Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİLGİSAYARDAKİ Geçmişinizi Tamamen Yok Edin

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Üreticinin Açıklaması :

D-Plus+Software ile internet teki faliyetlerinizi ve bilgisayarınızdaki geçmişte yaptıklarınızın izlerini tamamen silebilirsiniz.

Peki neden buna ihtiyaç duyasınız? Belki farkında değilsiniz ama, windows, ve diğer yazılımlar bilgisayarınızda yaptıklarınızın tarihçesini tutar : hangi dökümanları kullandınız, hangi siteleri ziyaret ettiniz, hangi resimleri veya filmleri izlediniz ve başka buna benzer aktiviteleriniz. Tüm bu tarihçe bilgisayarınızın hard diskinde saklanmaktadır.
Windows ile gelen fonksiyonlar sizi bu kayıt işlemlerinden korumamaktadır. Bahsettiğimiz tarihçenin önemli kısmını windows ta bulunan fonksiyonlarla silemezsiniz. Bu yüzden isteyen bir kişi rahatlıkla sizin ne yaptığınızı izleyebilir, yani kişisel mahremiyetinizin ihlali çok kolaylıkla mümkümdür. Sadece bu yetmezmiş gibi, bu bilgiler hard diskinizde zaman içerisinde önemli bir yerde işgal etmeye başlar. Bu bilgileri elle temizlemek mümkün ama, inanılmaz vakit alacaktır. İşte bu yazılım, sizin için temizlik işini otomatik haline getiriyor. Cookie yani namı diğer çerezlerin silinmesi daha da dikkat isteyen bir iştir. Bazıları çok yararlı ve gerekli olan çerezlerin hangisinin silinmesini, hangisinin silinmemesi gerektiğini belirtebilirsiniz.

Üretici : D-plus+Software
Dili : İngilizce
Boyutu : 0,91MB
Lisans : Freeware
Kısıtlamalar : SınırsııızZZZ :A
İşletim Sistemi : Win Me/Win NT/Win 2000/Win 95/Win 98/Win XP/Win 2003

http://www.dplussoft.com/ccount/click.php?id=1

hermes

New member
Adı geçen programı yönlendirdiğiniz sitede ben bulamadım saygılar.

hermes

New member
Dosya eksik geliyor [Çalışmıyor). Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.Saygılar Gökhan Karatepe

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Dosya eksik geliyor [Çalışmıyor). Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.Saygılar Gökhan Karatepe

ben denedim ama bir sorun yaşanmadı tekrar denerseniz sevinirim yada msnimi eklerseniz msnden size dosyayı yollarım.. ufak çaplı bir dosya...saygılarımla...

Üst Alt