bu forumun kenar bezi dahi olmaz sıfatlar, ki yıllarca ve sayfalarca bu konuların karşısında yazılar koymuşuz ortaya, geldiğimiz noktaya bak.

Heyhat!..

(Şşşt! cade! nerdesin ? bak burada bir adet "Agaf ha-Modi'in" var! Senin üyeliğini bu engelledi, Bekir'in üstüne yıktı, kaza süsü verdi. Bu amerika var ya ulen alayını söndürürüz ama şuan sıcaktan kolumuz kıpırdamıyor. Bir kendimize gelelim de bu forumu hackleyelim, okey mi ? nerdesin ulen(*) ? )

(*) O kadar sıfatlar saydın bize, bu ulen lafını da bize çok görme!

Selam ile;ulenle actinmi kapiyi Cukurovanin agziyla ben gerisini söyleyemem Radikal ama sen beni birde araba kullanirken gör Alim Allah.Hele hele sen birde bu Kirmitlili oglundan gör kapinin acilisini.Adamin felegini sasirtirim birde size göre aksi tarafim sicakta kanim kaynar yani ah gözünü sevim Cukurovam Turacim velhasil özledim be Radikal. 1.8.09 Osmaniyem bekle beni.Sen ne zaman Osmaniyedesin Radikal?.Yerimi biliyorsun?.....

Enver Ýstek

metin mete
Su an portaldaki siralamanin ilk ikisi;

Bu sitenin amacı zulum... cade
15.07.2009 17:26
Bugün 19:01
yazan Enver İstek
12114
icon1.gif
Saçmalık fernandito
11.07.2009 02:34
Bugün 17:39
yazan Dostlara duacıyız
6

radikal

New member
Aleyküm selam Enver ağabeyim. Biraz daha deşele de, gör bak akraba çıkacağız seninle Allahu alem.
Ben biraz mecburi istikamet :) nedeni ile fazla yattım ağabey. O nedenle 10 gün sonra düşerim yollara. Ama fırsat bulur bulmaz 1 günlüğüne dahi olsa geleceğim senin için, inşaallah.

Enver Ýstek

metin mete
Aleyküm selam Enver ağabeyim. Biraz daha deşele de, gör bak akraba çıkacağız seninle Allahu alem.
Ben biraz mecburi istikamet :) nedeni ile fazla yattım ağabey. O nedenle 10 gün sonra düşerim yollara. Ama fırsat bulur bulmaz 1 günlüğüne dahi olsa geleceğim senin için, inşaallah.

Selam ile.Biz zaten akrabayiz benim amcamin hanimida Ceyhanli neye deseleyeyim yani.Insallah beklerim gemeden bir caldir cünki bu sene bayagi yogun gececek izin.Tel yoksa ben özelden yazayim aslinda aciktan yazsam ne yazar Insallah...

Üst Alt