Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Başörtüsünü halk istemiyor, biz bişey yapmıyoruz..."

mhmt

New member
Katılım
7 Kas 2006
Mesajlar
2,965
Tepkime puanı
715
Puanları
0
Bu söz 1980 de başbakanlık yapan BÜLENT ULUSU'ya ait.
darbeden sonra bir grup insan bu zatın karşına çıkıyorlar..
"efendim,şu başörtüsüne bi çözüm bulalım..(o zamanlar adı yavaş yavaş türban oluyor..)böyle olmuyor halk zorlanıyor.."demişler.
BÜLENT ULUSU:"biz halka sorduk. halk kendisi istemiyor başörtüsünü"demiş.
"efendim nasıl olur.mesela bize gelip soran olmadı. referandum yapılmadı"
bülent ulusu:"yahu her meselede referanduma mı gideceğiz..
BİZ GAZETE TİRAJLARINA BAKTIK..BAŞÖRTÜSÜNÜ SAVUNAN GAZETELER KAÇ SATIYOR..!!????PEKİ DİĞERLERİ KAÇ SATIYOR..!!???BUNA BAKTIK.HALKIN BAŞÖRTÜSÜNÜ İSTEMEDEĞİNE KARAR VERDİK.."diyor...

ŞİMDİ HERKES BAKSIN BAKALIM. HANGİ GAZETEYE PARA VEREREK NELERE SEBEP OLUNUYOR...ÖYLE OTURDUĞUMUZ YERDEN TÜRBANIYLA OKULUNA ALINMAYAN BACIMIZI GÖRÜNCE SİSTEME"ALLAH BELANI VERSİN" DEMEKLE OLMUYOR..HANGİ GAZETENİN TİRAJINI ARTIRIYORUZ İYİ,ÇOK İYİ DÜŞÜNMEK LAZIM..
 

mugealanya

New member
Katılım
18 Kas 2006
Mesajlar
65
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
41
aydın doğan ve benzerlerine paramızı yatırıp onları güçlendirip dinimize ve bize saldırmalarını sağlıyoruz.biz kendimizi tebrik etmeliyiz(?)
 

kablel vuku

New member
Katılım
21 Ara 2006
Mesajlar
24
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
45
bülent uluslu öyle bir laf etmişmi bilmiyoruz,umarımetmemiştir.fakat ulus başörtüsünü istemiyor demek düpedüz at gözlügü takıp var olana yok demektir.bir ülkenin bayan nüfusunun yüzde 65 i başörtülü olsun ve başörtüye karşı olsun sadece gülerim....her konuda demokratikoldugunu söyleyen,vatandaşlık ders kitaplarındaki bir resim kaldırıldı diye çıplak gösteri yapan bu tuhaf zihniyet konu başörtüsüne gelince diktatör kesiliyor...ama şunu hiçbir zaman unutmayalım bize en büyük kötülüğü bizden görünüp alttan kuyumuzu kazan müflisler yapmıştır.
 
Üst Alt