Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

--Ateizm Ve Eleştirisi--

mehmet_16

New member
Bu kitabı internetten daha önce okumuştum.Üstün körü okuduğumda bile hayran kaldım.Şimdi tekrar okuyorum.Gerçekten güzel hazırlanmış.
Bu siteye de birçok ateistin gelmesi dolayısıyle böyle bir çalışmanın linkini verme gereği duydum.Umarım yardımcı olur.
Sizede(Tasavvuf Ehline) yararlı olması dileğiyle:

TIKLAYIN

Blues

New member
Cok guzel bir paylasim. Tam olarak boyle bisey ariyordum acikcasi ben. Cunku hayattaki en buyuk ideallerimden biridir bir ateistin ruh gozunu acmasi icin yardim etmek. Bu yayin faydali olacak saniyorum.

Mücahid

New member
Mehmet 16 bu konulara olan ilgini ve araştırma azmini taktir etmemek elde değil.Bu azmin inşaallah seni sıratı mustekıyme ulaştırsın.Dua ile

enginnnnn

New member
Ateizme ,Darvinzme ve çevrenizdeki bu insanara kesin ve net cevaplar verebilmek için önerebileceğim en iyi şey Harun Yahya( Adnan Oktar) Yaratılış Rüzgarı ve Darvinizmi çökertişiyle ilgli ses kasetlerinin siteinden indirebilirsiniz unutmayınki b uadam tüm dünyada Darvinizmi çökerten adam olarak biliniyor. Çok güzel görsel efektlerle süslanmiş yazıları, ses kasetler akla gelecek her şey var sizlerde paylaşın tam bir iman ve bilgi kaynağı olacaktır.

Üst Alt