Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biliyormusunuz

Biliyormusunuz

• hz osmanın şahadet günü

Kullanılan: 0 0.0%
  • kıblenin değiştiği gün

• bilali habeşinin ilk ezan okuduğu gün

• türklerin islamiyeti kabul ettikleri gün

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

muhammet

New member
bu gün dinimiz ve müslümanların en önemli şiarlarından birinin başlangıç günüdür

bu gün sizce yukardakilerden hangisidir

muhammet

New member
kardeşlerim kusurabakmayın asmış olduğum konu laf olsun diye bir konu değildir ama görüyorumki alakasız konular gibi ilgi görmüyor gerçekten müslümanlar için önemli bir gündür bu gün bende hatırlatmak istemiştim.görüyorumki pek ilgi görmüyor demek ki

Z

zeynep_hearty

Guest
kardeşlerim kusurabakmayın asmış olduğum konu laf olsun diye bir konu değildir ama görüyorumki alakasız konular gibi ilgi görmüyor gerçekten müslümanlar için önemli bir gündür bu gün bende hatırlatmak istemiştim.görüyorumki pek ilgi görmüyor demek ki

rabbim razı olsun ..konuya baktım lakin hiç bir fikrim olmadığından sözün özü cahilliğimden yazıcak birşey bulamadım ..affola ..selam ve dua ile..

muhammet

New member
estafirullah zeynep_hearty ben herhalde konuyu iyi açmadım doğru cevap bilali habeşi hz leri olacaktı çünkü buğün bilali habeşinin hz ilk ezan okuduğu gün yarında bir anket açmayı düşünüyordum ama bu benim ilk anketimdi herhalde buda hüzranla sonuçlandı yarında hz osmanın şehadet günüdür ben anket açmam herhalde bi daha.rabbimin rahmeti selameti üzerinize olsun.

mhmt

New member
abi bende bilmiyordum. sayende öğrendim.. evet cahillik..

ALLAH razı olsun..
aslında bu tip anketler daha iyi olur bence.. konu açmaktandan daha akılda kalıcı olur diye düşünüyorum.. sen açmayı bırakma.. !!

selametle...

Mücahid

New member
Muhammed kardeşim açtığın anket eminim hiç bir anlam ifade etmeyen anketlerden daha eğitici ve yararlıydı en azından bende dahil bi çok kardeşim bişey öğrendik.Mhmt e katılıyorum.Böyle anketlere devam.Zamanla ilgi artar.Dua ile kardeşim

Üst Alt