Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Beyin Hanımına Mektubu

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ve izzetli,hürmetli, akıllı,gayretli, şevkatli, güzel yüzlü, şirin sözlü,melek

huylu,çelebi kollu,nazik belli,şirin yıldızlı,has ve talihim,kızlarımınannesi,gönlümün cananesi inci tanesi hatunum ve hanımım huzuruna

candan selamlar ve gönülden dualar edip, ol mülayim hatırın kat kat sual ederiz .Allahın, ın birliğine emanet veririz .

Benim ğüzel hanımım,benim emektarım .ne keyiftesin, nehaldesin ne demdesin ne eyliyorsun,ne işliyorsun iyimisin,hoşmusun allah yardımcın olsun kendin küçük iken bizlerin hizmetine düştün.Allah emeklerini zayi etmesin ,seni banabağışlasın bir dahi dünya gözüyle ile görüşmek müyesser eylesin,. amin

acep cihanda senin gibi varmıdır .hanımım O tatlı ,bakışını seveyim o tatlı
bakışını seveyim .hiç fikrimden gitmessin .böylece ayan gönlümde durursun .maşallah maşallah benim nazlı aşığım ,senin için heryerde ,dualar ediyorum, inşaalah seninle diz dize verelim de, güzel dualar ve kitaplar okuyalım .Alahu taala ya aşık olalım ,sefalar edelim.

bir küçük kız gördüm,hemen sana benzettim .selam-sabah ettim .sesi dahi sana benzerdi .senin hatırın için sokak ortasında ona yarenlik edip ahvalini sordum. bir ihtiyar annesi varmış, hasta, ona ekmek götürmüş.
on lira paraverip onu halas edipsevabını sana bağışladım.

Alahuteala sendenrazı olsun .zira ben senden yer-gök dolusu razıyım .
allah bütün çocuklarımızı bağışlasın,amin benim hakkımda siz bana dünyada yetersiniz hak teala seni bana dünyada bağışlasınve ahirette firdevs-i alada dahi seni bana versin.amin ,ya erhame,r-rahimin

Rahmet4

New member
böyle mektup nic okumamistin fetih kardes, o iltifatlari yanlis yazmayasin cok garibime gitti .:eek: bu zamanda öyle sözler???

Nurgül

New member
O__o...hayret aciz basimi monitöre vurdum...acidi...bu uyanik oldugum manaya gelir....deilmi? ozaman ben bu yaziyi haniminin yüzüne karsi söyleyen mubarek Salih insani görmek isterim. eger var ise tabiki.....Mashallah biraz garib oldu bu yazi...ama suna inaniyorum: tabiki sözler cok önemli ama davranis ile sevgisini ve deger verdigini gösterebilmek de büyük bir magfiret..ve cogu erkekler böyle gösteriyor hanimlarina karsi olan sevgilerini. bu sözlere inanmak ve hissetmek icin illaki agizdan cikmasi gerekmiyor....bence...ama söylenirse daha güzel olur(dilin söyledigini kalb tasdiklermis) Kadinlar zeki varliklardir.....Elhamdulillah

Üst Alt