Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu Kadar da Yüzsüz Olunmaz!

ercan1980

New member
Katılım
15 Ara 2005
Mesajlar
186
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
44
Web sitesi
www.kurandini.net.tc
Bu bir uyarıdır!

Selam Kuran Talebelerine olsun!

Eğer mail adresinize [ (Remzi Cirit) hanifdost1@yahoo, hotmail.com vb. ] isimli bir ileti gelirse bunu kesinlikle açmayın/çalıştırmayın! Aksi taktirde çok kısa bir süre içinde diskinizdeki tüm bilgilere/dosyalara elvada diyebilirsiniz! Ben çabuk farkettiğim için pek fazla zararı olmadı! Ama pc'mi formatlamak zorunda kaldım!

İnsanların inançlarını sömüren, onları geçim kaynağı olarak belirleyen İskender ALi Mihr ve müritleri, kendileriyle mücadele eden Kuran talebelerine getirecek akl-i ve mantık-i delilleri kalmadığı için sanal saldırı yöntemlerini kullanmaya başladılar! Kendilerinin ne kadar da aciz-zavallı, acınası bir ikiyüzlü olduklarını gösterdiler/göstermektedirler!

Bu zalimlere destek vermek ve arka çıkmak, zulümlerine ortak olmak demektir! Ve Allah zalimlere gereken cezayı verecektir! Siz duyarlı müminler bu zulme ortak olmayın! Bu din tacirlerine prim vermeyin!

2/59. Ancak içinizdeki zalimler, kendilerine verilen kelimeleri başka kelimelerle değiştirdiler. Nitekim, yoldan çıktıkları için zulmedenlerin üzerine gökten bir azap indirdik.

Not: Bu yazıyı duyurular kısmına asayım dediydim, heyhat bu mümkün değil! Sevgili admin; "üyelerinize açık bir [duyuru ve istekleriniz] başlığı" açsanız nasıl olur? Bence iyi olur! :)
 

y oglu

New member
Katılım
18 Kas 2005
Mesajlar
94
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
74
cok sağ ol arkadaş bizler böyle şeyler bilmiyoruz uyarman cok iyi oldu
 
Üst Alt