Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Birakin Artik Bu Mehdilik Sevdasini! Gelin Birleselim! Hep Beraber!

AhmetErcan

New member
SELAMUNALEYKUM VERAHMETULLAHI VEBERAKATUHU

Sayin Iskender Mihr Efendi, birak artik bu Mehdilik sevdasini ve gelin beraber hepimiz birleselim! Sizler ve diger tarikatlar, Milli Gorus ve diger teskilatlar.
Hepiniz gelin beraber Allah'in CC ipine SIMSIKI sarilalim. Yeter artik ve parcalanmis Islami daha da kanatmaya kimsenin hakki yoktur!! Ben buna musade ettirmem! Benim Islamim paramparca olamaz! Benim Anne ve Babalarim daha fazla aglayamaz! Benim Bebelerim daha fazla can veremez! Yeter artik!

Bir gercegi unutmamak lazimdir, bu gercekte sizlerin Islama vermis oldugunuz hizmet. Sahibim sizlere bunlarin karsiligini verecektir, hic kimsenin bundan suphesi olmasin. Yaptiginiz hizmetlerden dolayi ben de sizlere sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum ve sizlerden Allah CC razi olsun diyorum.
Sayin Iskender Mihr Efendi, 40 yildir Mehdilik gorevindesiniz, ve simdiye kadar Islama yapmis oldugunuz hizmetten dolayi size sonsuz sevgi ve hurmetlerimi sunuyorum. Islama cok emeginiz gecmistir, ama bunu sadece siz degil, her bir Muslumanin boynunun borcudur. 40 yildir Mehdilik yaptiniz ve ne Isa aleyhisselam zuhur etti ne Deccal gelmistir. Sizin insanlara tannittiginiz Deccal lakapli Babu ismindeki Hindistanli, birak insanlara fitne degil, kendisine bile fitne yapamiyor. Onu insanlara Deccal diye tannittiginiz beni hergun gulduruyor.
Yeter artik insanlari kandirdiginiz ve aldattiginiz, bunu yapmaya hic ama hic kimsenin hakki yoktur!

Gelin hep beraber olalim ve bizlere siz de katilin. Sayin Iskender Efendi de katilsin, basimin ustunde yeri vardir. Bizlere akil fikir versin, ama ben Mehdiyim de demesin. Gercek Mehdi zuhur etmistir ve Sahibinin izniyle yavas yavas cevresini topluyordur. Bilmis olun ki, gercek EL-MEHDININ sag omuzunda Peygamberimizde de bulunan nubuvvet muhrunden taninanacaktir! Birakin artik bu sevdayi! Var mi Muhrunuz?? Isteyen Hoca ve Alim kendiisini Mehdi ilan etmezmi? Etmiyormu? Hani nerde yazili Nubuvvet Muhrunuz? Alninizdaki benden baska birsey gosteremiyorsunuz? Her beni olan zengin Hoca ve Alim kendisini Mehdi ilan etmezmi??

Sizler (Iskender efendi, Bediuzzaman Hazretleri, Harun yahya ve digerleri) gercek o Zata zemin hazirlayanlarsiniz, bu gercegi artik ogrenin ve kabullenin. Sahibim Allah'in CC sizlerin gorevine bu sene bununla son veriyor. Tabi Islama hizmet etmekle devam edin! Benim Islamima hizmet etmek hic bir zaman bitmez! Ama artik dunyada o Zattan baska bir Mehdi de olmadigini bilin!
Gelin hep beraber olalim ve bir guc ve bir yumruk bir bilek olalim!
Gelin hepberaberce dagilmis Islami birlestirelim, ve gercek Mehdi, kafirler ve siz Muslumanlar arasina demirden bir duvar órsún!!

Saygilarimla ercan...Hollanda

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Ssmmpp

Ssmmpp

-Bu Nedir Yahu?

-Kim açıklayabilirki?

Sen sorulara cevap veremeyen! Evet sana diyorum. Hala mehdiyim diyorsan Cevap isterim. Dahi Evrenos ada SORACAM dersine çalışsın.Zira bu soruların cevabı Ricaa-lü Gaybdır. Yani .....

Soruları tekrar mı edeyim. Sen Forumdan tekrar bulurmusun!!
MEHDİ san.

AhmetErcan

New member
Karababa' Alıntı:
-Bu Nedir Yahu?

-Kim açıklayabilirki?

Sen sorulara cevap veremeyen! Evet sana diyorum. Hala mehdiyim diyorsan Cevap isterim. Dahi Evrenos ada SORACAM dersine çalışsın.Zira bu soruların cevabı Ricaa-lü Gaybdır. Yani .....

Soruları tekrar mı edeyim. Sen Forumdan tekrar bulurmusun!!
MEHDİ san.

sen bana soru sormadan once kendine soru sor, ve deki ben nasil su kibir ve kinimi yok edebilirim, ve nasil bu kara lakapli ismimi degistirebilirim!

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Smp

Smp

NEFSİmle Savaşıyorum. SİZ cahillerle savaşıyorum...
Mutlak surette 2 HArp Bizde de nacizane gedikler oluşturdu. Ancak MEHDİYİM diyen KİBİR SAHİBİDİR. Sen Benim gibi kara ile uğraşamadın Aklarla nasıl uğraşacan.( ;) Bak bu ikinci kanaldan) Ak kim Kara Kim Anlarsın Denizin Dibinden İnci Çıkarmaya daldığında.( Dalabilmek dahi kafi)

AhmetErcan

New member
Karababa' Alıntı:
NEFSİmle Savaşıyorum. SİZ cahillerle savaşıyorum...
Mutlak surette 2 HArp Bizde de nacizane gedikler oluşturdu. Ancak MEHDİYİM diyen KİBİR SAHİBİDİR. Sen Benim gibi kara ile uğraşamadın Aklarla nasıl uğraşacan.( ;) Bak bu ikinci kanaldan) Ak kim Kara Kim Anlarsın Denizin Dibinden İnci Çıkarmaya daldığında.( Dalabilmek dahi kafi)

Ben ne melegim ne de Sahibim Allah'in CC hazineleri ile geldim, ne de gayiptan haberim vardir.
Ben Sahibim Allah'in CC bana yapmis ve bildirmis olduklarindan baska degilim ve bilemem.
Ben ak ve karalarla ugrasmiyacagim, onlarla Sahibim Allah CC ugrasacak ve ben de O'nun emirlerini yerine getirecegim.

Saygilarimla...ercan Amsterdam Hollanda.

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Smp,,

Smp,,

Demek Birleşmiş Mehdi olacaksınız.
Sen Hollanda Kanadı olacan. İskender USA. da osmanlı ruhunu Hortlatacak Ve tamam Ne kaldıkii.

Hade OLANN!!

Tek Dişler.

AhmetErcan

New member
Karababa' Alıntı:
Sen Hollanda Kanadı olacan. İskender USA. da osmanlı ruhunu Hortlatacak Ve tamam Ne kaldıkii.

Hade OLANN!!

Tek Dişler.

Senin óvúndúgún kibirli ilmin olsa olsa bu kadar olur.
Benim Sahibim de, olsa olsa ancak Rabbil Alemin Allah CC olur.
Kibirin ve kinin yuzunden Sahibimin kim oldugunu bile bilmiyorsun.

Saygilarimla ercan... Amsterdam.

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Smp

Smp

Sadece Gözünle okuma Yazılarıma Gönlünü ve dimağınıda iştirak ettir. Ve doğru Mnaya ulaş. İdrak eksikliği Kalbin Afetidir.

birdavet

New member
Karababa' Alıntı:

Hade OLANN!!

Tek Dişler.

Herşey zamanla ortaya çıkacak.Bekleyelim görelim inş.

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Smp

Smp

Protokol Metinde Uzlaşma oldu sanırım Manşetten Bildirmişsin. Birleşme nezaman Birliğe kaç MEHDİ daha alacaksınız.

Mesela Ben baş vursam Banada Mehdilik verecek misiniz.

AhmetErcan

New member
birdavet' Alıntı:
Herşey zamanla ortaya çıkacak.Bekleyelim görelim inş.

Tabiki hersey zamanla ortaya cikacaktir. Ve bunun da siz Mihr yandaslarinin 40 yil beklettiginiz kadar olmayacaktir. Sahibim Allah CC Muslumanlari fazla aglatamaz!

saygilarimla...ercan Amsterdam

birdavet

New member
Sevgili karababa dalga geçiyorsun bizimle yapma gözünü seviyim.Mehdi konusunu kapatalım artık.Allah'a ulaşmayı dileyelim.

birdavet

New member
AhmetErcan' Alıntı:
Tabiki hersey zamanla ortaya cikacaktir. Ve bunun da siz Mihr yandaslarinin 40 yil beklettiginiz kadar olmayacaktir. Sahibim Allah CC Muslumanlari fazla aglatamaz!

saygilarimla...ercan Amsterdam

Sevgili ahmet ercan sizi bilmiyorum,tanımıyorum.Kimsiniz acaba ?

AhmetErcan

New member
birdavet' Alıntı:
Sevgili ahmet ercan sizi bilmiyorum,tanımıyorum.Kimsiniz acaba ?

5 ay once Sahibimiz Allah'in CC kendisine Mirac ettigi, Beka aleminde Yuce Sifatini ve Nurunu tanittigi ve Nurundan kalbine verdigi, Kevser suyundan icirdigi ve sag omuzunda Nubuvvet Muhru yazisi LA ILAHE ILLALLAH bulunan, Peygamber efendimizin garip Seyyidlerinden ve yanlis yoldan dogru yolu bulan hidayete erdirilen o Zat benim.

Sevgiler ve saygilarimi sunarim... ercan Amsterdam

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Serbest MEHDİ Piyasası

Serbest MEHDİ Piyasası

-Burakın Kanadı varmıydı! Boynuzu varmıydı! Tek boynuzlumuydu Çift bOynuzlumuydu!
-Sende bütün peygamberlere namaz kıldırdınmı!
-Fenadan Bekaya geçişte Kaç kilometre hız Yapılıyo.
-SEs hızını mı Işık hızınımı geçiyon!
-Sahibini Sağındamı solundamı önündemi arkandamı üstündemi altındamı içindemi dışındamı Tezahür ettin!
-Meleklerin Hagılariyle Ünsiyet kurdun!
-Peygamberimiz Sav. Ne hal üzere gördün! Yok rasulü zişana rastlamadan mı Allah cc.ile mi ünsiyette bulundun.
Bütün bu yaşadıkların Hangi zamana sığar.
-......
-......
-.......
-.......
-.....
-......
-.....

AhmetErcan

New member
Karababa' Alıntı:
-Burakın Kanadı varmıydı! Boynuzu varmıydı! Tek boynuzlumuydu Çift bOynuzlumuydu!
-Sende bütün peygamberlere namaz kıldırdınmı!
-Fenadan Bekaya geçişte Kaç kilometre hız Yapılıyo.
-SEs hızını mı Işık hızınımı geçiyon!
-Sahibini Sağındamı solundamı önündemi arkandamı üstündemi altındamı içindemi dışındamı Tezahür ettin!
-Meleklerin Hagılariyle Ünsiyet kurdun!
-Peygamberimiz Sav. Ne hal üzere gördün! Yok rasulü zişana rastlamadan mı Allah cc.ile mi ünsiyette bulundun.
Bütün bu yaşadıkların Hangi zamana sığar.
-......
-......
-.......
-.......
-.....
-......
-.....

Kin,hasitlik, fesat, kibir, bunlarin hepsini sende hissediyorum.

Ben sag omuzunda LA ILAHE ILLALLAH nubuvvet muhurlu olan Zatim.
Senin neyin var, kin, fesat, hasitlik ve kibirli ilminden baska???

Sevgiler ve saygilar, Sahibim Allah CC beni afetsin sana kizdigim icin.

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Smp

Smp

Cevap verememe nedenin Bilginin dışında sorular sorulması.
Tarikatta edep herşeydir. Belliki tarikat terbiyen yok. Sanmaki Yaşadığın hal kimselerin yaşamadığı yaşayamadığı Bir Hal. Ne insanlar tanıyorum Melkler Sabah namazından sonra Taam getirdiği için Ağlayan...Yarabbi ne hata ettim affeyle bağışla beni.....!

AMA HİÇ BİRİ MEHDİ OLMUYO!!!!!!!!!!1

AhmetErcan

New member
birdavet' Alıntı:
Sen Mehdi A.S mısın?

Benim guzel arkadasim, ben 38 yasindayim, ve yukardaki sana yazmis oldugumun hepsi basima geldi. Ayrica bu olay ile bitmiyor, bana 2002 senesinde Hz.Muhammed Aleyhisselam ile Hz.Omer Efendimizi beraber ruyamda bana Allah CC tanitti ve gosterdi. Gerci Peygamber efendimizin beli bana donuktu ama yine de sifatini gordum. Allah CC bu senin Peygamberin SAV ve Hattabin oglu Omer dedi. Hz.Omerin yuzunu gormek bana nasip oldu. Ve yine Hz.Ali efendimizi de gosterdi, elindeki kilicla beraber. Ayrica 20 yil once 18 yasindayken, ben bir gun bir problem yuzunden aglayarak uyumustum, sonra Allah CC bana seslendi ve bana hic uzulmememi ve benim sonumun cok iyi olacagini mujdeledi. Hemen sonra kendimi cok ama cok yuksek bir daga benzer tepenin basinda oturdugumu gordum, ve asagida mahser kalabaliginda insanlar bana bakiyorlardi. Sonrasini da biliyorsun. Yani bu 5 ay once Hidayete erdirilmemi. Istersen bana e-mail atabilirsin, benim e-mail adresim [email protected] ve [email protected]

selam ve dua ile...ercan Amsterdam hollanda

Üst Alt